Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

justynaaa20

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #860 dnia: Maja 22, 2010, 21:13:43 pm »
Paweł do nas nie przyjdzie, zobaczycie  :P

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #861 dnia: Maja 22, 2010, 21:14:46 pm »
ktoś tu kiedyś narzekał, że Skra wyłowiła wszystkich wartościowych polskich zawodników, teraz czas na Resovię. Mika, Buszek, Peszko, Głód, Długosz to przyszłość - warto w nich zainwestować, jeśli u nas nie ma miejsca - wypożyczyć, choćby do Jadaru, niech się ogrywają (świetny przykład - Zatorski). Cieszyłbym się, gdyby doszedł do nas np. Drzyzga (może za rok?) I może jest to jakiś sposób na budowanie drużyny?

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #862 dnia: Maja 22, 2010, 21:16:17 pm »
Jak się skończy na takich transferach, to przynajmniej emocje, będą w pojedynkach nie tylko ze Skrą...:D
Co do Zagumnego, to doświadczenie z tego forum, mówi mi(nawet bez informacji od Pana Wojtka<czy jak mu tam> z warzywniaka), że Zagumny Resovii nie zasili, gdyż Ci o których na forum było mówione najwięcej...do Rzeszowa przyjeżdżali w kolejnym sezonie tylko ewentualnie jako zawodnicy drużyn rywalizujących z nami :D

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #863 dnia: Maja 22, 2010, 21:22:52 pm »
Gierek zostanie,ale ani on ani Mika ani Buszek nie będą grać w pierwszej szóstce.Spokojnie! Czekamy na transfery środkowego,przyjmujacego i rozgrywającego.Jeżeli do 29 maja nie dowiemy się kto zasili nasz zespół to bardo prawdopodobne jest ze będą to Guma i Rouzier + zagraniczny przyjmujący.Także każdy kolejny dzień upewnia mnie w tym ze jednak przywitamy Gume w Rzeszowie :)

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #864 dnia: Maja 22, 2010, 21:23:21 pm »
na innym forum napisałem takie rotacje w zespole, kto za kogo przychodzi



Oivanen - ?

Redwitz - ?

Papke - Józefacki

Wika - Buszek

Widać że jeszcze można sie spodziewać 2 transferów. Niewiadomo co z Gierkiem - czy odchodzi czy zostaje. Narazie transfery jaknajbardziej na +
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #865 dnia: Maja 22, 2010, 21:31:01 pm »
Gierek zostanie,ale ani on ani Mika ani Buszek nie będą grać w pierwszej szóstce.Spokojnie! Czekamy na transfery środkowego,przyjmujacego i rozgrywającego.Jeżeli do 29 maja nie dowiemy się kto zasili nasz zespół to bardo prawdopodobne jest ze będą to Guma i Rouzier + zagraniczny przyjmujący.Także każdy kolejny dzień upewnia mnie w tym ze jednak przywitamy Gume w Rzeszowie :)
A po co nam tylu przyjmujących? nie podoba mi się wizja Miki/Buszka na widowni jak w tym roku Gawryszewski... Z Zagumnym to ja ma odwrotnie, każdy kolejny dzień upewnia mnie że Guma do nas nie przyjdzie :)
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #866 dnia: Maja 22, 2010, 21:34:18 pm »
Gierek zostanie,ale ani on ani Mika ani Buszek nie będą grać w pierwszej szóstce.Spokojnie! Czekamy na transfery środkowego,przyjmujacego i rozgrywającego.Jeżeli do 29 maja nie dowiemy się kto zasili nasz zespół to bardo prawdopodobne jest ze będą to Guma i Rouzier + zagraniczny przyjmujący.Także każdy kolejny dzień upewnia mnie w tym ze jednak przywitamy Gume w Rzeszowie :)
A po co nam tylu przyjmujących? nie podoba mi się wizja Miki/Buszka na widowni jak w tym roku Gawryszewski... Z Zagumnym to ja ma odwrotnie, każdy kolejny dzień upewnia mnie że Guma do nas nie przyjdzie :)
Dina a nie byłoby dobrze gdyby,któryś z nich został wypożyczony i mógłby się ogrywać np. w Jadarze? I za 2 lata nie będziemy widzieli innej możliwości na przyjęciu niż para Buszek i Mika ? :) :)

