Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412058 razy)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #120 dnia: Maja 15, 2010, 20:19:24 pm »
Jestem za młodym Drzyzgą. Zygadło odpada, za słaby. W Trentino radzi sobie, bo ma wspaniałych graczy,ale popełnia dużo błędów. W ZAKSIE nic nie pokazał.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #121 dnia: Maja 15, 2010, 20:21:30 pm »
He he- lubie ten dreszczyk- to nie to co mecz, ale po seoznie czyms trzeba sie ratowac ;)
No ba! A im dłużej trzymają nas w niepewności tym większe emocje. Czy to dobrze, jeśli powiem, że zastanawiałam się, czy by przypadkiem nie ściągnąć Drzyzgi..? :P

o, proszę! przedmówca też za Drzyzgą ;D ..
« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2010, 20:23:22 pm wysłana przez em »

Jan III X

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #122 dnia: Maja 15, 2010, 20:50:39 pm »
To moze podzielimy sie naszymi marzeniami dot. wygladu przyszlorocznego skladu? Mnie osobiscie mdli juz od Miljkovicow, Ricardow, Zygadlow, wiec na chwile zatrace sie w odmetach wyobrazni. Zaczne, a jesli ktos bedzie chcial zaproponowac cos od siebie to fajnie.
Sypacze: Guma, Ivan
Atak: Miki, Janeczek
Przyjecie: Alek, Gierek, Mateusz, Savani
Srodek: Perla, Grzesiek, Wojtek
Libero: Igla
Wypadlo na Marcina, Pawla i Rafala. Za pierwszego bede trzymal kciuki, drugiego zapamietam z gry jaka prezentowal w pierwszym sezonie w Resovii, a trzeciego za te bandy w meczu z JW.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #123 dnia: Maja 15, 2010, 20:57:27 pm »
Nie wynika, chodzi o to, że dany zawodnik może przedstawić tak wygórowane wymagania, że nie spełnia ich się dla zasady, mimo, że jest się w stanie je spełnić. Nikt o tym otwarcie oficjalnie nie powie, ale nie wydaje mi się, żeby na przykład Aleh chciał zarabiać 2x mniej niż inny gracz w drużynie. Rozumiesz o co mi chodzi?

Dwa razy mniej niż Guma nie będzie zarabiał, bo Alek zarabia przyzwoicie, a Gume nie jest taką gwiazdą żeby mu nie wiadomo ile płacić. Resovie jest stać na Zagumnego o ile on postawi realne wymagania...

O to samo mi chodziło, tylko słowami inaczej się wyraziłem ;-)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #124 dnia: Maja 15, 2010, 21:35:36 pm »
skoro już rozpisujemy się o składzie proponowanym ...  :P
Zagumny , Ilić/Neroj
Akhrem , Gierczyński , Mika, ? (jakiś zagraniczny przyjmujący, raczej nie Savani)/Bartman
Grzyb, Kadziewicz, Perłowski, Kosok
Grozer, Oivanen
Ignaczak

Oivanena nastepny sezon na rezerwe ze względu na problemy zdrowotne ;
Ivan jak zostanie to trudno, choć wolałbym zmiennika polaka (takiego nie najgorszego);
wiem że Kadziewicz i Bartman to mieszanka wybuchowa ale coż, możę by przez trening ich "trosze" utęperował;

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #125 dnia: Maja 15, 2010, 22:05:48 pm »
skoro już rozpisujemy się o składzie proponowanym ...  :P
Zagumny , Ilić/Neroj
Akhrem , Gierczyński , Mika, ? (jakiś zagraniczny przyjmujący, raczej nie Savani)/Bartman
Grzyb, Kadziewicz, Perłowski, Kosok
Grozer, Oivanen
Ignaczak

Oivanena nastepny sezon na rezerwe ze względu na problemy zdrowotne ;
Ivan jak zostanie to trudno, choć wolałbym zmiennika polaka (takiego nie najgorszego);
wiem że Kadziewicz i Bartman to mieszanka wybuchowa ale coż, możę by przez trening ich "trosze" utęperował;

