Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

mały

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #210 dnia: Maja 16, 2010, 20:51:58 pm »
Powiem wam czego się dowiedziałem z rozmowy z Markiem Karbarzem jakis czas temu. Zagumny raczej nie przyjdzie do Resovii,bo najprawdopodobniej zostanie w Grecjii-tam mu dobrze i tyle. Kupimy jakiegos zagranicznego rozgrywającego- niewiem kogo,ale najprawdopodobniej- Pujol,Esko,Tisher(Ivan zostaje jako 2,bo ma wazny kontrakt). Jeśli Miko Oivanen nie podpisze z nami kontraktu,bo teraz wszystko zalezy od niego bo my wyrazilismy chęć przedlużenia kontraktu to na ataku szykuje się wielki zawodnik,niewiem dokladnie o kogo chodzi ale w grę wchodzą trzy nazwiska,ale jeśli Mikko nie podpisze kontraktu napewno na tym nie stracimy ale zyskamy.Józek na 99% procent będzie drugim atakującym. Na przyjęciu zostaje Gierek,Alek i Mateusz,teraz szukamy jeszcze jednego przyjmującego być moze będzie to Polak,ale jest też inna opcja taka że Alek otrzyma Polskie obywatelstwo i wtedy droge do kolejnego obcokrajowca mamy otwartą. Napewno też będziemy musieli wzmocnić środek- jakiś młody polski srodkowy.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #211 dnia: Maja 16, 2010, 20:56:43 pm »
Niestety z Alkiem jest problem. Ponoć z obywatelstwem było wszystko załatwione, ale katastrofa pod Smoleńskiem wszystko skomplikowała...

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #212 dnia: Maja 16, 2010, 21:00:12 pm »
Co do rozegrania to oczywiście fajnie byłoby mieć Zagumnego, ale on ma swoje fochy i nie bardzo Rzeszów mu odpowiada. Rok temu odrzucił naszą ofertę mimo iż wtedy mieliśmy LM już pewną.
Ja mam trochę inne informacje, wręcz odwrotnie Guma chciał rok temu bardzo grać w Rzeszowie, ale klub zdecydował się na zatrudnienie Refaela (jest możliwość że chciał grać ale za większe pieniądze niż brał Redwitz i klub się zdecydował na tańszego rozgrywającego a lepszego przyjmującego - Alka)

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #213 dnia: Maja 16, 2010, 21:06:46 pm »
Niestety z Alkiem jest problem. Ponoć z obywatelstwem było wszystko załatwione, ale katastrofa pod Smoleńskiem wszystko skomplikowała...

Nie tak dawno słyszałam, że Alek nie ma zamiaru zmieniać obywatelstwa. Już ma inne zdanie??
Fajnie by było, ale wątpię...
W polskiej reprezentacji raczej napewno nie zagra(zbyt wielu dobrych graczy na przyjęciu), a na Biłorusi jest gwiazdą ,,narodówki", więc...

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #214 dnia: Maja 16, 2010, 21:10:44 pm »
Niestety z Alkiem jest problem. Ponoć z obywatelstwem było wszystko załatwione, ale katastrofa pod Smoleńskiem wszystko skomplikowała...

Nie tak dawno słyszałam, że Alek nie ma zamiaru zmieniać obywatelstwa. Już ma inne zdanie??
Fajnie by było, ale wątpię...
W polskiej reprezentacji raczej napewno nie zagra(zbyt wielu dobrych graczy na przyjęciu), a na Biłorusi jest gwiazdą ,,narodówki", więc...

Karolinko nie zmieniać tylko dostać drugie.

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #215 dnia: Maja 16, 2010, 21:20:57 pm »
Niestety z Alkiem jest problem. Ponoć z obywatelstwem było wszystko załatwione, ale katastrofa pod Smoleńskiem wszystko skomplikowała...

Nie tak dawno słyszałam, że Alek nie ma zamiaru zmieniać obywatelstwa. Już ma inne zdanie??
Fajnie by było, ale wątpię...
W polskiej reprezentacji raczej napewno nie zagra(zbyt wielu dobrych graczy na przyjęciu), a na Biłorusi jest gwiazdą ,,narodówki", więc...

Karolinko nie zmieniać tylko dostać drugie.

Chyba, że tak ;) Ale i tak mu to nic nie da. No tylko tyle, że ewentualna korzyść dla Resovii :)
I proszę Cię tylko nie Karolinko(wrrr)! Nie znosze jak mi tak mówią ;P

golwes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #216 dnia: Maja 16, 2010, 21:23:23 pm »
kombinacje kombinacje i jeszcze raz kombinacje, wg mnie wszystko uzaleznione jest od decyzji Gumy a co do jego osoby mam mieszane uczucia, rok temu my go niechcieliśmy teraz on może nas niechcec, ale fakt faktów jego zatrudnienie daje nam duże pole manewru, a co do Mikiego to bardzo go lubię, ale uważam że NIGGY NIE ZOSTANIE WIELKIM SIATKARZEM, poprostu brakuje mu tego czegoś, i mam nadzieje że nie będzie zbyt długo zwlekał z decyzją co do swoje4go losu, bo może sie okazac że zostaniemy z ręką w nocniku

graffiti

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 132
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #217 dnia: Maja 16, 2010, 21:23:52 pm »
Ja bym chciała zeby Oivanen został. i przynajmniej większość siatkarzy z tego sezonu. bo tek to nie bedzie druzyny.. tylko kupieni zawodnicy..
'cause life is volleyball

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #218 dnia: Maja 16, 2010, 21:25:44 pm »
Niestety z Alkiem jest problem. Ponoć z obywatelstwem było wszystko załatwione, ale katastrofa pod Smoleńskiem wszystko skomplikowała...

Nie tak dawno słyszałam, że Alek nie ma zamiaru zmieniać obywatelstwa. Już ma inne zdanie??
Fajnie by było, ale wątpię...
W polskiej reprezentacji raczej napewno nie zagra(zbyt wielu dobrych graczy na przyjęciu), a na Biłorusi jest gwiazdą ,,narodówki", więc...



Karolinko nie zmieniać tylko dostać drugie.

Chyba, że tak ;) Ale i tak mu to nic nie da. No tylko tyle, że ewentualna korzyść dla Resovii :)
I proszę Cię tylko nie Karolinko(wrrr)! Nie znosze jak mi tak mówią ;P

Wybacz, miało być miło  :D Tak, tu chodzi wyłącnie o korzyść dla Resovii, wtedy sprowadzamy zagranicznego przyjmującego i ewentualnie (w zależnosci o decyzji Zagumnego) sypacza
A korzyścią dla Alka jest oczywiście bycie mistrzem Polski Duży uśmiech
« Ostatnia zmiana: Maja 16, 2010, 21:37:26 pm wysłana przez Piotras »

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #219 dnia: Maja 16, 2010, 21:37:25 pm »
Wybacz, miało być miło  :D Tak, tu chodzi wyłącnie o korzyść dla Resovii, wtedy sprowadzamy zagranicznego przyjmującego i ewentualnie (w zależnosci o decyzji Zagumnego) sypacza

Nie ma sprawy :D.

A korzyścią dla Alka jest oczywiście bycie mistrzem Polski ;D

Oby tak było :)

Ja bym chciała zeby Oivanen został. i przynajmniej większość siatkarzy z tego sezonu. bo tek to nie bedzie druzyny.. tylko kupieni zawodnicy..

Zgadzam się w 100%.

A nie wiecie Bartek G. zostaje??