Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #810 dnia: Maja 22, 2010, 10:58:45 am »
Osmany w Olsztynie a Matej w Wieluniu. Na wikipedii można robić co się chce i ja w to nie wierze.
Nawet w Raphaela w Resovii, co jest bardziej realne niż Osmany w Olsztynie.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #811 dnia: Maja 22, 2010, 11:02:29 am »
Moja wiara w Janeczka jest kwestią bardzo subiektywną. Takiego mam pomysła i już! Bartek wyskok ma, siłę ma, ma technikę, tylko brak mu stabilizacji. Potrafi rozgrywać kapitalne mecze, żeby w następnych strzelać po autach. Natomiast prawie nigdy (poza sezonem 07/08 podczas kontuzji Billingsa) nie miał okazji pograć dłużej w "doborowym towarzystwie".
Debata jest czysto teoretyczna, bo chyba Bartka nie mamy w planach. Moim zdaniem szkoda.
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
pk+, określenie "Góral nie da się wodzić za nos Zagumnemu" jest nieadekwatne do sytuacji. Z tego co pisał A:) wynika mi, że to podejście Resovii do Zagumnego było niepoważne, oderwane od realiów. Nie dziwię się Gumie, że olał takiego kontrahenta. Miejmy pretensje do siebie, a nie do Zagumnego.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #812 dnia: Maja 22, 2010, 11:45:21 am »
A Mikko wczoraj z Grecją - 22 pkt, atak 15 - 71%!!!, 3 asy i 4 bloki...

"Fin jak zdrowy to gra na zadowalającym poziomie" - M.Karbarz :)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #813 dnia: Maja 22, 2010, 11:47:15 am »
Z tego co pisał A:) wynika mi, że to podejście Resovii do Zagumnego było niepoważne, oderwane od realiów. Nie dziwię się Gumie, że olał takiego kontrahenta. Miejmy pretensje do siebie, a nie do Zagumnego.


Coście się tak czepili mojej wypowiedzi :P to było moje odczucie a nie stanowisko klubu jeśli już. Wiem iż to co napisałem jest raczej mało prawdopodobne, bo sport to biznes i nikt nie podpisze kontraktu za taki kontrakt, jeżeli w innym klubie dają mu takie same pieniądze bez warunku. Nie znam warunku żadnego kontraktu / z czego się bardzo cieszę/ więc to nie jest moje zmartwienie.

Tak biadolicie nad Naszymi transferami ale to nie tylko my chcemy zmienić rozgrywającego. Z tego co wiem to i Skra się do nich przymierza i potrzebuje 2 rozgrywających /chodź myślę iż tylko Falascę zmienią/

Mnie bardziej martwi iż w przypadku braku porozumienia z Gumą możemy sprowadzić kogoś, kogo do końca nie planowaliśmy np. Woicki nie ma kontraktu, Neroj /o zgrozo, kiedyś był dobry ale w Skrze stracił swój najlepszy czas/ chodź mogą być transfery  Masnego lub .... Falaski :) możliwości jest bardzo dużo. JA najchętniej widziałbym jakiegoś Brazylijczyka który choćby ocierał się o reprezentację /Rafa grał tam tylko 5 razy/ a za 200 tyś Euro można kupić kogoś dobrego. I podpisujmy kontrakty długoletnie z rozgrywającymi na dłużej niż rok! Rafa odszedł bo m.in nie miał kontraktu długoletniego. Podpisał na rok bo się bał /albo klub/ i po wygaśnięciu kontraktu w czasie dla niego odpowiedniego nie został mu zaproponowany nowy kontrakt. Teraz mądrzejszy o te doświadczenia Rafa podpisał kontrakt na 2 lata :)

Z niecierpliwością czekam kto do Nas przyjdzie. Zwłaszcza na pozycji rozgrywającego. Ktokolwiek to będzie to trzeba go przyjąć, bo od niego zależy wiele w Naszej drużynie.

