Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412069 razy)

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #530 dnia: Maja 19, 2010, 18:59:58 pm »
I MAMY PIERWSZY TRANSFER!!!!!!!

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #531 dnia: Maja 19, 2010, 19:02:18 pm »
I MAMY PIERWSZY TRANSFER!!!!!!!

Z Resovii....do Resovii ??

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #532 dnia: Maja 19, 2010, 19:03:49 pm »
http://www.assecoresovia.pl/pl/wydarzenia/aktualnosci/art653,ljubo-travica-podpisal-umowe-na-kolejny-sezon-.html

Mówcie co chcecie, ja się cieszę, że zarząd podjął taką, a nie inną decyzję. Ljubo to fachowiec i wie co robi. Jednego czego nie zrozumiem to szydzenia z jego polskiego na czasach przez co można odnieść mylne wrażenie odnośnie jego umiejętności. Chwała mu za to, że w tak krótkim czasie nauczył się naszego języka na takim poziomie. Chcecie (w większości) żeby odszedł, a prawda jest taka, że w ciągu dwóch sezonów pracy u nas zdobył dwa medale. Dzięki Ljubo.

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #533 dnia: Maja 19, 2010, 19:05:05 pm »
I MAMY PIERWSZY TRANSFER!!!!!!!

Z Resovii....do Resovii ??

Ale dobre i to na poczatek ze jest trener,bo jakby jeszcze trener odszedł to  ;D

justreska

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 4
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #534 dnia: Maja 19, 2010, 19:06:09 pm »
Teraz jest fala krytyki na temat transferów, ale jak jacyś bardzo dobrzy zawodnicy przyjdą do Reski, to będziecie zarząd na rękach nosić.
POCZEKAJCIE PARĘ DNI I WTEDY OCENIAJCIE RUCHY TRANSFEROWE RESKI.

święte słowa . pogratulować mądrości dnia.  :)
jedno serce , jedna miłość <3 SOVIA .

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #535 dnia: Maja 19, 2010, 19:20:57 pm »
Ja się zastanawiam po co te skrajności - zachwyty, biadolenie, skoro jeszcze nie znamy zawodników, którzy dołączą do nas... Lubię sobie poczytać spekulacje w tym temacie tylko po co te emocje jeżeli pewność mamy jedynie, że odszedł Rafa i Mikko, po co biadolić, że przyjdzie Józek, po co się zachwycać, że przyjdzie Zagumny skoro to nic pewnego... Fajnie się spekuluje i nie mam nic przeciwko temu, ale nie piszmy od razu o "pozbywaniu się drużyny", bo po co? Będą fakty to będzie czas na krytykę, lub pochwały...
Święte słowa. Pozostaje tylko powiedzieć AMEN.

...CZEKAMY...SPOKOJNIE CZEKAMY. Nie wolno przebierać nerwowo nogami...

Tak się zastanawiam Pablo, kiedy zrobimy coś z zaskoczenia...? Ja do Twojej teorii, ostatnio wygłoszonej, a dotyczącej strategii prowadzenia negocjacji, dodam swoją, dotyczącą kadr. Otóż nie znam dobrej, porządnej, szanującej się firmy, czy usługowej, czy handlowej, czy nawet produkcyjnej (piekarnia to produkcja ;D), która co roku zmienia wszystkich swoich pracowników, a w pierwszej kolejności tych najlepszych...

ALEX, a slyszałeś o tym że lepsze jest wrogiem dobrego??? Daj na luz. Szkoda nerwów.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

gladki8

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #536 dnia: Maja 19, 2010, 19:29:16 pm »
Dali to info o przedłużeniu kontraktu przez Ljubo żeby głupio nie wyglądały same informacje o bądź co bądź (póki co) osłabieniach drużyny.  ;) :P
Ja wyznaję zasadę, że w sporcie póki czegoś nie potwierdzonego/podpisanego/opublikowanego oficjalnie to tego po prostu nie ma. Także nasze dywagacje na temat nowych zawodników są czysto teoretyczne. Szkoda się w nich złościć i spierać kto jest lepszy, kogo byśmy woleli. Nie wiem czy tak ma wyglądać budowanie klubu, ale w pełni ufam władzom Resovii. Logicznie patrząc na całą sytuację zawodnicy którzy przyjdą w tym sezonie do klubu z całą pewnością nie będą gorsi od tych którzy odeszli (kto obserwuje porządek w działaniach organizacyjnych klubu vide nagroda CEV to jest pewny że taki stan rzeczy będzie miał miejsce). Jak znalazły się środki finansowe na kontrakt dla Trawicy to znajdą się i dla nowych zawodników. Uzbrójmy się w cierpliwość i dajmy działać zarządowi. Efekty tych działań poznamy już niebawem 8) :) ;)
P.S. Jeszcze jedno. Przedłużenie kontraktu przez trenera świadczy , że "ugadał" się on z zawodnikami, którzy mają reprezentować barwy drużyny w przyszłym sezonie. Póki co jak pokazuje życie trener w sprawie transferów podejmował trafne decyzje. Wyjątkiem potwierdzającym regułę wydaje się być tylko Kreek (chociaż jak mniemam to bardziej taki spoza listy był kontrakt). Śmiem twierdzić, że gdyby nie kontuzje w kluczowych momentach (Oivanen z Czewą i Alek w Bełku podczas Play-off) plus marna dyspozycja sportowa Marcina Wiki ubiegłoroczny wynik sportowy w Plus Lidze byłby powtórzony. Bonusik to lepsze wyniki w PP i Pucharach.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 19:35:45 pm wysłana przez gladki8 »
Dobrowolski jeśli gra w finale MP to ten finał zawsze wygrywa ;) RR!

