Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #50 dnia: Maja 15, 2010, 10:44:25 am »
Z tego co mi wiadomo rozmowy z Oivanenem na temat przedłużenie kontraktu zaczęły się mniej więcej wtedy kiedy rozmawiali z Alkiem, ale menadżer i Mikko zwlekali z odpowiedzią... a już tak bardziej z plotek to podobno ostatnio wzrosły wymagania finansowe, z drugiej strony istnieje także obawa o zdrowie Mikiego, dlatego klub zaczął rozmawiać z innymi atakującymi, nie przerywając rozmów z Oivanenem.

Osobiście mam nadzieję że się dogadają, a gdyby jeszcze Miki zrezygnował z sezonu reprezentacyjnego i się solidnie wziął za leczenie to by już było całkiem super.

Wywiad Zagumnego faktycznie sugeruje Gracja albo ZAKSA, ale zdaje się w zeszłym roku mieliśmy wywiady sugerujące Grbica i Winiarskiego razem w jednym klubie, a z kolei dwa sezony temu były wywiady że nierozłączni Woicki i Wika wcale nie muszą grać razem, a zagrali... więc spokojnie, jakie dziennikarz zada pytania, takie dostaje odpowiedzi - szczególnie w sytuacji gdy zawodnik nie chce i nie może powiedzieć wszystkiego.

pamula7

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #51 dnia: Maja 15, 2010, 11:25:46 am »
Sezon się skończył to czas na spekulacje, na 100% odchodzi Wika, Papkę i Gawryszewski. Poza tym zapewne Resovie opuści także Redwitz i Oivanen.

Ważne kontrakty mają: Akhrem, Grzyb, Ignaczak, Kosok, Mika i Perłowski.

Piotras ale skąd ta pewność co do wszystkich? Co do Bartka Gawryszewskiego to się z pełni zgadzam nawet przed końcem play-offów typowałem że jest to pierwszy kandydat do odejścia. Paweł Papke no cóż wielu ma do niego zastrzeżenia co do zaangażowania w treningi i za samą grę ale w ostatnich spotkaniach nie było aż tak źle ;)Poza tym wczoraj w wywiadzie nie udzielił jednoznacznej odpowiedzi Ja podejdę do to z innej strony  kto zastąpi w drużynie Pawła? Janeczek? wątpie aby przyszedł(mimo gorącej agitacji represa1 ;D)w AZS stał się teraz numerem 1 na swojej pozycji w poprzednich sezonach uzupełniał "tylko" Mliakova i Billingsa na moje oko wydaje mi się że zostanie w Czewie jeszcze na rok. Olivier Venno? myślę że podobna sytuacja jak z Janeczkiem co więcej to obcokrajowiec-limity.Marcel Gromadowski raczej również nie po doświadczeniach Copry nie będzie chaciał zasiąść na ławce i tam utknąć na dłużej.Młody zawodnik(junior) nawet ten młody Australijczyk za duża niewiadoma drugiego Mateusza Miki na tej pozycji szybko nie znajdziemy a tu mecze o stawkę i LM

Co do Mikiego obyś się pomylił wiem że na pewno będzie miał dużo ofert z Włoch(przed przyjściem do nas już je miał) ale oby został choć na ten następny sezon. Wiem że ma dziewczynę z Polski także ona może coś wskura ;D jeśli to czyta to niech działa ;).W tej sytuacji lepiej aby pozostał Paweł Papke jako nominalnie drugi z kontraktem rocznym.

Marcin Wika faktycznie ostatnio znacząco stracił formę to fakt ale po nim widać że sam jest sfrustrowany tym faktem(kto był na ostatnich treningach to wie).Jeśli pozostanie Rafa i Miki to kto za Marcina?(przypominam że jest jeszcze Ivan) Świder już w ZAKSIE ale też wątpie żeby pryszedł Dawid Murek Piotrek Gruszka? Raczej nie.Pozostaje kandydatura Rafała Buszka warta rozważenia.Podsumowując jeśli utrzymamy wszystkich obcokrajowców to lepiej żeby Marcin został kontrakt myśle 1+1 podobna sytuacja jak z Pawłem

Rafa jestem za tym został u nas ale Paweł Zagumny cóż interesująca propozycja tu przyznam waham się :-\ w tej kwestii.

Środek pozostawmy bez zmian mimo że nawet mówi się o Kadziu to myślę że w grze o niego z polskich klubów pozostaje na pewno Jastrzębie on tam już grał i ma do tego klubu sentyment.Poza tym to zawodnik z charakterem(charakterkiem) a takich u nas nie brakuje co za dużo to nie zdrowo :P

Piotras zapomniałeś jeszcze o jednym naszym zawodniku-Tomku Kusiorze który miał dłuższy kontrakt(obejmuje na pewno następny sezon)ale czy zostanie tego nie wiem.

