Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #460 dnia: Maja 19, 2010, 15:59:07 pm »
Na razie to trzeba mieć nadzieje, że podpisze Guma, bo jeśli nie to będziemy w bardzo trudnej sytuacji.

Nie żebym była złośliwa, ale już jesteśmy w nieciekawej sytuacji...  ::)

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #461 dnia: Maja 19, 2010, 16:01:44 pm »
Mam żal do Miko! Kontrakt wypełnił, prosto z Kędzierzyna wyjechał, nawet sie nie pożegnał i po cichutku kontrakt podpisał, czyli ma nas gdzieś w ....

grzyb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #462 dnia: Maja 19, 2010, 16:02:22 pm »
Coś chyba za dużo tych zmian, jak tak dalej pójdzie to z pierwszej 6 z tamtego sezonu zostanie tylko Alek i Igła i Grzyb. Chyba trochę za dużo tych zmian ciężko będzie zgrać się w jeden sezon przy tylu zmianach. Do tego trzeba doliczyć, że z ławki odejdzie Wika i Papkę także wychodzi na to, że pół drużyny będzie nowa

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #463 dnia: Maja 19, 2010, 16:03:41 pm »
Zagumny - Groezer to jest bardzo dobra myśl, tylko czy Ljubo myśli tak samo w przypadku tego drugiego ??
Jestem pewien, że gdyby nie mieli "ugadanych zawodników to nie pozbyliby się ani Rafy ani Mikko

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #464 dnia: Maja 19, 2010, 16:05:48 pm »
Mam żal do Miko! Kontrakt wypełnił, prosto z Kędzierzyna wyjechał, nawet sie nie pożegnał i po cichutku kontrakt podpisał, czyli ma nas gdzieś w ....

Miki nie jest tak otwarty i towarzyski jak Rafa... raczej to co zrobił Rafa to zachowanie ponadstandardowe. Jedni mają żal do klubu, drudzy do zawodnika. Ludzie bez wariactw, nagrywanie filmiku dla kibiców jest bardzo miłe, ale nikt tego nie robi - tym większe brawa dla Rafy i tym bardziej szkoda że zawodnik tak związany z kibicami, klubem nas opuscił.

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #465 dnia: Maja 19, 2010, 16:06:07 pm »
Ja się zastanawiam po co te skrajności - zachwyty, biadolenie, skoro jeszcze nie znamy zawodników, którzy dołączą do nas... Lubię sobie poczytać spekulacje w tym temacie tylko po co te emocje jeżeli pewność mamy jedynie, że odszedł Rafa i Mikko, po co biadolić, że przyjdzie Józek, po co się zachwycać, że przyjdzie Zagumny skoro to nic pewnego... Fajnie się spekuluje i nie mam nic przeciwko temu, ale nie piszmy od razu o "pozbywaniu się drużyny", bo po co? Będą fakty to będzie czas na krytykę, lub pochwały...

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #466 dnia: Maja 19, 2010, 16:08:48 pm »
Coś chyba za dużo tych zmian, jak tak dalej pójdzie to z pierwszej 6 z tamtego sezonu zostanie tylko Alek i Igła i Grzyb. Chyba trochę za dużo tych zmian ciężko będzie zgrać się w jeden sezon przy tylu zmianach. Do tego trzeba doliczyć, że z ławki odejdzie Wika i Papkę także wychodzi na to, że pół drużyny będzie nowa

Wydaje mi się, że albo Gierek albo Marcin odejdą. Szczerze to wolałbym, żeby odszedł ten drugi. Nie mamy za bardzo kogo ściągnąć na pozycje ich obu

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #467 dnia: Maja 19, 2010, 16:10:36 pm »
Marian daj spokój Miko coś wiedział. Podobna sytuacja co z Rafą, pewnie nie chciał być "kołem ratunkowym". A Zarząd pewnie coś ma w w zanadrzu, bo nie wypuściłby tak dobrego zawodnika. Nie chce mi się wierzyć żeby w takim klubie jak Resovia przy takim profesjonaliście jak Adam Góral była taka fuszerka.Dlatego to odejście mnie uspokoiło.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #468 dnia: Maja 19, 2010, 16:12:01 pm »
No to jesteśmy w lesie / na drzewie , zwlekaliśmy z podpisaniem umów z starymi bo polowaliśmy na nowych / lepszych
Starzy nie mogli czekac wzięli to co im ktoś proponował i juz ich nie ma u nas na 100% a z nowymi.............JESZCZE NIE DOGADALISMY SIĘ i przy okazji postawilismy się niekorzystnie w negocjacjach bo wszyscy wiedzą że mamy nóż na gardle
ALE NIE RÓBMY SENSACJI !!! SPOKÓJ I ZAUFANIE !!! JUŻ WIDZĘ TRYUMFALNE POSTY JAK SIĘ DOWIEMY JAKIE NAZWISKA DO NAS PRZYJDĄ , szybko dzisiejsza nerwowość pójdzie w niepamięć.........oby  ;D

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #469 dnia: Maja 19, 2010, 16:12:29 pm »
Myślę, że Mikko rzeczywiście szkoda, ale raczej tylko ze względu na przywiązanie niż jakąś super grę. Grał nierówno, słabo na kontrach, zdarzały mu się mecze świetne, ale i beznadziejne, no i jeszcze do tego te problemy ze zdrowiem. Wydaje mi się, że nie będzie większego problemu ze ściągnięciem lepszego atakującego. Na razie to trzeba mieć nadzieje, że podpisze Guma, bo jeśli nie to będziemy w bardzo trudnej sytuacji.
Nie wiem na jakie mecze chodziłeś ale gdyby nie Oivanen to Resovia grała by o miejsca 5-8! Odchodzi to jest be, tak? A może odchodzi bo ma konkretny powód? Trener który go zajechał? Wszyscy mówia że zarząd nie zatrzymał Rafy i Mikko.Błąd to Travica nie zatrzymał Woickiego,Hernandeza,Łuki a teraz Rafy i Mikko. To jest jedyny człowiek który pociąga za sznurki,ale póżniej sprytnie mówi że on chciał innych zawodników. Wszyscy wiedza o tym że teraz priorytetem jest ściągnięcie Gumy. Jednak co zrobimy kiedy Guma odrzuci naszą ofertę? Stoimy pod ścianą, bo bedziemy musieli kupic zagranicznego rozgrywacza. Nie ma Oivanena,więc trzeba będzie zagranicznego atakera(polscy są albo za słabi np. Gromadowski,albo maja kontrakty) A co z przyjęciem? Zostanie tak jak w tym sezonie Gierek-Akhrem-Mika-?. Zagraniczny przyjmujący wchodzi w gre tylko jesli Guma podpisze. Troszke się uzależnilismy od jednego gracza. Jest Zagumny może być dobrze,nie ma Zagumnego mamy niezły orzech do zgryzienia