Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #480 dnia: Maja 19, 2010, 16:35:44 pm »
Agamez, Guma i Samica ?? Może tak może nie.
Wolałbym jednak Groezera lub Łasko.

Szoviak,napewno u nas nie zobaczymy Łasko,on ma włoskie obywatelstwo i to Włochom odpowiada i ten atakujący jest nie do wyjęcia,wiem to na 100% i prosze was zakończcie juz ten wątek.

Po stracie Mikko,jestem coraz bardziej pewny tego że mamy już ugadanych zawodników,a podpisanie kontraktu to tylko formalność,a zarząd nie podaje zadnych informacji zeby nie podbijać ceny. Bo gdybyśmy nie mieli nikogo ugadanego to czy zarząd odważył by się rozwiązać kontrakty z takimi zawodnikami jakimi byli Rafa i Mikko.? Myśle że nie!

Mam cichą nadzieje ze w najblizszym czasie dowiemy się o zakontraktowaniu Marcusa Nilssona i Pawła Zagumnego :)

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #481 dnia: Maja 19, 2010, 16:36:19 pm »
Agamez, Guma i Samica ?? Może tak może nie.
Wolałbym jednak Groezera lub Łasko.

A może Omrcen,Ball i Kazijski? Ludzie zejdzcie na ziemie Starović to najwięcej na co nas stac ,Guma też wielka niewiadoma(myśle że bardziej ktoś pokroju Tischera) i uzupełnienie na przyjęciu,no chyba że przyjdzie Zagumny to może wyższa półka zagraniczna np. Bravo z Piacenzy. Dla mnie najbardziej realny scenariusz to Starovic,rozgrywacz zagraniczny,polski średni przyjmujący. scenariusz mega optymistyczny Starovic,Zagumny,Bravo! Do tego Akhrem,Kosok,Perła,Igła

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #482 dnia: Maja 19, 2010, 16:41:09 pm »
napewno u nas nie zobaczymy Łasko,on ma włoskie obywatelstwo i to Włochom odpowiada i ten atakujący jest nie do wyjęcia,wiem to na 100% i prosze was zakończcie juz ten wątek.

Mniejsza o nazwisko, ale co to za argument z obywatelstwem? Abramow ma rosyjskie, na dodatek w Rosji jest limit 2 obcokrajowcow, wiec kazdy Rosjanin tej klasy jest na wage podwojnego zlota. Zagral w Polsce? Zagral. Nawet nasz Alek w Rosji nie bylby traktowany jako obcokrajowiec.

[...] chyba że przyjdzie Zagumny to może wyższa półka zagraniczna np. Bravo z Piacenzy. Dla mnie najbardziej realny scenariusz to Starovic,rozgrywacz zagraniczny,polski średni przyjmujący. scenariusz mega optymistyczny Starovic,Zagumny,Bravo! Do tego Akhrem,Kosok,Perła,Igła

Ten sam Bravo ktory prawie dwa tygodnie temu podpisal kontrakt z Arkasem? :P
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 16:45:07 pm wysłana przez Twinkle »

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #483 dnia: Maja 19, 2010, 16:41:50 pm »

[/quote]


Po stracie Mikko,jestem coraz bardziej pewny tego że mamy już ugadanych zawodników,a podpisanie kontraktu to tylko formalność,a zarząd nie podaje zadnych informacji zeby nie podbijać ceny. Bo gdybyśmy nie mieli nikogo ugadanego to czy zarząd odważył by się rozwiązać kontrakty z takimi zawodnikami jakimi byli Rafa i Mikko.? Myśle że nie!


[/quote]
A ja myśle że zarząd był pewny że Mikko zostanie i nie mieli pojęcia o jego planach. Więc może i mają jakąś opcje na atak ale jest to tylko opcja rezerwowa

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #484 dnia: Maja 19, 2010, 16:45:31 pm »
Ratatuj0 i myślisz, że Mikko podpisał kontrakt nie mówiąc nic zarządowi ?? Faaaajnie :\
Zarząd musi mieć kogoś ugadanego i tylko teraz jest kwestią czasu podanie informacji o nowych twarzach w Resovii.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #485 dnia: Maja 19, 2010, 16:46:53 pm »
Bravo podpisał już kontrakt, w Turcji z tego co pamiętam.

Grozer ? dla mnie to solidny rzemieślnik, nic poza tym.

O Esko, Grbiciu, Milijkoviciu itd możemy sobie pomarzyć, pierwszy ma jeszcze 2 lata ważny kontrakt we Włoszech, a już nie mówiąc że są po prostu za drodzy dla Nas.

