Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #730 dnia: Maja 21, 2010, 11:58:02 am »
Miał być rekordowy budżet i mega transfery, a skończy się tak, że nasza drużyna stanie się zwykłym średniakiem. Bo nie będzie wzmocnień tylko osłabienia.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #731 dnia: Maja 21, 2010, 12:06:16 pm »
Nie przesadzałbym w krytyce takiego transferu. Pomijając nawet niesamowitą osobowość Józka, pamiętajmy, że w ubiegłym sezonie Papkin zbyt wielu ataków nie wykonał. Taki styl prowadzenia zespołu ma Ljubo.
kto będzie I atakującym....?
Jeśli byłby to Saszka, będzie to strzał w "10".
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #732 dnia: Maja 21, 2010, 12:08:04 pm »
PS. Ja się nie łudzę, że Guma wybierze naszą ofertę bo poza kasą nie mamy mu nic do zaoferowania. Świder mówił, że Guma chce zostać w PAO, tylko nie wiadomo czy będzie ich nadal stać na niego. Na 80% jestem przekonany, że wówczas wybierze ofertę ZAKSY, chociażby ze względu na Świdra.

Poza kasą nie mamy nic do zaoferowania... Hmm, ciekawe teorie.Wytłumacz mi w takim razie, co w kontekście zarabiania na życie może być ważniejsze ?
 A ja się nie łudzę, że zawodnik klasy Pawła Zagumnego wybierze opcję gry w ZAKSIE z powodu obecności dobrego kolegi. Ludzie, to jest zawodowy sport, a nie sentymentalne gierki!

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #733 dnia: Maja 21, 2010, 12:12:51 pm »
Jak Zagumny zobaczy skład tego zespołu na nowy sezon to napewno nabierze przekonania do tego, żeby to właśnie z Resovią podpisać kontrak i zdobyć to brakujące złoto w lidze. Bo tak mocnej paki nasza drużyna nie miała już dawno. Jeszcze może Piotr Gabrych by się przydał.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #734 dnia: Maja 21, 2010, 12:14:05 pm »
No i zaczęło się; był kiedyś płacz za Józkiem że odchodzi, teraz jest płacz, że przychodzi, że osłabienia!Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.
Józek, jako drugi atakujący, nie będzie osłabieniem w stosunku do Papke! Wręcz przeciwnie, może pociagnąć gre. Jego zagrywki czasem sieją spustoszenie, jest zgrany z Zagumnym(przez rok razem trenowali i grali).
Cieszę się, że wraca. Jest dobrym duchem zespołu. Na drugiego atakującego idealny.
Witam Cię.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #735 dnia: Maja 21, 2010, 12:16:49 pm »
Jak Zagumny zobaczy skład tego zespołu na nowy sezon to napewno nabierze przekonania do tego, żeby to właśnie z Resovią podpisać kontrak i zdobyć to brakujące złoto w lidze. Bo tak mocnej paki nasza drużyna nie miała już dawno. Jeszcze może Piotr Gabrych by się przydał.

A co my, kibice, tak właściwie na dzień dzisiejszy wiemy o składzie Resovii ? Na razie pewnym transferem jest nazwisko Tomka Józefackiego, którego forma, w moim przekonaniu nie ustępuje tej prezentowanej przez Pawła Papke. Powiem więcej, wiarą, chęciami i zaangażowaniem można zdziałać naprawdę dużo.
Brak cierpliwości prowadzi do bardzo skrajnych emocji...

Witamy Cię Tomku serdecznie, w domu!
« Ostatnia zmiana: Maja 21, 2010, 12:19:55 pm wysłana przez Moniak »

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #736 dnia: Maja 21, 2010, 12:20:35 pm »
Jak Zagumny zobaczy skład tego zespołu na nowy sezon to napewno nabierze przekonania do tego, żeby to właśnie z Resovią podpisać kontrak i zdobyć to brakujące złoto w lidze. Bo tak mocnej paki nasza drużyna nie miała już dawno. Jeszcze może Piotr Gabrych by się przydał.

Mniejsza o to, czy przyjdzie czy nie, ale myslisz ze chec zdobycia zlota bedzie koronnym argumentem dla Gumy? Gdyby chcial zlota, to nie sadze zeby Skra miala opory przed zakontraktowaniem go. Pawel promowac na medalach i sukcesach sie juz nie musi. On teraz korzysta z tego, co przez lata wypracowal.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #737 dnia: Maja 21, 2010, 12:25:25 pm »
jak dla mnie zamiana Papke - Józek na + nie za duży ale na + (jak to Repres napisał przy prowadzeniu LT drugi atakujący nie gra za wiele ) - Józek ma dużo lepszą zagrywkę a i mentalnie to dwa różne światy teraz czekam na pozostałe zmiany na + za Rafę i Mikko

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #738 dnia: Maja 21, 2010, 12:28:25 pm »
A ja się nie łudzę, że zawodnik klasy Pawła Zagumnego wybierze opcję gry w ZAKSIE z powodu obecności dobrego kolegi. Ludzie, to jest zawodowy sport, a nie sentymentalne gierki!

Wybacz, czy ZAKSA to jakiś słaby zespół, że piszesz o nich w taki sposób? Na chwilę obecną, przynajmniej na papierze, mają pakę dużo lepszą od nas, więc o co Ci chodzi?

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #739 dnia: Maja 21, 2010, 12:30:27 pm »
No i zaczęło się; był kiedyś płacz za Józkiem że odchodzi, teraz jest płacz, że przychodzi, że osłabienia!Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził.
Józek, jako drugi atakujący, nie będzie osłabieniem w stosunku do Papke! Wręcz przeciwnie, może pociagnąć gre. Jego zagrywki czasem sieją spustoszenie, jest zgrany z Zagumnym(przez rok razem trenowali i grali).
Cieszę się, że wraca. Jest dobrym duchem zespołu. Na drugiego atakującego idealny.
Witam Cię.
MarianG, dokładnie to samo myślę. Dodam tylko od siebie, że Ljubo i Zarzą (z naciskiem na Ljubo) NIGDY nie chciał wypuścić JÓZKA z Rz-wa. Zrobił to bo musiał. Nie stać nas było na utrzymywanie 3 nominalnych atakujących, a rozwiazanie kontraktu z Papke narazało klub na wysokie "odszkodowanie". W wolnej chwili poszukam i wkleję swój post w tej kwestii. Pisałem o tym dobry ponad rok temu.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)