Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #630 dnia: Maja 20, 2010, 17:23:12 pm »
Wie ktoś jak jest sprawa z Michałem Łasko? Ponoć gdy nie uda się sprowadzić Gumy można sięgnąć po zagranicznego sypacza, a Michał jest świetnym atakującym i ma Polski paszport... Gdyby Guma został w PAO albo przeszedł do Bydzi lub KK to proponowałbym Tichacka z VFB Fr. lub Fina Mikko Esko... Co z Christianem Savani, dalej chcę do Rzeszowa czy zostaje w Perugii? Słyszałem również pogłosy o Grozerze i Staroviciu... Czekam na odpowiedź..  ;)
A kto Ci powiedział że Savani chce do Rzeszowa? zabawne :D przyjmij do wiadomości że Włosi mając limit nie oddadzą tak łatwo swoich dobrych zawodników, za Savaniego mówiłam już że Macerata chce oddać każde pieniądze. Podobnie Michał Lasko... ma polski paszport, ale przedewszystkim ma włoski. Mikko Esko ma ważny kontrakt.

Zejdźcie na ziemię, nic z tego nie będzie.
Jeśli prawdą jest to, co napisał A:) (dla Zagumnego część kwoty za podpis, a część pod warunkiem zdobycia złota), to z Zagumnym możemy się pożegnać. Nie przyjmie tak zabawnej oferty.
Zgadzam się z Tobą (nigdy nie sądziłam, że to napiszę) traktowanie takiego zawodnika w taki sposób to śmiech na sali... No ale naszym klubem podobno rządzą profesjonaliści...
Przeczytałem artykuł o Savanim i byłem ciekawy..

Jeden z forumowiczów(siatka.org) napisał, że w Rzeszowie ma tak wyglądać skład i że to informacja pewna:
Łasko - Józek
Vlado Pertković - Ilić
Akhrem - Caldeira - Gierek - Mika
Nowakowski - Grzyb - Kosok
Igła

Stąd pytanie co z Michałem Łasko..

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #631 dnia: Maja 20, 2010, 17:29:37 pm »
Jeśli prawdą jest to, co napisał A:) (dla Zagumnego część kwoty za podpis, a część pod warunkiem zdobycia złota), to z Zagumnym możemy się pożegnać. Nie przyjmie tak zabawnej oferty.
Zgadzam się z Tobą (nigdy nie sądziłam, że to napiszę) traktowanie takiego zawodnika w taki sposób to śmiech na sali... No ale naszym klubem podobno rządzą profesjonaliści...
Jeśli to prawda to można się z taka tezą zgodzić, ale to "jeśli" jest wielką niewiadomą.


Narzekacie że jest cicho, że nie wiadomo z kim negocjują, a ja uważam że to bardzo dobrze, ponieważ w ten sposób:
po pierwsze inny klubowi będzie ciężej go podkupić
po drugie nie podbijany jest bęben płacowy (jak jest spory szum o zawodniku to zawsze pensja w negocjacjach idzie szybko w górę)
po trzecie czy ciche sprowadzenie Alka i Rafy było złe ? czy wcześniej było głośno o Mikko ? Nie było, także cierpliwości. Ile można jeszcze pisać o niczym ? już 40 str tak zapisaliście  :o

Karolina3451

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 392
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #632 dnia: Maja 20, 2010, 17:33:35 pm »
Przeczytałem artykuł o Savanim i byłem ciekawy..

Jeden z forumowiczów(siatka.org) napisał, że w Rzeszowie ma tak wyglądać skład i że to informacja pewna:
Łasko - Józek
Vlado Pertković - Ilić
Akhrem - Caldeira - Gierek - Mika
Nowakowski - Grzyb - Kosok
Igła

Stąd pytanie co z Michałem Łasko..

Na chwilę obecną wszystkie informacje są tak ,,pewne", że ,,pewność niepewna" ;)

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #633 dnia: Maja 20, 2010, 17:34:22 pm »
Jeden z forumowiczów(siatka.org) napisał, że w Rzeszowie ma tak wyglądać skład i że to informacja pewna:
Łasko - Józek
Vlado Pertković - Ilić
Akhrem - Caldeira - Gierek - Mika
Nowakowski - Grzyb - Kosok
Igła

Inny pisal na naszym forum o Grbiciu i przez 2 strony nawet w to co niektorzy wierzyli. Info oczywiscie tez bylo pewne, prosto z Wloch.


Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #634 dnia: Maja 20, 2010, 17:53:08 pm »

Jeden z forumowiczów(siatka.org) napisał, że w Rzeszowie ma tak wyglądać skład i że to informacja pewna:
Łasko - Józek
Vlado Pertković - Ilić
Akhrem - Caldeira - Gierek - Mika
Nowakowski - Grzyb - Kosok
Igła

Stąd pytanie co z Michałem Łasko..

Ten sam użytkownik stwierdził wczoraj, że w tym tygodniu kontrakt podpisze Zagumny, a atakującym będzie Starović...

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #635 dnia: Maja 20, 2010, 17:58:27 pm »

po trzecie czy ciche sprowadzenie Alka i Rafy było złe ? czy wcześniej było głośno o Mikko ?

Nie było złe, tyle że w tym roku dobre źródła podawały nazwiska które już podpisały kontrakty z innymi klubami... można więc wnioskować że rozmawiamy już z zawodnikami którzy nie byli naszym pierwszym wyborem, tylko drugim, trzecim. Prawdopodobnie nie jest to też związane z ograniczonymi funduszami tylko z czasem, czekamy na podstawowy klocek w układance (Zagumny) a tym czasem uciekają nam zawodnicy będący prawdopodobnie w naszym zasięgu - bo oni nie ryzykują, nie czekają aż Resovia będzie gotowa do podpisania kontraktu tylko podpisują z innymi. Wiadomo skądinąd że Rafa też nie był naszym pierwszym wyborem w zeszłym roku a sprawdził się więc niekoniecznie musi być tragedia... ale może być.

Aha i pisząc dobre źródła mam na myśli takie które mi się sprawdzały w poprzednich sezonach, nie takie które twierdzą że mamy 18mln na sezon i Miljkovica w składzie.

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #636 dnia: Maja 20, 2010, 18:01:18 pm »
Cytat: Mikko Oivanen
Dla mnie istotny był fakt, że gdybym został, to byłby to dla mnie trzeci sezon z innym rozgrywającym. Po raz kolejny potrzebowałbym czasu na zgranie się, itd. To nie byłoby łatwe.
Z wywiadu z Oivanen można stwierdzić, że trochę irytowała go polityka transferowa Resovi gdzie co roku zmienia sie rozgrzewający i kto wie czy to nie to zaważyło, bo w Turcji mógł dostać lepszy kontrakt niż tutaj ale różnica była jak podejrzewam mała i decydowały inne sprawy...Ale jak było najlepiej wie sam Mikko

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #637 dnia: Maja 20, 2010, 18:03:24 pm »
Moim marzeniem było by zobaczyc Łasko w składzie.Jest to świetny zawodnik a co najważniejsze ma polski paszport.Wiem jednak ,że pozyskanie takiego zawodnika jest bardzo trudne i szczerze mówiąc za bardzo się na niego nie napalam.


pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #638 dnia: Maja 20, 2010, 18:04:27 pm »
Cytat: Mikko Oivanen
Dla mnie istotny był fakt, że gdybym został, to byłby to dla mnie trzeci sezon z innym rozgrywającym. Po raz kolejny potrzebowałbym czasu na zgranie się, itd. To nie byłoby łatwe.
Z wywiadu z Oivanen można stwierdzić, że trochę irytowała go polityka transferowa Resovi gdzie co roku zmienia sie rozgrzewający i kto wie czy to nie to zaważyło, bo w Turcji mógł dostać lepszy kontrakt niż tutaj ale różnica była jak podejrzewam mała i decydowały inne sprawy...Ale jak było najlepiej wie sam Mikko

A w Turcji to niby jest zgrany z rozgrywającym???

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #639 dnia: Maja 20, 2010, 18:09:46 pm »
Nie jest ale tam może mu zagwarantowali jakiegoś dobrego rozgrywającego na kilka lat, a w Rzeszowie tego mu nie zagwarantują może, tak to trochę wygląda...