Mati, jeśli drugim rozgrywającym byłby zawodnik zagraniczny (Ivan) to rezerwowym atakującym powinien być Polak i na odwrót. Bo przy założeniu że pierwszym rozgrywającym będzie Guma i kupimy drugiego zagranicznego przyjmujacego do pary dla Alka za Marcina Wike, to przy kontzuji Zagumnego jesteśmy w d*pie bo mamy na boisku 2-zagranicznych przyjmujących,zagranicznego rozrywającego i zagranicznego atakującego także myśle ze drugim atakującym będzie Polak i to raczej będzie Józek(wiem to z miare dobrego źródła) :):).No albo mozemy wtedy sciągnąć z boiska jednego zagranicznego przyjmującego i wpuścić Mateusza albo Krzyśka(bo oni prawie na 100% zostaja) i tracimy no i wtedy tracimy jednego megaskutecznego przyjmującego,a do tego tracimy możliwość podwójnych zmian(rozegranie-atak,atak-rozegranie)  Jak gdzieś coś pokręciłem to przepraszam bo to bardzo skomplikowany wywód z mojej strony :P

« Ostatnia zmiana: Maja 15, 2010, 22:10:22 pm wysłana przez crash »


dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #127 dnia: Maja 15, 2010, 22:11:43 pm »
(...)myśle ze drugim atakującym będzie Polak i to raczej będzie Józek(wiem to z miare dobrego źródła) :):) 

Troche mnie przeraziles. Józek jest niejako ikona Resovii, bez dwoch zdan. Ale czy to bedzie krok do przodu poczyniony przez nasz klub? Smiem watpic. Jezeli Mikko zostanie to w razie jego problemow z kolanami (tfu, tfu! ;) ) jest to posuniecie bardzo ryzykowne.
Tu nie bedzie chodzilo o wejscie na podwojna zmiane na 2-3 akcje w secie, tylko na gre 2-3 pelnych meczow z rzedu. Skoro zdecydujemy sie na takie (za przeporszeniem) posuniecie tzn. ze reszta skladu bedzie taka w spód rewelacyjna, ze... jest w tym troche optymizmu ;)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #128 dnia: Maja 15, 2010, 22:25:22 pm »
(...)myśle ze drugim atakującym będzie Polak i to raczej będzie Józek(wiem to z miare dobrego źródła) :):) 

Troche mnie przeraziles. Józek jest niejako ikona Resovii, bez dwoch zdan. Ale czy to bedzie krok do przodu poczyniony przez nasz klub? Smiem watpic. Jezeli Mikko zostanie to w razie jego problemow z kolanami (tfu, tfu! ;) ) jest to posuniecie bardzo ryzykowne.
Tu nie bedzie chodzilo o wejscie na podwojna zmiane na 2-3 akcje w secie, tylko na gre 2-3 pelnych meczow z rzedu. Skoro zdecydujemy sie na takie (za przeporszeniem) posuniecie tzn. ze reszta skladu bedzie taka w spód rewelacyjna, ze... jest w tym troche optymizmu ;)
Wiesz to nie jest nic pewnego, ja tez nie jestem bardzo zadowolony z tej informacji,ale dobry Józek Walczak jest lepszy od ospałego,lecącego tylko i wyłącznie na kase i mającego o wszystko pretensje Mlijkovicia :D- no dobra przesadziłem troche,ale myśle że wiesz o co mi chodzi :P

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #129 dnia: Maja 15, 2010, 22:28:35 pm »
jeśli Józefacki przyjdzie to chyba po to by robił atmosfere, bo nie ukrywając - no nie jst typem zawodnika który w razie Kontuzji (odpukać) pociągnie załózmy dużą część sezonu ;
a pisałem ze Ilić/Neroj bo wolałbym polaka na rozegranie , wiem ze zmiana 2 rozgrywajków jest ryzykowna , ale kto nie ryzykuje ten nie wygrywa ...
nie mam pojęcia kogo na przyjęcie, jeśli chodzi o przyjmującego zza granicy ...