Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #620 dnia: Maja 20, 2010, 14:42:03 pm »
Czy Ilic ma wazny kontrakt?

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #621 dnia: Maja 20, 2010, 14:45:57 pm »

Czymś trzeba zabijać czas, że się tak wtrącę.
Trochę długo trzymają nas w niepewności. Przecież nie znamy ani jednego konkretnego nazwiska. W innych klubach to przynajmniej wiadomo, z kim prowadzone są rozmowy, a u nas? Ciemno wszędzie, głucho wszędzie, co to będzie..?

Jak to przecież wiadomo że prowadzimy rozmowy z Zagumnym, prowadziliśmy z Oivanenem, Redwitzem ;)
No dobra, dwaj ostatni odeszli, zostaje Zagumny - jedna wielka niewiadoma. A reszta? Przez to forum przewinęło się już dziesiątki nazwisk począwszy od Mijijkovica skończywszy na Neroju i ani jedno z nich nie było oparte o jakieś konkrety.
Jeny, wiem, nie grzeszę cierpliwością :P

agnik

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 194
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #622 dnia: Maja 20, 2010, 15:31:56 pm »
Ja chciałam żeby zagrał u nas Alessandro Fei, ale niestety przedłużył umowę z Treviso do 2014r. Wiem, Włosi mają limit obcokrajowców i swoich rodaków z klubów szybko nie wypuszczą... ::)

syla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #623 dnia: Maja 20, 2010, 16:01:57 pm »
Widze ze spokojnie jak na wojnie...;D
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

mały

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #624 dnia: Maja 20, 2010, 16:52:43 pm »
Nie no ten brak informacji jest najgorszy,ale analizując na spokojnie z naszej drużyny odchodzą Bartek Gawryszewski,Paweł Papke,Marcin Wika no i Mikko i Rafa już odeszli,tylko teraz co dalej.

Musimy kupić rozgrywającego,dwóch atakujących,przyjmującego i środkowego. Drugim atakującym najprawdopodobniej Tomek Józefacki,więc ten temat mamy juz chyba z głowy.
W pozostałej czwórce musi być co najmniej dwóch Polaków(zakładam że kompletujemy 1.skład). Na pozycji atakującego i przyjmującego wolnych,dobrych Polaków nie ma. Wydaje mi sie że środkowy i rozgrywający będą mieć polskie obywatelstwo,srodkowym będzie jakiś młody,perspektywiczny polak,na rozegraniu są chyba tylko dwie opcje albo Neroj albo Zagumny,w przypadku tego pierwszego mam ogromne obawy,ale jesli Guma się nie zgodzi to to jest chyba jedyna opcja, jesli chcemy kupowac zagranicznego atakującego i przyjmującego....
« Ostatnia zmiana: Maja 20, 2010, 16:54:35 pm wysłana przez mały »

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #625 dnia: Maja 20, 2010, 17:00:16 pm »
Jakoś nie wierzę w przyjście Zagumnego. Większa szansa na jego pozyskanie była w tamtym sezonie, bo był wolnym zawodnikiem. W tym roku ma wciąż ważny kontraky i poza kasą to chyba za bardzo nic go nie jest w stanie przyciągnąć do naszego klubu. Guma to też taki trochę dziwny zawodnik nie zawsze mu się za bardzo grać, zwykle w Olsztynie opuszczał dużo meczów w sezonie i nie zawsze się też do nich przykładał. No ale jak mu się chce to naprawdę to jest profesor i czołowy zawodnik świata na swojej pozycji.

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #626 dnia: Maja 20, 2010, 17:01:29 pm »
Wie ktoś jak jest sprawa z Michałem Łasko? Ponoć gdy nie uda się sprowadzić Gumy można sięgnąć po zagranicznego sypacza, a Michał jest świetnym atakującym i ma Polski paszport... Gdyby Guma został w PAO albo przeszedł do Bydzi lub KK to proponowałbym Tichacka z VFB Fr. lub Fina Mikko Esko... Co z Christianem Savani, dalej chcę do Rzeszowa czy zostaje w Perugii? Słyszałem również pogłosy o Grozerze i Staroviciu... Czekam na odpowiedź..  ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #627 dnia: Maja 20, 2010, 17:03:31 pm »
Jeśli prawdą jest to, co napisał A:) (dla Zagumnego część kwoty za podpis, a część pod warunkiem zdobycia złota), to z Zagumnym możemy się pożegnać. Nie przyjmie tak zabawnej oferty.
Pozostanie nam Bartek Neroj  ;)
Na atak przyjdzie Józek i jakiś trzeciorzędny zawodnik zagraniczny, który będzie ogłoszony "solidnym graczem i reprezentantem swojego kraju".
Prawdopodobnie sezon transferowy zakończymy wielką klapą.
Cokolwiek się wydarzy i tak trzeba będzie powitać nowych Resoviaków. Resovia bywała już w słabszych składach, które jednak nie zniechęcały mnie do kibicowania. AKS-owi też kibicuję.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

mały

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #628 dnia: Maja 20, 2010, 17:05:03 pm »
Kazach, z tego co wiem to Zagumny miał kontrakt podpisany z taką możliwoscią ze po roku moze odejsc,ale tylko do jakiegos Polskiego klubu(czyt.RESOVII :)).

Prochu poczytaj sobie forum to sie dowiesz coś o Łasko bo nie chce mi sie tego po raz 10 pisać,a opcja z Grozerem chyba też jest malo prawdopodobna.

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #629 dnia: Maja 20, 2010, 17:11:47 pm »
Wie ktoś jak jest sprawa z Michałem Łasko? Ponoć gdy nie uda się sprowadzić Gumy można sięgnąć po zagranicznego sypacza, a Michał jest świetnym atakującym i ma Polski paszport... Gdyby Guma został w PAO albo przeszedł do Bydzi lub KK to proponowałbym Tichacka z VFB Fr. lub Fina Mikko Esko... Co z Christianem Savani, dalej chcę do Rzeszowa czy zostaje w Perugii? Słyszałem również pogłosy o Grozerze i Staroviciu... Czekam na odpowiedź..  ;)
A kto Ci powiedział że Savani chce do Rzeszowa? zabawne :D przyjmij do wiadomości że Włosi mając limit nie oddadzą tak łatwo swoich dobrych zawodników, za Savaniego mówiłam już że Macerata chce oddać każde pieniądze. Podobnie Michał Lasko... ma polski paszport, ale przedewszystkim ma włoski. Mikko Esko ma ważny kontrakt.

Zejdźcie na ziemię, nic z tego nie będzie.
Jeśli prawdą jest to, co napisał A:) (dla Zagumnego część kwoty za podpis, a część pod warunkiem zdobycia złota), to z Zagumnym możemy się pożegnać. Nie przyjmie tak zabawnej oferty.
Zgadzam się z Tobą (nigdy nie sądziłam, że to napiszę) traktowanie takiego zawodnika w taki sposób to śmiech na sali... No ale naszym klubem podobno rządzą profesjonaliści...
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.