sliwaone

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 770
  • D1
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #814 dnia: Maja 22, 2010, 11:52:19 am »
I dobrze , trezba budować marke Asseco Resovia , jak niektórzy pisali to zawodnik musi chcieć tu grać.Z jednej strony Guma to wysoka klasa , z drugiej strony jak pomyśle o jego czestych zmianach  nastroju (jak mlodzi mówią "fochach" ;D) to niech zwita do nas Fabian.Prawdopodobnie Guma wie w jakiej jesteśmy sytuacji i celowo gra na zwłoke żeby podbić cene . Nie możemy czekać w nieskończoność bo uciekna nam wcześniej planowane kontrakty.

Jeżeli cyt. Przegląd Sportowy z Saszą to prawda to bedziemy musieli poczekać z informacją oficjalną do 01.06 , na stronie Uralu jest wywiad z trenerem (musiałem przypomnieć sobie royjski - dawno to było) kontrakty kończą sie 31.05 a niektórym później , tam też szykuje się rewolucja transferowa.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #815 dnia: Maja 22, 2010, 11:57:44 am »
Repres Góral mógł ustawić taki sposób płacenia, a Zagumny mógł zwlekać z odpowiedzią, wtedy i Twoje i moje będzie prawdziwe :)

Wg. moich informacji kwota bazowa w pierwszej ofercie była znacznie wyższa niż premie, a na pewno zostawili sobie jakieś widełki więc wnioskuję że uczyniono jakiś krok w stosunku do oczekiwań Gumy bo inaczej to co to za negocjacje... a skoro on nadal nie zdecydował Grecja czy Polska a i w obrębie państw ma po kilka propozycji to o ile ZAKSA pokontraktowała co trzeba i może czekać na wisienke na torcie (Masny im na razie nie uciekł), a my jesteśmy w czarnej d*** i   nie możemy juz czekać.

O ile pamiętam o Gabrycha usilnie staraliśmy się dwa sezony i w końcu przyszedł... :) Mam nadzieję powtórki w tym stylu nie będzie :D

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #816 dnia: Maja 22, 2010, 12:01:51 pm »
A Mikko wczoraj z Grecją - 22 pkt, atak 15 - 71%!!!, 3 asy i 4 bloki...

"Fin jak zdrowy to gra na zadowalającym poziomie" - M.Karbarz :)


Włosi zwyciężyli Białoruś 3-1. Najskuteczniejszym zawodnikiem w tym ostatnim meczu był Aleh Achrem (Asseco Resovia) - 19 pkt (78 proc. skuteczności przyjęcia i 64 proc. ataku) (za pls.pl).

Akhrem tez się nieźle pokazał, a co do Oivanena to ostatnio w PLS rzadko kiedy miał taką skuteczność (o ile pamiętam to średnio na mecz miał ok. 45% skuteczności). Miejmy nadzieję, ze pozyskamy jednak jeszcze lepszego atakującego.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #817 dnia: Maja 22, 2010, 12:33:17 pm »
Góral kiedyś mówił że on nie zajmuje się kontraktowaniemzawodników bo sie na tym nie zna
Ludzie odpowiadający za transfery nie są debilami i na pewno nie negocjowali z rudym tak jak wymyślacie
Przez weekend pewnie nic sie nie dowiemy ,ale od poniedziałku sie zacznie(mam nadzieje)
W końcu.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #818 dnia: Maja 22, 2010, 13:13:37 pm »
dzieci Neo dorwały się do wikipedii, najpierw Raphael, teraz Miljković...

Dzej

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 148
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #819 dnia: Maja 22, 2010, 14:06:52 pm »
Jak bedzie opcja z dwoma zagranicznymi przyjmujacymi, to moze Serhiy Kapelus? W przypadku odejscia Wiki i byc moze Gierka, byloby to bardzo mocne wzmocnienie kwadratu.