Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412065 razy)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #880 dnia: Maja 23, 2010, 01:46:58 am »
ps2. A może na przyjecie Zbyszek Bartman? I para Bartman - Ahremem na przyjęciu w Resce :P i do tego Łukasz Kadziewicz i Guma. Czyli taką nieobliczalną mieszankę byśmy mieli iż z równym prawdopodobieństwem moglibyśmy wygrać jakiś Europejski Puchar i Mistrza Polski co spaść z ligi :)    
Albo mogliby również pozabijać siebie nawzajem i przy okazji publiczność/kibiców zgromadzon/ą/ych na hali :D

Zawsze można sprowadzić Piotrka Gabrycha a i Peter Divis /czy ktoś go jeszcze pamięta?/ mógłby wrócić na atak.

Czyli drużyna marzeń to:
Zagumny - rozegranie
Gabrych - Bartman przyjęcie
Peter Divis - atakujący
Kadziewicz - Ardo Kreek  blok
Igła - Libero

I to by była drużyna ..... strach się bać.
 

Ironia czy prawda z twojej strony?? stawiam na to 1 ;)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #881 dnia: Maja 23, 2010, 02:08:49 am »
Zaskoczymy wszystkich ... a Ljubo jak dostanie taką drużynę to chyba załamie się .... na takich orłów to Tylko Janek Such moze pomóc ... a swoją drogą to gratulacje dla niego za utrzymanie drużyny Jadarynek w PlusLidze i spuszczeniu Gdańska do pierwszej Ligi tam gdzie ich miejsce. W Końcu w tym sezonie jakieś dwa bliskie wyjazdy Kielce i Radom :)

Zresztą Trefl też nie ma szczęścia u kobiet bo też nie udało mu się awansować. Dla fanów spiskowej teorii dziejów polecam ten artykuł.

http://fakt.brukowiec-story.com/kto-posprzata-w-treflu/

zresztą podobny błąd zrobiła ZAKSa i za wcześnie ujawniła transfery więc niektórym zawodnikom nie chciało już się później grać.

ps. Skro dyskusja o transferach. Tak się zastanawiam nad tym wszystkim i fakty prasowe to jedno a rzeczywistość to drugie. Odejście Rafy chodź było niespodziewane to jednak decyzja nie została podjęta w tym miesiącu. Wydaje mi się iż to było jeszcze przed play-off. Rafa na meczach wydawał się jakiś taki smutny, zastanawiałem się dla czego, i chyba to był powód.  Później obniżył jeszcze loty i grał coraz słabiej bez jakiegoś zaangażowania w grę a szczytem tego wszystkiego były mecze z Kędzierzynem  kiedy już została podana informacja iż odchodzi do Francji.

Czy ruchy transferowe nie powinny być wstrzymane do końca maja? Tak iż od czerwca dopiero można by było podpisywać kontrakty a rozmowy zaczynać dopiero po zakończeniu sezonu. Teraz to jest inaczej. Pierwsze rozmowy rozpoczynają się juz w marcu, kiedy sezon w pełni. Oczywiście prowadzą je menadżerowie ale nie wierzą iż nie kontaktują się z zawodnikami w tej kwestii. I czasem taki zawodnik zaczyna myśleć bardziej o tym gdzie będzie grał i za ile niż na grze .... z takich ciekawostek to też zastanawiająca jest nie moc jaka dopadła Masnego w ostatnich meczach. Czyżby ZAKsa też z nim nie chciała przedłożyć kontraktu? 

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #882 dnia: Maja 23, 2010, 02:48:26 am »
A niech nas jeszcze potrzymają w niepewności. O czym będziemy gadać 3 miesiące jak dzień po zakończeniu ligi poznamy skład na przyszły sezon. ;-)

asd

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #883 dnia: Maja 23, 2010, 09:37:09 am »
 Nikolov zostaje w Cuneo,  bułgar na pewno od nowego sezonu nie zasili Asseco Resovi Rzeszów :)

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27350           

BTW ja również uważam że transfer Rafała Buszka to bardzo dobry ruch działaczy Resovi, natomiast dziwię się dlaczego Józefacki podpisał kontrakt z brązowym medalistą MP, Moim zdaniem popularny''józek'' ma b.słaby atak, często mając wystawioną piłkę bez bloku ma problemy ze skończeniem akcji Oo

Skład Rewsovi Rzeszów na sezon 2010\2011 (wg Mnie )

R-Zagumny\Neroj
A-Rouzier\Józefacki (niestety)
L-Ignaczak\Głód
Ś-Kosok\Grzyb\Perłowski\Gawryszewski
p-Akhrem\Mika\Buszek\Samica

