Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412068 razy)

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #900 dnia: Maja 23, 2010, 12:48:56 pm »
Moim zdaniem popularny''józek'' ma b.słaby atak, często mając wystawioną piłkę bez bloku ma problemy ze skończeniem akcji Oo

O ile sie nie myle mając piłkę bez bloku nie jest ona wystawiona, a rozegrana...wystawić można na potrójny np.:P a poza tym chyba trochę przesadzasz...

pwl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #901 dnia: Maja 23, 2010, 12:49:43 pm »
Cytuj
Też zauważyłem że nasi zawodnicy nie prezentują tej samej formy co przed przyjściem do Resovii ,ale tak się zastanawiam i zastanawiam i nie moge nic ciekawego wymyśleć dlaczego tak się dzieje. Może Repres ty mi powiesz? bo chyba nie chcesz powiedziec że to wina Travicy...?Bo niby w jaki sposób trener może aż tak bardzo zepsuć zawodnika ?
 To może ty najpierw odpowiesz kto odpowiada za formę zawodników, kto jest zatrudniony aby forma była jak najwyższa ? No chyba TRENER.

A tak na marginesie to słyszałem że w kręgu zainteresowań w razie niepowodzenia rozmów z Zagumnym pozostają: młody rozgrywajacy z Bułgarii Sypo Sypajłow i doswiadczony zawodnik rosyjski Oleg Sypkin.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #902 dnia: Maja 23, 2010, 12:55:32 pm »
O jakiej zlej polityce Wy piszecie? Od awansu przeszliśmy już długa drogę i z roku na rok coraz lepiej gramy. Mamy już 2 medale Mistrzostw Polski, występ w finale Europejskiego Pucharu dobry występ w Lidze Mistrzów czy grę w ostatnim roku w finale Pucharu Polski. No jasne iż jeszcze nic nie wygraliśmy, ale to tylko kwestia czasu. Już złapaliśmy kontakt z czołówkę, jesteśmy w stanie pokonać każdą drużynę w PlusLidze, wiec spokojnie. Resovia ma 105 lat, jak tytuł zdobędzie w następnym roku to też nic się nie stanie. Nasze pokolenie poczuje ten smak zwycięstwa już niedługo. To tylko kwestia czasu. 

Marcin9_4

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #903 dnia: Maja 23, 2010, 13:01:11 pm »
Wiecie moze co z Pawlem Zagumnym? A gdyby Pawel nie przyszedl kogo proponujecie na rozegranie? :)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #904 dnia: Maja 23, 2010, 13:06:01 pm »
Ja bym proponował Lukasa Tichacka... Zawodnik kompletny i bardzo dobrze potrafi pracować z środkowymi i przy nim Wojtek, Grzesiek czy Łukasz(o ile zostanie) będą grali o wiele lepiej ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #905 dnia: Maja 23, 2010, 13:13:06 pm »
1. O jakiej zlej polityce Wy piszecie? Od awansu przeszliśmy już długa drogę i z roku na rok coraz lepiej gramy.
2. Resovia ma 105 lat, jak tytuł zdobędzie w następnym roku to też nic się nie stanie. 3. Nasze pokolenie poczuje ten smak zwycięstwa już niedługo. To tylko kwestia czasu.  
ad 1. Z wyjątkiem ubiegłego sezonu, w którym graliśmy gorzej niż w sezonie 08/09 (o ile "granie lepiej" będziemy weryfikować obiektywnym kryterium - wynikiem)
ad 2. Polska była ponad 100 lat pod zaborami. Królowa Bona umarła. Jeden sezon to jest nic naprzeciw wieczności. A pewnego dnia Eskimos zostanie mistrzem świata w snookerze. To tylko kwestia czasu i zwykły rachunek prawdopodobieństwa (jeśli przyjąć, że wieczność to matematyczna nieskończoność).
ad 3. Jest mi obojętne A:) czy twoje pokolenie "poczuje smak zwycięstwa", natomiast nie jest mi obojętne czy moje pokolenie poczuje smak zwycięstwa.
-----------------------------------------------------------------------------------
prochu, jeszcze by tego brakowało żeby Dzidek odszedł = degrengolada całkowita.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 13:14:46 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #906 dnia: Maja 23, 2010, 13:21:04 pm »
1. O jakiej zlej polityce Wy piszecie? Od awansu przeszliśmy już długa drogę i z roku na rok coraz lepiej gramy.
2. Resovia ma 105 lat, jak tytuł zdobędzie w następnym roku to też nic się nie stanie. 3. Nasze pokolenie poczuje ten smak zwycięstwa już niedługo. To tylko kwestia czasu.  
ad 1. Z wyjątkiem ubiegłego sezonu, w którym graliśmy gorzej niż w sezonie 08/09 (o ile "granie lepiej" będziemy weryfikować obiektywnym kryterium - wynikiem)
O Mistrzostwo Polski to osiągnęliśmy gorszy wynik niż ostatnioa, ale za to w Pucharze Polski i w Europejskich Pucharach to był sezon lepszy niz poprzedni.
ad 2. Polska była ponad 100 lat pod zaborami. Królowa Bona umarła. Jeden sezon to jest nic naprzeciw wieczności. A pewnego dnia Eskimos zostanie mistrzem świata w snookerze. To tylko kwestia czasu i zwykły rachunek prawdopodobieństwa (jeśli przyjąć, że wieczność to matematyczna nieskończoność).
Wiesz, iż ja jestem optymistą z natury, więc cierpliwie czekam bo jak napisałeś z rachunku prawdopodobieństwa wychodzi iż to będzie kiedyś.

ad 3. Jest mi obojętne A:) czy twoje pokolenie "poczuje smak zwycięstwa", natomiast nie jest mi obojętne czy moje pokolenie poczuje smak zwycięstwa.
Ty pamiętasz ostatni Złoty Medal dla Resovii, mnie wtedy na świecie nie było :) i znam tylko to z opowiadań i książek.

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #907 dnia: Maja 23, 2010, 13:37:08 pm »
Cytuj
To może ty najpierw odpowiesz kto odpowiada za formę zawodników, kto jest zatrudniony aby forma była jak najwyższa ? No chyba TRENER

odpowiada za forme trener, ale pomaga mu w przygotowaniu ten "makaroniarz" więc słabszą forme upatrujew jego błedach w przygotowaniu ...

ponawiam pytanie : KIEDY BEDZIE WIADOMO COŚ O DZIKIEJ KARCIE ?? kiedy zostanie komuś przyznana ...

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #908 dnia: Maja 23, 2010, 13:43:59 pm »
"O Mistrzostwo Polski to osiągnęliśmy gorszy wynik niż ostatnio, ale za to w Pucharze Polski i w Europejskich Pucharach to był sezon lepszy niż poprzedni".
Fakt. Problem polega na tym, że dużą sztuką byłoby osiągnąć wynik gorszy  ;D Teoretycznie w PP było to możliwe, ale... Ech! Co mam napisać? Że nawet Doda w roli trenera osiągnęłaby co najmniej taki wynik w ubiegłorocznym PP i CC, jak nasz sztab szkoleniowy?
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #909 dnia: Maja 23, 2010, 13:58:32 pm »
Co mam napisać? Że nawet Doda w roli trenera osiągnęłaby co najmniej taki wynik w ubiegłorocznym PP i CC, jak nasz sztab szkoleniowy?

Repres to już lepiej nie pisz wcale...