Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412058 razy)

pwl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 70
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #910 dnia: Maja 23, 2010, 14:07:14 pm »
Cytuj
odpowiada za forme trener, ale pomaga mu w przygotowaniu ten "makaroniarz" więc słabszą forme upatrujew jego błedach w przygotowaniu
 Ale ktoś koordynuje pracę całego sztabu szkoleniowego czyli i tego jak się wyraziłeś "makaroniarza" poza tym ktoś go sprowadził do Rzeszowa. Kogo byśmy nie zakontraktowali to i tak z tym trenerem nic wielkiego nie zwojujemy, bo nie oszukujmy się, to  tak szczęśliwy koniec sezonu zamazał naszą słabą postawę w play off. A tłumaczenie że to przez kontuzję Oivanena wydaje się być śmieszne, bo jeśli trener zakłada że jeden  zawodnik rozegra wszystkie mecze w lidze , w lidze mistrzów i PP na najwyższym poziomie i bez kontuzji to coś jest nie tak. Jeszcze takie spostrzeżenie odnośnie Oivanena- najlepsze mecze rozgrywał gdy wracał po kontuzji gdy nie trenował a trochę odpoczywał.

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #911 dnia: Maja 23, 2010, 14:33:02 pm »
Ciekaw jestem podejścia niektórych (zwłaszcza kilku megalomanów owego forum) w przypadku abstrakcyjnej sytuacji, w której: Resovia zdobywa hmmm szósty rok z rzędu Mistrzostwo Polski:D, w tym czasie wywalczone sześć Pucharów Polski, od czterech sezonów regularnie wygrywamy Ligę Mistrzów oraz Klubowe Mistrzostwa Świata.... matko jedyna, co z Wami moi drodzy się stanie!! gdy nie będzie powodów do narzekań :(??!! Dobrze, że taka sytuacja, nie prędko, a może nigdy nas nie napotka. Wszak czym by było życie, bez naszych forumowych trenerów, specjalistów od przygotowania fizycznego, od spraw marketingowych, od prowadzenia dopingu, itp itd :D Bądźcie przy nas i proszę o więcej, zwłaszcza od mojego ulubionego tetryka :)


A tak, żeby nie robić OT i nie denerwować Adminów :)... Buszka ja osobiście w Resovii bardzo chciałem zobaczyć, jestem wielce zadowolony z tego transferu. Za Józkiem się stęskniłem, może znów dostanie mieszkanie na osiedlu na którym mieszkam i będę go mijał w drodze po bułki:D

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #912 dnia: Maja 23, 2010, 14:35:39 pm »
Buszek to nie jest zawodnik do gry o medale w PlusLidze. Do tego jeszcze jest po poważnej kontuzji i nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry. No i największa jego wada to słabe przyjęcie, bo to był nominalny atakujący tylko został przesunięty awaryjnie na przyjęcie i tak zostało.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #913 dnia: Maja 23, 2010, 15:00:34 pm »
Buszek to nie jest zawodnik do gry o medale w PlusLidze. Do tego jeszcze jest po poważnej kontuzji i nie wiadomo kiedy będzie zdolny do gry. No i największa jego wada to słabe przyjęcie, bo to był nominalny atakujący tylko został przesunięty awaryjnie na przyjęcie i tak zostało.

Co do przyjęcia to prawda... Ale co robi Kurek na przyjęciu ?? Rafał jest młodym zawodnikiem i zapewne jeszcze poprawi ten i niejeden inny element rzemiosła siatkarskiego.
Mamy przecież Mateusza, który jak na swój wiek to w tym wymiata.
Poza tym liczę jeszcze, że pozyskamy jeszcze jakiegoś kompletnego przyjmującego (Savani?)...

janusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #914 dnia: Maja 23, 2010, 15:07:15 pm »
Kurek jset ponad 10 cm wiekszy od Buszka i rok mlodszy :)

anty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 61
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #915 dnia: Maja 23, 2010, 15:17:39 pm »
post usunięty z powodu nadmiaru błędów ortograficznych


oczy mnie rozbolaly

Edit: mnie też, dlatego to usunęłam, nie jestem polonistą, przestaję poprawiać waszą pisownię, posty z błędami ortograficznymi usuwam! dina
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 17:38:57 pm wysłana przez dina »

gringo

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 17
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #916 dnia: Maja 23, 2010, 15:20:21 pm »
zamiast sciaga c zawodników to sciagamy statystów
albo niech odrazu piszą ze to do rezerw sciagamy i jak sobie nie bedzie młodziesz radzic to bedziemy posyłac tak jak piotrka łuke owego czasu zeby młodzieży pomugł

vaapu

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 149
    • forum.przygodomania.pl
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #917 dnia: Maja 23, 2010, 15:23:24 pm »
Różne dziwne posty czytałam na tym forum, ale milczałam, bo nie uważam się za znawczynię, która lepiej niż trener (jaki by on nie był) wie, kto potrzebny jest drużynie. Ale to, co gringo napisał przekracza moje zdolności pojmowania, więc proszę o wytłumaczenie tego:
Cytuj
prawda jest taka ze trzeba zwolnic travice a pieniadze które on bierze tzreba dac zawodnikowi ktory zdobywa pnk

To znaczy, że domagasz się, by ewentualny inny trener robił to w ramach działalności charytatywnej, czy raczej zawodnicy mają trenować się sami?

Ps. słownik dobra rzecz...
Porzućcie nadzieję, wy, którzy tu wchodzicie.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #918 dnia: Maja 23, 2010, 15:28:14 pm »
Kurek jset ponad 10 cm wiekszy od Buszka i rok mlodszy :)

A Mika jest wyższy od Kurka, a ma lepsze przyjęcie...
Wiek w siatkówce nie ma dużego znaczenia...

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #919 dnia: Maja 23, 2010, 15:30:11 pm »
gringo; kolega prosił, chciałby karnet kupić w dobrym miejscu, więc jakby.... A tak na poważnie to w przyszłym tygodniu zapadnie wiele ważnych rozstrzygnięć m.in.powinna się wyjaśnić sprawa dzikiej karty, powinny też dojrzeć "poważne" transfery!
Buszek, to zawodnik rezerwowy,przyszłościowy dla Resovii, wyleczy kontuzję, będzie grał w rezerwach, będzie też wychodził w "12" meczowej. Słyszałem, że przyszedł jako przyjmujący, ale też z opcją jako atakujący. W każdym razie czekałem na to, że Buszek do Resovii przyjdzie; za 2 lata, to On bedzie wychodził w pierwszej "6".
A co do transferów ZAKSY? Musieli się śpieszyć; Prezes Pietrzyk wyjeżdżał na urlop! Zresztą nieważne jak się zaczyna, ważne jak się kończy!!!