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #867 dnia: Maja 22, 2010, 21:37:54 pm »
Myślę, że jeśli wzieli Buszka to Gierek chyba odchodzi, bo nie myśle, żeby Wielki Mag wystawił Gierka w pierwszej 6, zwłaszcza, że obcokrajowiec ma być!
Co do samego Buszka mam mieszane uczucie. Nie mam nic do chłopaka, ale wydaję mi się, że jakby odpukać, któryś z przyjmujących (mam nadzieję, że będą Samica i Alek) złapał kontuzję, to nie ma na zmiane doświadzconego gracza. Moim zdaniem trzymać Gierka i nie kupować Buaszka byłoby lepiej, bo Gierczyński jest doświadczonym siatkarzem i wchodząc np.: w połowie meczu z ławy na boisko zacznie grać swoje. Wiem, że Buszek i Mateusz też to umieją, ale chodzi mi o to doświdczenie, bo na chwile obecną Mateusz i Buszek nie wydaje mi się żeby mogli grać w podstawowym składzie w drużynie, która walczy o medale MP i wysokie lokaty w LM (z całym szacunkiem dla Miki i Byszka, poprostu ich czas jeszcze nadejdzie ;)),

Druga sprawa brzmi, że Guma przyjdzie do Sovii, bo myśle, że jestesmy teraz w kropce, gdyż jak Guma nie zamieszka w Rzeszowie to zostaje w opcji tylko obcokrajowiec, co przekreśla np.: Samice na przyjęciu i innych z zagranicy, no chyba, że Polak na ataku (ale kto? nikt). Poza tym Guma zachęciłby innych zawodników do przyjścia do Reski. Tak więc klub zaproponuje napewno duże pieniadze dla niego, a może Guma będzie się jeszcze targował i dostanie więcej niż ten milion, a dodatkowo podpisze za ową kwote na np.: 3lata, bo co jak co, ale on ma 33lata i jego czas powoli mija, tak więc kontrakt by mu sie oplacał. Co prawda nie widomo jaka kwote dali przeciwnicy, a i tak na końcu może się okazać, że zgarnie go ktoś inny! :P
A i jeszcze jedno. Było tu pisane, że szkoda, że odchodzi Paweł "Papkin" Papke i Marcin "Banan" Wika. Mysle, że Jóżek jest lepszy, a napewno ma większą determinację i chęć do gry niż Pakin i jestem zadowolony z tego transfera, a Papke z całym szacunkiem, ale ma już swoje lata i szczerze to nie wydaje mi się, żeby jeszcze mnie czymś zaskoczył w grze. Co do Wiki to dobrze lub źle, zależy z jakiego punktu widzenia sie patrzy. Gdyby utrzymał forme z Czewy to dziś za Chiny bym go nie puścił, bo jest on Polakiem i dobrze grał. Ale teraz jest już wielu takich ja on, a napewno tańszych zawodników (np.: Buszek), ale... Nie wiem, czy rozwalenie całego podstawowego składu, a przynajmiej jego dużej cześci jest dobre dla drużyny. Przyjdzie, daj Boże Guma i znowu będzie sie musiał zgrać i zapoznać z innymi zawodnikami, tak samo inni przybyli do Resovii... A niechce mi sie wiecej pisać, zobaczymy co nasz Wielki Mag skomponuje i co zrobi z następnym sezonem.

Pozdrawiam!
« Ostatnia zmiana: Maja 22, 2010, 21:44:19 pm wysłana przez Czerwony »

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #868 dnia: Maja 22, 2010, 22:02:05 pm »
Gierek zostanie,ale ani on ani Mika ani Buszek nie będą grać w pierwszej szóstce.Spokojnie! Czekamy na transfery środkowego,przyjmujacego i rozgrywającego.Jeżeli do 29 maja nie dowiemy się kto zasili nasz zespół to bardo prawdopodobne jest ze będą to Guma i Rouzier + zagraniczny przyjmujący.Także każdy kolejny dzień upewnia mnie w tym ze jednak przywitamy Gume w Rzeszowie :)
A po co nam tylu przyjmujących? nie podoba mi się wizja Miki/Buszka na widowni jak w tym roku Gawryszewski... Z Zagumnym to ja ma odwrotnie, każdy kolejny dzień upewnia mnie że Guma do nas nie przyjdzie :)
Dina co do Zagumnego to nie byłbym taki pewien... W tej "grze" nie chodzi o grosze, tylko o naprawde duże pieniądze i napewno zarząd klubu, gdyby Guma, żeczywiście do nas nie chcial przyjść to juzby była plota, albo informacja o tym, że, Resovia bierze kogoś innego. Poza tym, tak jak wspomniełaem we wcześniejszym poście, Guma może tu zrobić taki kontrakt, że głowa boli, bo moim zdaniem bez niego w tym sezonie może być ciężko, że nikt nie będzie chciał przyjść etc.
Tak więc nie mówmy nie, gdyż to może jest logiczne, że trwają negocjacje i sie przedłuża... ZOBACZYMY, narazie tylko możemy gdybać... :-\

thelion

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 159
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #869 dnia: Maja 22, 2010, 22:12:43 pm »
Mówicie co chcecie, ale ten transfer bardzo mi się podoba, nawet gdybyśmy mieli stracić Krzyśka Gierczyńskiego. Rafał jest nasz, jest stąd, prawie jest naszym wychowankiem :), do tego już jest z niego kawał grajka.