Sam pisałeś nie dalej jak 2 miesiące temu że będą może 1-2 zmiany w składzie więc jak to jest? Ja się tej wersji trzymam :)

PozdRRo           

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #52 dnia: Maja 15, 2010, 11:30:26 am »

Co do Mikiego obyś się pomylił wiem że na pewno będzie miał dużo ofert z Włoch(przed przyjściem do nas już je miał) ale oby został choć na ten następny sezon. Wiem że ma dziewczynę z Polski także ona może coś wskura ;D jeśli to czyta to niech działa ;).


Co do dziewczyny to bym specjalnie nie liczył... a jak chce się poopalać w Italii :D A na serio to myślę że decyzje podemuje Miki, będzie chciał zostać to zostanie - wola klubu jest.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #53 dnia: Maja 15, 2010, 11:36:19 am »
Savani to wymysł i poltka, nie wydaje mi sie możliwe wyjąć z serie A Włocha i to prezentującego tak wysoki poziom
Wijsmans był by ogromnym wzmocnieniem, jest wielką gwiazdą od lat ,ale jeszcze bardziej nierealny niż Savani

Przyjmujący będzie zależał od Gumy(lub od jeszcze jednej możliwości),jeśli nie przyjdzie to pewnie Gierek/Mika(co nie było by złe)

Na atak słyszałem że może ktoś z Turcji, a jeśli tak to Soto(o ile wciąż tam gra) albo Patak, ale raczej przyjdzie ktoś pewniejszy(o ile przyjdzie)

Na pewno wielkie TAK dla powrotu Józka jego miejsce jest w Rzeszowie

Boje sie żeby na rozegraniu nie wymyślili Masnego
W końcu.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #54 dnia: Maja 15, 2010, 11:46:06 am »
Na pewno wielkie TAK dla powrotu Józka jego miejsce jest w Rzeszowie

Boje sie żeby na rozegraniu nie wymyślili Masnego

Nie i nie. Józka serdecznie powitam po zakończeniu kariery przy szkoleniu młodzieży bo swoim doświadczeniem i wiedzą niejeden rocznik może obdzielić. Masnego na pewno nie wymyślą bo działacze widzą, że wbrew temu co sądzą niektórzy nie jest to jakiś wybitny rozgrywający.

Z wywiadu Gumy przede wszystkim wynika to, że leci na kase. Nie winię go za to bo ma już swoje lata i jak każdy chce zarobić na swoją przyszłość, tym bardziej, że teraz musi myśleć o trójce, nie dwójce. Na pewno nie wybiera "między ZAKSĄ a Grecją", powiedział jak powiedział bo pytanie było zadane w sposób sugerujący odpowiedź. Jeśli działacze przedstawią mu konkretną propozycję to na pewno ją rozważy. Jeśli będzie porównywalna lub lepsza niż w Grecji to na pewno wolałby grać w Polsce niż w Grecji gdzie ostatnio nastroje nie są zbyt optymistyczne.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #55 dnia: Maja 15, 2010, 12:04:15 pm »
na siatka org wypisali Rafała jako odchodzącego... pojawiło się też nazwisko Neroja?

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #56 dnia: Maja 15, 2010, 12:05:50 pm »
Nie stwierdzam, że jest to przesądzone ale na forum drużyny Tours VB przeczytać można że Rafa podpisał z nimi kontrakt na 2 sezony z opcją przedłużenia :/

http://forums.tewebe.com/index.php?topic=8597.msg159259;topicseen#new


będzie musiał zmienić buty  :-X

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #57 dnia: Maja 15, 2010, 12:16:50 pm »
Rafa do Tour, Ngapeth do Rzeszowa ;D
W końcu.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #58 dnia: Maja 15, 2010, 12:20:51 pm »
Niestety Ngapeth zostaje w Tours. A u nas o pozostałych transferach w dużej mierze zalezy od decyzji Gumy.

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #59 dnia: Maja 15, 2010, 12:25:50 pm »
Załóżmy, że Guma zostaje w Grecji, albo idzie do K-K. I co wtedy?? My zostajemy z Ivanem i ściągamy Neroja( http://wyniki.siatka.org/ligi-polskie/2010-2011/transfery/plus-liga ) ?? Bez sensu. Nam jest potrzebny sypacz co najmniej na poziomie Rafy.

Janeczek?? Ja bym wolała Buszka...
Choć dobry Janeczek, nie jest zły ;)