Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #720 dnia: Maja 21, 2010, 11:12:43 am »
Ja bym inaczej napisał czy przychodzi do nas czy zostaje w Pao? Nie sądzę że Pietrzyk jest w stanie przebić te dwa kluby finansowo, chyba że Świder Gumę przekona.
Wtedy zamierzenia Zaksy wyglądałyby imponująco; 4 planowane duże transfery i 4 zrealizowane.

A to kolejne newsy
http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27309
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 11:18:47 am wysłana przez rayan11 »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #721 dnia: Maja 21, 2010, 11:30:19 am »
dk91, wieści z kolejki są takie, że nie ma wieści.

Kolejny dzień,  kolejne poranne wejscie na strone Resovii i tradycyjnie- cichosza.
Papke i Wika out- zgodnie z przewidywaniami- nas aktualny bilans transferowy wynosi - (słownie: "minus") 4 (słownie:"cztery")
A i piszecie, ze Gierek sie waha- ja mu dam! trudno mi sobie wyobrazic nasz sklad bez Gierka. Moze tylko dlatego, za na razie na wirtualnym parkiecie mamy libero i środkowych. No i Alka oczywiscie. Chyba bedziemy musieli grac bez pozycji nominalengo libero ;D
Perła: ucz sie przyjmować, bo Igłe trzeba bedzie przekwalikowac na przyjecie z atakiem ;D

Czy ewentualnie Józek zapewni nam wyższy poziom sportowy od Pawła? Pewnie nie. Ale pewnie bedzie zarabial odpowiednio mniej. Tylko czy taka metoda dojdziemy do MP? Szczerze wątpię. Bedzie przez kolejny rok "zbilansowany" sklad" i to taki, ze ho, ho!
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 11:33:00 am wysłana przez dk91 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #722 dnia: Maja 21, 2010, 11:31:33 am »
Sypiecie wiadomościami jak seriami z kałasznikowa. Ale sami pomyślcie skoro już pozwolono na odejście szkieletu drużyny Redwitza i Oivanena to chyba nie po to żeby nabyć w ich miejsce kogoś słabszego. Nie ma co robić idiotów z ludzi odpowiadających za transfery, pisząc że za R. i O. przyjdą Neroj z Janeczkiem. Napewno będą to bardziej znane nazwiska.
Chodzi mi tylko żeby to były przemyślane! decyzje a nie takie w stylu polityki Realu Madryt. Ok, kupujemy Zagumnego, Rouziera, Savaniego i Skra z Zaksą będą nas błagać o litość a w finale LM pykniemy Trentino. Jeśli się nie uda, to za rok kupimy Ricardo, Dante i Visotto, a w ostateczności można wyrwać Wlazłego by osłabić konkurencję.
Pamiętajcie same nazwiska nie grają, liczy się dobra atmosfera i cierpliwość w budowaniu drużyny. Zróbmy wreszcie szkielet tak jak Skra i później wymieniajmy najsłabsze ogniwa (nie wyłączając trenera).
altir, problem polega na tym, że chęci zastąpienia Oivanena i Redwitza lepszymi zawodnikami niekoniecznie muszą iść w parze z umiejętnościami realizacji tych chęci.
Apologeci działań zarządu zapomnieli już, że po sezonie 08/09 zmian dokonywano według kryterium "Liczy się tylko wynik". Wynik okazał się gorszy niż przed zmianami, więc teraz tamto obiektywne kryterium zastępują tezą "Wynik niby gorszy, ale graliśmy lepiej" albo kryterium "ale Redwitz jest lepszy od Woickiego a Akhrem jest lepszy od Łuki". Z góry mogę podejrzewać, że jeśli w nadchodzącym sezonie osiągniemy jeszcze gorszy wynik i grać będziemy gorzej oraz nabytki okażą się gorsze od Redwitza i Oivanena, apologeci dorobią do tego ideologię "ale drużyna jest bardziej perspektywiczna".
Oceniając fachowość ubiegłorocznych planów nikt już nie pamięta, że w połowie sezonu w panice szukaliśmy zawodnika, który jakoś załata nam dziurę w środku. Nie do końca nam się to udało, o co nie winię Grześka Kosoka i co nie znaczy, że postawy Grześka nie cenię.
Nikt nie robi z nikogo "idioty". Jest różnica pomiędzy "idiotą" a osobą wykonującą pracę (zadanie) źle.
Poprawianie sobie samopoczucia banałami i bezkrytyczną akceptacją warto zostawić sferze polityki. W polityce dojrzewa się wolniej. W samorządności jest to zwykle proces szybszy, a w sporcie powinno następować to bardzo szybko.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