Guma, Tischer, Nilson, Agamez to nazwiska, które może bylibyśmy w stanie ściągnąć, na pewno są bardziej realne niż te wyżej.

Mimo wszystko spodziewam się że może przyjść co najwyżej 1 gwiazda czyli Guma, reszta zapewne będzie mniej znanymi zawodnikami pokroju Rafy czy Alka.


ps.
Pamiętajmy że dalej czekamy na decyzje o dzikiej karcie (decyzja będzie na dniach), jeśli będzie LM mamy lepsza kartę przetargową aby wyciągnąć lepszych zawodników ;)
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 16:54:07 pm wysłana przez Piotras »

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #486 dnia: Maja 19, 2010, 16:51:12 pm »
Ratatuj0 i myślisz, że Mikko podpisał kontrakt nie mówiąc nic zarządowi ?? Faaaajnie :\
Zarząd musi mieć kogoś ugadanego i tylko teraz jest kwestią czasu podanie informacji o nowych twarzach w Resovii.
Szoviak tak właśnie myśle. Ugadanego może i mają na tę pozycje,ale Mikko miał mimo wszystko zostac

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #487 dnia: Maja 19, 2010, 16:52:51 pm »
napewno u nas nie zobaczymy Łasko,on ma włoskie obywatelstwo i to Włochom odpowiada i ten atakujący jest nie do wyjęcia,wiem to na 100% i prosze was zakończcie juz ten wątek.

Mniejsza o nazwisko, ale co to za argument z obywatelstwem? Abramow ma rosyjskie, na dodatek w Rosji jest limit 2 obcokrajowcow, wiec kazdy Rosjanin tej klasy jest na wage podwojnego zlota. Zagral w Polsce? Zagral. Nawet nasz Alek w Rosji nie bylby traktowany jako obcokrajowiec.


Cytuj
[...] chyba że przyjdzie Zagumny to może wyższa półka zagraniczna np. Bravo z Piacenzy. Dla mnie najbardziej realny scenariusz to Starovic,rozgrywacz zagraniczny,polski średni przyjmujący. scenariusz mega optymistyczny Starovic,Zagumny,Bravo! Do tego Akhrem,Kosok,Perła,Igła

Ten sam Bravo ktory prawie dwa tygodnie temu podpisal kontrakt z Arkasem? :P
Twinkle,to ze on ma włoskie obywatelstwo to akurat nie bylo najwazniejsze w tej wypowiedzi. Najwaznazniejsze bylo to ze Łasko rzeczywiscie jest nie do wyjęcia z Włoch i to jest pewne. To że ma włoski paszport jest tylko dodatkowym argumentem dla Włochów zeby go zatrzymac.

Ratatuj0 i myślisz, że Mikko podpisał kontrakt nie mówiąc nic zarządowi ?? Faaaajnie :\
Zarząd musi mieć kogoś ugadanego i tylko teraz jest kwestią czasu podanie informacji o nowych twarzach w Resovii.
Szoviak tak właśnie myśle. Ugadanego może i mają na tę pozycje,ale Mikko miał mimo wszystko zostac
/
Ratatuj nie wygaduj głupstw bo to że przyszłość Mikko w Resovii jest nie pewna to było wiadomo,a przynajmniej ja o tym wiedziałem i z tego co wiem to klub też sie solidnie przygotowywał do jakiegos transferu na tej pozycji...
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 17:01:49 pm wysłana przez Piotras »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #488 dnia: Maja 19, 2010, 16:57:22 pm »

A ja myśle że zarząd był pewny że Mikko zostanie i nie mieli pojęcia o jego planach. Więc może i mają jakąś opcje na atak ale jest to tylko opcja rezerwowa

Kontrakt 2+1 jaki miał Miki to jakby gwarancja dla obu stron, że po 2 latach klub i zawodnik będą rozmawiać... bo w przeciwnym wypadku po co by podpisywać to +1. Także jakby zarząd był pewny że Miki zostanie to by Karbarz w wywiadzie nie mówił że rozmawiamy z Oivanenem i innymi atakującymi.
Rozmowy z Mikim zaczęły się mniej więcej w tym samym czasie co z Akhremem, jeśli Alek podpisał dawno a Miki nie to zarząd dokładnie wiedział że musi się ubezpieczyć na wypadek odejścia Oivanena.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #489 dnia: Maja 19, 2010, 17:02:00 pm »
Jedno jest pewne: nabudowaliśmy się przez ostatnie 2 lata jak bobry!  ;D
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.