Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #250 dnia: Maja 17, 2010, 15:09:28 pm »
a to dziwne bo w reprezentacji włoch zazwyczaj występował Fei a nie Lasko;
widziałem kilka meczy serie A1 z udziałem Michała, nie na żywo bo nie mam takich środków aby jeżdzić i oglądać meczy, ale potrafi zagrać mecze dobrze, potrafi zagrać mecze w których mówiąc krótko zwodzi, wiem każdy zawodnik miewa takie mecze, ale ja poprstu nei widze go w naszym składzie i już; możecie sie zacwhycać ze lewo ręczny i że ma ponad 360 w ataku ale on mnei nie przekonuje ;
i na dzień dzisiejszy, tak Oivanen > Lasko;

To napisz po prostu, ze go nie widzisz w skladzie, bo tak. Twoje zdanie i masz do niego prawo, ale nie pisz, ze Oivanen przewyzsza Michala w dokonaniach czysto sportowych bo to po prostu nieprawda. Na razie Miki ma 4 miejsce na ME, rok w tureckim przecietnym klubiku i zajal 2 i 3 miejsce w Polsce, a Michal jest mistrzem Europy, mistrzem Wloch, zwyciezca LM, gral w takich klubach jak Treviso czy Cuneo - tam naprawde trzeba cos umiec zeby sie zalapac. Gdzie tu sie dopatrywac przewagi Oivanena w osiagnieciach i poziomie czysto sportowym?

metyl

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 19
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #251 dnia: Maja 17, 2010, 15:09:41 pm »
Ja słyszałem, że Guma będzie grał w Resovii na 95%. Jeśli chodzi o Oivanena to uważam, że powinien zostać zamieniony na kogoś lepszego Agamez/Grozer. Wiem, że napewno nas stać na tych atakujących. Będzie to z pewnością tańsze niż trzymanie pary Łasko-Oivanen, a i bardziej podniesie poziom drużyny.    

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #252 dnia: Maja 17, 2010, 15:11:44 pm »
Michała Łasko można było oglądać w akcji bodajże na Memoriale Wagnera i w Lidze Światowej. Kto chciał ten widział jaki Michał ma możliwości. Moim zdaniem ogromne.
Nasz Miki robi postępy. W mojej ocenie, grał lepiej niż w ubiegłym sezonie: odważniej, pewniej. W kolejnym sezonie, jeśli zdrowie mu pozwoli,w ataku byłby zbliżony klasą Wlazłemu. W obronie ma braki, ale też widać postęp.
Odejście Rafała i brak Zagumnego (nic na siłę, ale można to było załatwić) stawia nas w dość trudnej i mocno przypadkowej sytuacji. Rozwalić jest łatwo (Rafał, Woicki). Zbudować trudno.
Ponieważ nie mamy pomysłu, musimy liczyć na szczęście. Oby nam dopisało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #253 dnia: Maja 17, 2010, 15:18:48 pm »
dla mnie
rozegranie Esko, ew.Puyol, Ilić
atak Łasko Józek
przyjecie Gierek Alek Mika i tu bym szukał jakiegoś klasowego zagranicznego zawodnika
środek Wojtek ,Grześ Łukasz i jakiś perspektywiczny junior
libero Igła Głodzik

To moze nie jest skład idealny ale wg. mnie realny i utrzymanie go przez 3-4 lata bez rotacji mogło by przynieść efekt , w zgodzie z poglądami Represa podpisać kontrakty na 3-4 lata !!! W perspektywie wymiana po 2-3 latach Gierek , Grzyb i młody atakujący . Wiem może nie jest to drużyna na złoto ale była by szansa coś budować na dłużej - bo rozwala mnie już taka łapanka  
« Ostatnia zmiana: Maja 17, 2010, 15:22:52 pm wysłana przez mumcio »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #254 dnia: Maja 17, 2010, 15:22:07 pm »
dla mnie
[...]
środek Wojtek ,Grześ Łukasz i jakiś perspektywiczny junior

Hain jest sondowany czy będzie chciał podobnie jak Mika długoterminową umowę podpisać.

Ja słyszałem, że Guma będzie grał w Resovii na 95%. Jeśli chodzi o Oivanena to uważam, że powinien zostać zamieniony na kogoś lepszego Agamez/Grozer. Wiem, że napewno nas stać na tych atakujących. Będzie to z pewnością tańsze niż trzymanie pary Łasko-Oivanen, a i bardziej podniesie poziom drużyny.    

Ta para raczej nie wchodzi w rachubę, jeśli już to Oivanen-Starovic prędzej bo Sasa był z Włoch do Rosji wypożyczony i teraz ani jedni ani drudzy nie mają jakiegoś wielkiego parcia żeby go kontraktować. No ale jeśli na 99% Józefacki ma grać to będzie para XYZ-Józefacki.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #255 dnia: Maja 17, 2010, 15:30:31 pm »
Cytuj
A jakiego widzisz zawodnika, który z chęcią przyjdzie na ławkę do Resovii?

no w tym problem że jak Oivanen zostanie to jego rehabilitacja może potrwać i pewnie w pierwszym okresie nie bedzie tak dużo "ekploatowany" jak w tym sezonie i pasuje ściągnąć kogoś co podciągnie kawał czasu chociażby ten Grozer czy Starović;
nie wiem co wy widzicie w Pujolu, w reprezentacji przeciętnie jak grał, we włoszech też nie błyszczał; nei wiem jak było we Francji bo nei jestem specjalistą, ale on mnei nie przekonuje;
kandydató na 1 rozgrywacza : Zagumny jeśli nie to Esko jeśli nie to Tischer albo może Tichacek;

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #256 dnia: Maja 17, 2010, 15:33:01 pm »
Według opinii kibiców ZAKSY Resovia interesuje się Masnym... Błagam, niech to nie będzie prawda! ;D

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #257 dnia: Maja 17, 2010, 15:37:08 pm »
Błagam nie jak maja wziąść Masnego to już lepiej niech Woicki wraca :D , mi się marzy wreszcie jakiś większy rozgrywający by Pan Drzyzga nie mówił że gramy przez strefę rozgrywającego :D

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #258 dnia: Maja 17, 2010, 15:51:49 pm »
Reprezentacja Kuby ma takiego - zdaje się 211 cm ;)

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #259 dnia: Maja 17, 2010, 15:58:45 pm »
Reprezentacja Kuby ma takiego - zdaje się 211 cm ;)

może być :D niech jeszcze kolegę na przyjęcie zabierze  ;)