Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Dilerek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #230 dnia: Maja 17, 2010, 00:26:00 am »


Gadamy tu o wielkich nazwiskach a może być tak, że zarząd ściągnie graczy ale typu Gromadowski, Petković i jakiegoś taniego Canharinhos na przyjecie. Grał taki ostatnio w Knack Roeselare ale nie pamiętam jak się nazywał. 8)

omg bo tak bedzie zadnych wielkich nazwisk ludzie opamietajcie sie;]

hmmmm z tego co przeczytalem to w tym sezonie mamy miec najwiekszy budzet w PlusLidze - chyba ze czytac nie umiec:

http://sport.onet.pl/siatkowka/wielkie-plany-asseco-resovii-liga-bedzie-mocna,1,3221418,wiadomosc.html


to tylko plotka dziennikarska nic wiecej az takiego budzetu nie bedziemy miec

Kogo by nie kupili to ja i tak bede od nowego sezonu w kk i wtedy to bedzie jazda ;>:D
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 00:30:20 am wysłana przez Dilerek »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #231 dnia: Maja 17, 2010, 00:40:11 am »
taniego Canharinhos na przyjecie. Grał taki ostatnio w Knack Roeselare ale nie pamiętam jak się nazywał. 8)

Danilo sie nazywa, ale on maluteńki ;D chyba 188cm może nawet mniej,ale przyjęcie świetne i jak na tak słabe warunki fizyczne gracz bdb

Podobno do Modeny wybiera sie Wlad Nikołov to może Angel Dennis był by do wyjęcia ;D ;D
W końcu.

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #232 dnia: Maja 17, 2010, 01:19:51 am »
kiedys gdzies czytalem ze w ea patronie zarzad mial diss z jordanowem i zhekovem. wiec moze jordanowa? ;] nawet i w pakiecie z zhekovem byloby ciekawie.

albo najlepiej jak alek przekona swoich kumpli z iraklisu - tischera i nillsona :D wtedy bylaby jazda :D moze to w resovii udaloby im sie pokonac trentino w ff lm ;]
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 01:49:32 am wysłana przez Dzej »

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #233 dnia: Maja 17, 2010, 07:01:05 am »


http://sport.onet.pl/siatkowka/wielkie-plany-asseco-resovii-liga-bedzie-mocna,1,3221418,wiadomosc.html


No proszę nawet już medale rozdali na przyszły sezon- ja raczej bym nie wierzył tym doniesieniom

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #234 dnia: Maja 17, 2010, 09:47:16 am »
...no widzę, że dyskusja rozgorzała na dobre...Spis pobożnych zyczeń sypie się po forum szerokim strumieniem...
Analizując niektóre wypowiedzi myślę, że dwie rzeczy można stwierdzić z dużym prawdopodobieństwem:
1. Guma nie przyjdzie do Resovii. Nie mogę tylko zrozumieć widocznego u niektórych "głębokiego żalu", jaki w związku z tym przeżywają...
2. Polityka budowania zespołu od dwóch lat jest taka,....że jej nie ma. Poruszamy się, jak we mgle. Bilans wypuszczonych rok temu zawodników w stosunku do przychodzących był taki sobie, biorąc pod uwagę grupę ludzi, która chce stworzyć zgrany kolektyw. Teraz zaczynamy wymieniać i mieszać od nowa. Liczmy więc na to, że przyjdą do nas tylko tacy, którzy nie szukają stabilizacji i oparcia w dobrze zorganizowanym klubie, tylko tacy, którzy przeskakują z kwiatka na kwiatek. Jaka będzie z tego drużyna...?
Ale nie obawiajmy się, nad wszystkim czuwa nasz Wielki Mag. On potrafi zebrać i zmobilizować wszyskich, których da radę złapać...Na pewno będzie nas trzymał w niepewności do ostatniej chwili...
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 10:08:26 am wysłana przez alex »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #235 dnia: Maja 17, 2010, 12:10:20 pm »
A nie wiecie Bartek G. zostaje??
Odchodzi

Nowiny dzisiaj podaly, ze ma aktualny kontrakt. Więc? Chyba, ze sie porozumieja i rozwiaza. Albo napisali bzdury.
I w sumie o Savanim mozemy zapomniec.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #236 dnia: Maja 17, 2010, 12:41:57 pm »
My tu gadu gadu o zawodnikach a na chwile obecną nie było oficjalnego komunikatu że nasz Ljubo zostaje  ;D ;D ;D poprawcie mnie jeśli się myle ...

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #237 dnia: Maja 17, 2010, 12:58:18 pm »
My tu gadu gadu o zawodnikach a na chwile obecną nie było oficjalnego komunikatu że nasz Ljubo zostaje  ;D ;D ;D poprawcie mnie jeśli się myle ...

A stronie Resovii wogółe nie było żadnych oficjalnych komunikatów- nawet co do Rafy.


A nie wiecie Bartek G. zostaje??
Odchodzi

Nowiny dzisiaj podaly, ze ma aktualny kontrakt. Więc? Chyba, ze sie porozumieja i rozwiaza. Albo napisali bzdury.


Czy bzdury to nie wiem bo na kilku stronach widziałam inf. że Bartek ma kontrakt ???...
Może zostanie i będzie Resoviackim statystykiem :), albo zacznie współprace ze sztabem szkoleniowym/ leczniczo-fizjoterapeutycznym?? :D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #238 dnia: Maja 17, 2010, 13:04:03 pm »
sliwaone, przecież nikt nie poda oficjalnej informacji w trakcie trwania sezonu, to przecież normalne, ale nieoficjalnie wiadomo było,że stony się dogadały, a podpis mógł złożyć dopiero po sezonie, co niedługo uczyni. O innych transferach nie mówmy na razie, bo nie rozmawiano jeszcze z zawodnikami, którzy grali do piątku u nas (o Rafie tu nie mówię).

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #239 dnia: Maja 17, 2010, 13:05:16 pm »
A nie wiecie Bartek G. zostaje??
Odchodzi

Nowiny dzisiaj podaly, ze ma aktualny kontrakt. Więc? Chyba, ze sie porozumieja i rozwiaza. Albo napisali bzdury.


Czy bzdury to nie wiem bo na kilku stronach widziałam inf. że Bartek ma kontrakt ???...
Może zostanie i będzie Resoviackim statystykiem :), albo zacznie współprace ze sztabem szkoleniowym/ leczniczo-fizjoterapeutycznym?? :D
Kontrakt ma ważny (jeszcze rok jeśli dobrze pamiętam), ale dostał wolną rękę w szukaniu klubu. Raczej nie będzie chciał przesiedzieć kolejnego sezonu na trybunach.