Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412065 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #610 dnia: Maja 20, 2010, 10:14:06 am »
Cytuj
I jeszcze uwaga do Resofana. Skończmy z opowieściami ile to lat Skra budowała, drenowała rynek itp. To można sprawdzić (nawet na siatka. org). Wyniki będą zaskakujące. Pisałem o tym niedawno, podając suche fakty: 1. awans, 2. trzecie miejsce, 3. szóste miejsce, 4. czwarte miejsce, 5. same pierwsze miejsca. Łatwo policzyć: potrzebowali 3 lat gry w +L żeby "zbudować".

Skra do pierwszego majstra potrzebowała trzech lat w PLUSLIDZE, ale mu budowanie mocnej drużyny, którą stać na majstra zaczęliśmy  przed sezonem 2008/2009. Wcześniej graliśmy w +L z podobnym skutkiem jak teraz AZS Czewa.
Budujemy dwa lata. Jeżeli w sezonie 2010/2011 zdobędziemy majstra, to będziemy lepsi od Skry.

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #611 dnia: Maja 20, 2010, 10:51:39 am »
Uważnie czytam tutejszą dyskusę i po przeczytaniu np. wywiadów z Redwitzem a już z Oivanenem mnie przekonał, że nie można mieć pretensji do zarządu klubu. Chcemy Zagumnego to Redwitz musiał odejść (na 2 mamy Ivana) a Oivanen sam chciał odejść bez względu na kase (szkoda , ale jak nie chcesz gtrać w Sovii to papapa) tak więc biadolenie o budowaniu stabilnego składu przez co niektórych jest karkołomne i śmieszne. Jestem pewien, że klub wie co robi i będziemy mieć mocniejszy skład niż w tym sezonie - wystarczy poczekać a nie napinać się jak ... . Wiedzieli o takiej ewentualności napewno już dużo wcześniej.

No, ale jak się nie ma co pisać (a pisać trzeba) to na bezrybiu i rak ryba, tak więc komentujcie Łuke i Hernandeza bo zarząd jest bee.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #612 dnia: Maja 20, 2010, 11:23:11 am »
Uuu- pol dnia mnie nie bylo a repres malo co wszystkich do siebie nie zrazil ;D
Nie karmimy trolla? ;D ;D ;D
Wiem, slaby zart. ;D

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #613 dnia: Maja 20, 2010, 11:52:02 am »
Gdzieś na forum jednego z portali padło nazwisko Nikołowa w kontekście Resovii, mnie się to wydaje małoprawdopodobne, żeby takiego młota wyjąć z Włoch.

O ile sie nie myle chodziło o środkowego - Nikołaja... Ale to tylko tak ktoś sobie napisał...nie wiem czy ma wazny kontrakt w Sofii, ale zapowiadał się o wiele lepiej...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #614 dnia: Maja 20, 2010, 12:23:01 pm »
Z tobą też się mogę założyć, theilon. Masz stracha?
Mam wrażenie, że ktoś zły przejął Twoje konto by cię tu skompromitować.
Teraz to ja mam podobne wrażenie, no chyba, że Repres zrobił sobie test aj kiu na Facebooku i wyszedł mu nieprawdopodobny wynik i teraz chce zaszpanować :D
szefu, ty też jakiś niewyrywny żeby się ze mną publicznie założyć? Nie wierzysz w swój intelekt?  Pewnie masz rację ;D
Rozczaruję cię, nawet nie wiem co to "facebook".

Pewny swojej męskości facet nie używa linijki... przemyśl sobie tą aluzje Represie :) :D
Czyżbyś szefu myślał długością? To by się nawet zgadzało.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #615 dnia: Maja 20, 2010, 12:40:23 pm »
Z tobą też się mogę założyć, theilon. Masz stracha?
Mam wrażenie, że ktoś zły przejął Twoje konto by cię tu skompromitować.
Teraz to ja mam podobne wrażenie, no chyba, że Repres zrobił sobie test aj kiu na Facebooku i wyszedł mu nieprawdopodobny wynik i teraz chce zaszpanować :D
szefu, ty też jakiś niewyrywny żeby się ze mną publicznie założyć? Nie wierzysz w swój intelekt?  Pewnie masz rację ;D
Rozczaruję cię, nawet nie wiem co to "facebook".

Pewny swojej męskości facet nie używa linijki... przemyśl sobie tą aluzje Represie :) :D
Czyżbyś szefu myślał długością? To by się nawet zgadzało.

Więcej...represie spodziewałem się po "twojej" domyślności, zawiodłeś mnie... i ja mam się z Tobą siłować na intelekt.... :)?? Z czym do ludzi jak to się gdzie nie gdzie mawia ;)


dk91 dobrze rzecze, nie karminy trolla :)
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2010, 12:45:34 pm wysłana przez szefb3 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #616 dnia: Maja 20, 2010, 12:53:54 pm »
Eeee tam szefu, za szybko wymiękasz. Liczyłem na dłuższą wymianę uprzejmości.
Pozwolę sobie jednak zauważyć, że to nie ja zacząłem osobiste podjazdy. Niepotrzebnie się do tego przyłączałeś.
Jak nie możesz kogoś pokonać, to się do niego przyłącz.
Serdeczności.  ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2010, 12:56:26 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #617 dnia: Maja 20, 2010, 12:59:06 pm »
Skończcie te osobiste wycieczki. To jest wątek o transferach a nie o tym kto jest mądrzejszy czy inteligentniejszy.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #618 dnia: Maja 20, 2010, 14:29:47 pm »
Skończcie te osobiste wycieczki. To jest wątek o transferach a nie o tym kto jest mądrzejszy czy inteligentniejszy.
Czymś trzeba zabijać czas, że się tak wtrącę.
Trochę długo trzymają nas w niepewności. Przecież nie znamy ani jednego konkretnego nazwiska. W innych klubach to przynajmniej wiadomo, z kim prowadzone są rozmowy, a u nas? Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie..?

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #619 dnia: Maja 20, 2010, 14:37:12 pm »

Czymś trzeba zabijać czas, że się tak wtrącę.
Trochę długo trzymają nas w niepewności. Przecież nie znamy ani jednego konkretnego nazwiska. W innych klubach to przynajmniej wiadomo, z kim prowadzone są rozmowy, a u nas? Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie..?

Jak to przecież wiadomo że prowadzimy rozmowy z Zagumnym, prowadziliśmy z Oivanenem, Redwitzem ;)