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #884 dnia: Maja 23, 2010, 09:39:13 am »
A niech nas jeszcze potrzymają w niepewności. O czym będziemy gadać 3 miesiące jak dzień po zakończeniu ligi poznamy skład na przyszły sezon. ;-)

nie ma obaw. Jest tu kilka osob, ktore daloby rade ciagnac temat nieudacznictwa transfrerowego zarzadu przez trzy miesiace a nawet dluzej... zawsze mozemy jeszcze poplakac za tymi, co odeszli, powspominac Luke i Ihosa itp itd...


crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #885 dnia: Maja 23, 2010, 09:45:04 am »
Repres,a mnie się jednak wydaje że to w tym roku tak naprawde zaczynamy budować drużynę.
Moze teraz sie naraze troche sporej rzeszy kibiców,ale z Oivanenem w nadchodącym sezonie znowu w decydujących meczach o finał czy nawet już o złoto dostalibyśmy baty,i skończyłoby się tak jak w tym sezonie. Gra Redwitza była całkiem niezła i tutaj się nie mogę przyczepić ale na jego miejsce mozna znaleźć kogoś wyższego i może jakiegoś Polaka,a myślisz ze Rafie łatwo by się grało w Polsce mając żone i dziecko we Francji?
Tutaj Abdul ma 100% racji- Mika kontrakt jeszce na 4 lata,Buszek to samo to oni będą stanowić o sile naszej Drużyny i reprezentacji za 2 lata.
Więc jeśli chcemy w przyszłym sezonie walczyć o najwyzsze cele( no chyba że srebro,czy brąz są dla nas szczytem marzeń???) to na pozycjach takich jak atak musimy mieć prawdziwego KILLERA a Mikko będzie takim za 2-3 lata.
Narazie poznaliśmy nowych zawodników,ktorzy prawdopodonie będą rezerwowymi. Kto z młodych zawodników chciałby siedieć w Resovii na ławce? Chyba nikt,a tak mamy Józka-prawdziwego Resoviaka,który wcale nie jest mniej wartościowy a napewno tańszy niż Paweł Papke. To samo Buszek.przy obecnej formie Marcina Wiki, to myśle ze ten zawodnik wcale mu nie ustępuje w przyjęciu a w ataku jest o niebo lepszy,a zarabia o 50% mniej. Dzięki tym transferom będziemy mieć więcej kasy na najwazniejsze pozycje-Atak,Rozegranie.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #886 dnia: Maja 23, 2010, 10:30:59 am »
Co do Bartmana to raczej byłbym przeciwnikiem tego, bo ten zawodnik nie jest w stanie zapewnić drużynie solidnego przyjęcia, ale jego atutami jest niewątpliwie siła ataku i zagrywki. Bartman często lubi odchodzić z klubu po jednym sezonie, więc nie wiem czy takie coś byłoby dobre dla klubu. Lepiej chyba zapewnić sobie stabilność na dłużej.

Trzeba też zastanowić się nad przyszłością Gierczyńskiego, bo on będzie miał w sezonie 2011 już 35 lat...
Mimo to jego forma z końcówki ubiegłego sezonu przekonuje mnie do tego, żeby został jak nie znajdziemy jakiegoś zagranicznego asa na tą pozcyję.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 10:33:06 am wysłana przez ryzo »

Perez16

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 13
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #887 dnia: Maja 23, 2010, 10:36:00 am »
Wszystko fajnie, tylko czy czasami transfer Buszka nie oznacza nieprzyjścia Gumy?

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #888 dnia: Maja 23, 2010, 10:38:28 am »
Wszystko fajnie, tylko czy czasami transfer Buszka nie oznacza nieprzyjścia Gumy?

Nie widzę związku... Rafał Buszek, z góry szykowany jest na zawodnika rezerwowego, także takie tezy są mało, o ile w ogóle nieuzasadnione.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #889 dnia: Maja 23, 2010, 10:38:48 am »
Repres,a mnie się jednak wydaje że to w tym roku tak naprawde zaczynamy budować drużynę.
O Boszszszszsz! Po 6 latach gry w +L zaczynamy w siódmym roku budować drużynę. Niezły refleks.
Czyżbym tylko ja miał dobrą pamięć?
Dajcie już spokój temu "budowaniu". Nazywanie kwoki orłem nie nauczy jej latać. To jest zaklinanie rzeczywistości.
W walce wieczoru Pudzianowski zajął drugie miejsce, a jego przeciwnik był przedostatni! Też prawda.
Zdołowaliśmy każdego zawodnika, który znalazł się w naszych szeregach i narzekamy na niego później? Pomieszanie z poplątaniem i zwykła propaganda "sukcesu". Nie mogę się zaliczyć do młodzieży, więc pamiętam taki sposób poprawiania sobie samopoczucia.
"Król jest nagi!" Jeśli ktoś czytał tę bajkę Andersena, niech sobie przypomni wlazidvpstwo tych, którzy widzieli króla ubranego.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 10:44:30 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.