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #537 dnia: Maja 19, 2010, 19:35:43 pm »
Ja się zastanawiam po co te skrajności - zachwyty, biadolenie, skoro jeszcze nie znamy zawodników, którzy dołączą do nas... Lubię sobie poczytać spekulacje w tym temacie tylko po co te emocje jeżeli pewność mamy jedynie, że odszedł Rafa i Mikko, po co biadolić, że przyjdzie Józek, po co się zachwycać, że przyjdzie Zagumny skoro to nic pewnego... Fajnie się spekuluje i nie mam nic przeciwko temu, ale nie piszmy od razu o "pozbywaniu się drużyny", bo po co? Będą fakty to będzie czas na krytykę, lub pochwały...
Święte słowa. Pozostaje tylko powiedzieć AMEN.

...CZEKAMY...SPOKOJNIE CZEKAMY. Nie wolno przebierać nerwowo nogami...

Tak się zastanawiam Pablo, kiedy zrobimy coś z zaskoczenia...? Ja do Twojej teorii, ostatnio wygłoszonej, a dotyczącej strategii prowadzenia negocjacji, dodam swoją, dotyczącą kadr. Otóż nie znam dobrej, porządnej, szanującej się firmy, czy usługowej, czy handlowej, czy nawet produkcyjnej (piekarnia to produkcja ;D), która co roku zmienia wszystkich swoich pracowników, a w pierwszej kolejności tych najlepszych...

Aha, i jeszcze jedno. To nie żadna teoria ale samo życie zawodowe.  Tak się składa, że jestem szefem dość małego oddziału jednej z ogólnopolskich firm usługowych. Wiem że najtrudniejszą rzeczą jest umiejetne zarzadzanie ludźmi i stworzenie naprawdę SOLIDNEGO I ZGRANEGO ZESPOŁU. Nic nie jest dane raz na zawsze, i bardzo rzadko kjest coś białe i czarne. ZYCIE JEST DUZO BARDZIEJ SKOMPLIKOWANE. Jeżeli ktoś chce odejść z pracy to siłą NIKOGO nie zatrzymasz. Czasami jest to tzw. "zmeczenie materiału" i ogromna chęć zmiany otoczenia, licząc na to że w nowym otoczeniu nabiorę sił, werwy i znajdę nowe wyzwania. Jednym słowem, że w nowym otoczeniu złapię znowu wiatr w żagle. Bardzo często powodem zmiany pracodawcy są bardziej przyziemne motywy, czyli KASA MISIU, KASA. Bardzo źle jeżeli przychodzi z takim problemem bardzo dobry pracownik a Ty musisz bezradnie rozłożyć ręce b o masz budzety obciete. Generalnie jaj widzisz jest to temat rzeka. Powtórze za wczorajszym swoim postem: WSZYSCY JAK TU JESTEŚMY GVWNO WIEMY O PROWADZONYCH NEGOCJACJACH, ICH SPOSOBIE, PRZEBIEGU, ITP. Więc przestańmy pluć żółcią na Zarząd i LT.
Mam jakieś takie przeczucie że zdecydowana większość dzisiejszych malkontentów za kilka dni będą piać z zachwytu "echy" i "ochy" nad następcami Rafy i Mikko.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

leon

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2251
  • Czas wracać na Wyspiańskiego 22
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #538 dnia: Maja 19, 2010, 19:42:20 pm »
Uff...no i doczekaliśmy się...Teraz już wiemy dlaczego wszyscy uciekają ;D ;)

Pablo, jestem wyluzowany, jak nigdy... ;D ;)

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #539 dnia: Maja 19, 2010, 19:44:37 pm »
Myślę ,że jeśli działacze wypuszczaja najlepszych zawodnikow to szykuja sie jeszcze lepsze transfery niz rok temu