rayan11

  • Gość

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #724 dnia: Maja 21, 2010, 11:44:04 am »
No i bardzo dobrze! Józka miejsce jest w Rzeszowie. Witamy ponownie!  :)

Będzie miał kto publikę "pociągnąć"  ;)

asd

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #725 dnia: Maja 21, 2010, 11:46:51 am »
Sasha Starović raczej odpada, ponieważ jeśli Resovia będzie chciała zakontraktować tego zawodnika, wówczas będzie musiała zapłacić bardzo dużą sumę odstępnego (przypominam że jego kartę zawodniczą posiada nadal Macerata):D  
W artykule ''sport.pl '' jest mowa o sprowadzeniu kogoś innego zamiast serba, niewykluczone że działacze Resovi będą woleli zainwestować w zawodnika o większej klasie.  

W każdym razie już dzisiaj powinniśmy poznać decyzje Pawła Zagumnego, który klub wybierze Resovia czy Zakse a może zostanie w Grecji :)  
  

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #726 dnia: Maja 21, 2010, 11:48:21 am »
Czaaarny seeen się spełniaaaa, aaa, aaa, aaa ;-)

Fajnie, że Józek wraca. Słyszałem, że Tomek Kozłowski też jest głodny gry po dwóch sezonach przerwy i już rozpoczął treningi.

PS. Ja się nie łudzę, że Guma wybierze naszą ofertę bo poza kasą nie mamy mu nic do zaoferowania. Świder mówił, że Guma chce zostać w PAO, tylko nie wiadomo czy będzie ich nadal stać na niego. Na 80% jestem przekonany, że wówczas wybierze ofertę ZAKSY, chociażby ze względu na Świdra.
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 11:50:41 am wysłana przez keicaM »

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #727 dnia: Maja 21, 2010, 11:52:53 am »
no to zaczynamy odrabiać straty :D



Uwielbiam Józka i jego charakter i jestem pewny, że podczas pierwszego meczu w nowym sezonie po przywitaniu jakie mu zorganizujemy będzie miał łzy w oczach, ale na razie to jest łatanie dziur, a nie odrabianie strat.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #728 dnia: Maja 21, 2010, 11:57:05 am »
No to zaczynamy wzmocnienia. Jeszcze Kvasnicke na przyjęcie i jak keicaM napisał Tomka Kozłowskiego na rozegranie i możemy z Radomiem konkurować.

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #729 dnia: Maja 21, 2010, 11:57:21 am »
Sasha Starović raczej odpada, ponieważ jeśli Resovia będzie chciała zakontraktować tego zawodnika, wówczas będzie musiała zapłacić bardzo dużą sumę odstępnego (przypominam że jego kartę zawodniczą posiada nadal Macerata):D  

Ja nie wiem czy Resovia bedzie chciala Starovicia czy nie, ale nie pisz czegos czego pewien nie jestes. Nie trzeba placic zadnych bardzo duzych sum odstepnego, wystarczy zawodnika wypozyczyc, jak w tym sezonie Ufa. Lube i tak musi gdzies Starovicia zagospodarowac, bo na lige wloska jest jeszcze za mlody.