Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #580 dnia: Maja 19, 2010, 22:35:28 pm »
Jakoś limit obcokrajowców już przestał być istotny jak sprowadzili Kreeka? pozatym Ihos mógł grać w LM, czy w przypadku kontuzji Mikiego lub Alka co się zdarzało w sezonie.
Dobra to już temat zamknięty.
Tylko niech ktoś mi wytłumaczy dlaczego odchodzi nasz najlepszy zawodnik? grający na naprawdę dobrym poziomie.
Wierzy ktoś z Was rzeczywiście w przyjście takiego zawodnika jak np.Visotto?? bo ja chciałbym się rozczarować, ale w to po prosu nie wierzę. Zawodnikiem o podobnej klasie co Miki jest Youdin, ale on ma kontrak w Jastrzębiu.
Teraz poza libero to musimy szukać wzmocnień na każdą pozycję.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #581 dnia: Maja 19, 2010, 22:38:59 pm »
Ja Ci wytłumacze.Z tego co czytam na portalach to mówią ,że zaoferowali Oivanenowi nowy kontrakt i to lepszy niz ten co miał ,ale Turcy dali wiecej i się skusił...


Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #582 dnia: Maja 19, 2010, 22:40:15 pm »
Szykuje się odejście Gierka(chyba zbyt dużo chciał), przychodzi młody polski przyjmujący(na 99% jest dogadany), tylko nie wiem czy właśnie za Krzyśka czy 4tego ,a może na 5tego...
Moim zdaniem błąd ,ale zobaczymy

Przy takiej ewentualności, kwestia odejścia Wiki jest chyba nieaktualna :)

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #583 dnia: Maja 19, 2010, 22:42:13 pm »
I jeszcze jedno: 2 razy wyższy współczynnik inteligencji od twojego jozin. Założymy się? Zakład może być publiczny.
Publiczna to na razie jest twoja kompromitacja takim tekstem. Jest taki współczynnik którym przewyższasz jozina min. dwukrotnie - to zdiagnozowana już dawno przez Pabla megalomania :)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #584 dnia: Maja 19, 2010, 22:46:10 pm »

Przy takiej ewentualności, kwestia odejścia Wiki jest chyba nieaktualna :)

Wika juz raczej out, jest jeszcze kwestia tego zagranicznego przyjmującego,ale nie mam pojęcia jak będzie z tym przyjęciem

A nad Oivanenem nie płaczcie tak strasznie bo przyjdzie lepszy zawodnik,  do walki o MP Mikko był za słaby tyle
W końcu.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #585 dnia: Maja 19, 2010, 22:46:49 pm »
Z tobą też się mogę założyć, theilon. Masz stracha?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #586 dnia: Maja 19, 2010, 22:51:36 pm »
[...]do walki o MP Mikko był za słaby tyle

Jak czytam takie swiatle opinie (do ktorych oczywiscie kazdy ma prawo, zeby nie bylo) to nie wiem czy sie smiac, czy plakac. A moja koszulka na pewno jest bardziej czerwona niz czyjas zielona.

Ale co tam, tez wyglosze pare opinii: Zagumny jest za slaby zeby wygrac mistrzostwo Polski. Ricardo jest za slaby zeby wygrac LM. Co by tu jeszcze.. Aha, Miljkovic jest za slaby zeby byc mistrzem swiata. I prosze sie nie spierac ze tak nie jest, bo zaden z nich tych tytulow nie zdobyl. Slabiaki.
« Ostatnia zmiana: Maja 19, 2010, 22:55:48 pm wysłana przez Twinkle »

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #587 dnia: Maja 19, 2010, 22:52:21 pm »
repres
Może z Łuką i Hernandezem zdobylibyśmy srebro, ale wpływ Ihosa na jego zdobycie w sytuacji gdy siedziałby na trybunach a w najlepszym wypadku stał w kwadracie byłby wątpliwy. Chyba, że dano by mu polskie obywatelstwo. Pomógłby pewnie w pucharach, ale przypuszczam, że nie przeważyłby w naszej walce z Trento.
Porównywanie Resovii do Skry jest zwyczajnie niesprawiedliwe. Skra zaczęła budowę drużyny kilka lat temu gdy ich budżet w polskiej siatkówce był lata świetlne przed innymi konkurentami. Wydrenowali rynek z mocnych krajowych zawodników i na tym zbudowali swoja potęgę. Dziś sytuacja jest zupełnie inna. Klubów z dużą kasą jest więcej (Kędzierzyn, Jastrzębie, Bydgoszcz) i dużo trudniej wyciągnąć dobrych polskich zawodników tym bardziej, że Skra ma 70% siły naszej kadry. Budowanie siły drużyny na obcokrajowcach ze względu na limity skazane jest w końcowym rozrachunku na porażkę.

Żeby było jasne - nie podobają mi się nerwowe ruchy które wykonuje w tym roku zarząd. Sądziłem, że zmiany obejmą rozgrywającego (nie dlatego, że słaby, tylko dlatego, że nie ma polskiego paszportu), jednego przyjmującego (tu mocny obcokrajowiec) i drugiego atakującego (perspektywiczny Polak lub obcokrajowiec). Sądzę, że poszli za daleko, jednak Ty w swej krytyce idziesz jeszcze dalej niż zarząd ze zmianami.

I jeszcze jedno - Łuka nie jest zawodnikiem który może grac o mistrzostwo. I bynajmniej nie chodzi mi o jego ciężki charakter.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #588 dnia: Maja 19, 2010, 22:52:29 pm »

Przy takiej ewentualności, kwestia odejścia Wiki jest chyba nieaktualna :)

Wika juz raczej out, jest jeszcze kwestia tego zagranicznego przyjmującego,ale nie mam pojęcia jak będzie z tym przyjęciem

A nad Oivanenem nie płaczcie tak strasznie bo przyjdzie lepszy zawodnik,  do walki o MP Mikko był za słaby tyle

 Zarząd pozbędzie się 2 POLSKICH( w kontekście limitu) przyjmujących ? Śmiem wątpić. Takie posunięcie to już nie jest przemeblowanie, to rewolucja w drużynie, która bądź co bądź zdobyła przecież brązowy medal!

Kasia93

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #589 dnia: Maja 19, 2010, 22:53:26 pm »
może to już nie istotne ale nie wiecie na na jaki okres czasu Mikko podpisał kontrakt ?