Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #950 dnia: Maja 23, 2010, 21:53:27 pm »
Zagumny nie zagra, bo szykuje się Serbski zaciąg. Obok Ivanka bedzie Petković i Sasza Starovic.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #951 dnia: Maja 23, 2010, 21:55:48 pm »
jak mają się sprawdzić te twoje transfery to rzeczywiście nie ma "hurraoptymizmu" bo apetyt rośnie w miare jedzenia i jakby nie patrzeć nie na takich zawodników czekamy ...

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #952 dnia: Maja 23, 2010, 22:00:33 pm »
Cytuj
A Zagumny na Podpromiu nie zagra (chyba że w przeciwnej druzynie)

a możecie napisać jakieś źródło konkretne, dlaczego Zagumny ma u nas nie grać ?? bo to ze ty tak uważasz ze jeszcze nie podpisał to dlatego nie zagra jest bzdurnym podejściem ... zdanie swoje możesz mieć, nikt ci nie zabroni ale jak piszesz już konkrety podaj źródło
Przykro mi, ale nie ujawnię swojego informatora. Chcesz to wierz. Chcesz to nie wierz. Nie dbam o to i szczerze mówiąc nie obchodzi mnie co z tym zrobisz.
A co do wiarygodności mojego "informatora" czy jak to nazywasz "źródła" (zaraz dojdziemy do terminologi niczym z IPNu - Osobowe Źródło Informacji :)) to odszukaj moje ubiegłoroczne wypowiedzi. "Wytypowałem" co do nazwiska wszystkich którzy mieli odejść z  Resovii. Szczególnie jak wymieniłem Łukę to niektórzy pytali mnie co piłem.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:02:14 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #953 dnia: Maja 23, 2010, 22:04:13 pm »
Ps. A Zagumny na Podpromiu nie zagra (chyba że w przeciwnej druzynie)  

Jeśli Zagumny nie będzie grał w Resovii, to wypuszczenie Redwitza będzie największym błędem zarządu w ostatnich 2-3 latach, czyli od momentu gdy w Resovii są prawdziwe pieniądze. Nawet gdy przyjdzie lepszy od Rafaela zagraniczny rozgrywający, to w ostatecznym rozrachunku może się to okazać porażką ze względu na aklimatyzację i zgrywanie się z nową drużyną. Tylko Zagumny (podpisany na 2-3 lata) może być postępem w stosunku do Redwitza budowaniu drużyny - raz, ze względu na kasę - dwa, ze względu na obywatelstwo. Tak więc ja się ciągle trzymam nadziei, że zobaczę Rudego w koszulce w biało - czerwone pasy, i bynajmniej nie będzie to koszulka Olimpiakosu Pireus.

Edit
Pablo, może Petkovic jest jednym z wariantów w razie niepodpisania z Zagumnym. Rozpoczynając rozmowy z Pawłem zarząd musiał się zabezpieczyć i obrać warianty rezerwowe, na wypadek braku zgody. Czy to aby takie pewne, że Zagumny nie podpisze? Ja (również z nieoficjalnych źródeł) przed tygodniem słyszałem, że Zagumny "dogadany" na 90%. Chyba, że 10% przeważyło....
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:10:09 pm wysłana przez Resofan »

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #954 dnia: Maja 23, 2010, 22:04:59 pm »
a czy ja chociaż w jednym poście napisałem ze nie wierze w przyjście tych zawodników i ze nie masz racji ??
pytanie na które znasz dobrze odpowiedź;

ale szczerze, już wolałbym Redwitza niż Petkovicia i dla mnie durnym pomysłem było pożegnanie się z Rafą nie będąc pewnym odpowiedzi od Zagumnego;

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #955 dnia: Maja 23, 2010, 22:10:04 pm »
Wbrew powszechnym opiniom to nie Zarząd podziękował Redwitzowi, lecz zupełnie odwrotnie. Powód?? Pisałem o tym kilka dni wczesniej. W dużym skrócie sprawy rodzinne.
No bo dlaczego akurat przeszedł do francuskiej druzyny, a nie np: włoskiej, greckiej, tureckiej czy rosyjskiej?? Przypadek??? Nie, nie przypadek. Już kumacie o co chodzi??? Czy mam to rozwinąć jeszcze raz łopatologicznie???
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:12:36 pm wysłana przez Pablo - EWP »
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #956 dnia: Maja 23, 2010, 22:14:05 pm »
mogę zrozumieć ze po prostu w domu rządzi baba i nie ma uproś i powrót do Francji nastąpił  :D :D

a tak już na serio, jeśli ci się sprawdzi ten Petković to kurcze szkoda bo liczyłem na kogoś lepszego ;
bardziej wierze w zaciąg francuski : Samica-Rouzier i Zagumny do paczki (wiadomo ze jest polakiem)
niż na zaciąg serbski : Petković-Starović plus jakiś polak na przyjęciu bo prawdopodobnie Gierczyński odchodzi;
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:15:50 pm wysłana przez mati510 »

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #957 dnia: Maja 23, 2010, 22:14:25 pm »
Zagumny nie zagra, bo szykuje się Serbski zaciąg. Obok Ivanka bedzie Petković i Sasza Starovic.

Vlado Petkovic ? Nie przemawia do mnie to nazwisko, gracz średniego, bardzo średniego formatu. Pamiętam Memoriał Wagnera i jego występ... Naprawdę, nie ma już lepszych rozgrywających w Europie ?  :-[ :-\

P.S. Ja dalej mam te same informacje, które sugerują jednak francuski zaciąg. I w tym konkretnym przypadku bardzo bym chciał, aby moje źródło informacji się nie myliło :)
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:18:38 pm wysłana przez Moniak »

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #958 dnia: Maja 23, 2010, 22:18:14 pm »
Zagumny nie zagra, bo szykuje się Serbski zaciąg. Obok Ivanka bedzie Petković i Sasza Starovic.

Jak serbski zaciąg to czemu nie Nikola Grbić i Ivan Miljković?? ;)
Sasha wg mnie będzie dobrym posunięciem tylko niech nabierze więcej dynamiki oraz niech poprawi technikę to będzie perfekcja, ale osobiście wolę Rouzier albo Grozer, choć Niemiec patrząc na mecze VFB - JW chce być liderem i "królem" w klubie(przypatrzyłem się jego zachowaniu)
A zamiast Vlado wolałbym już Bazin, Tichacka(popieram w 100%) lub Tischera(również popieram w 100%)(jeżeli Guma nie przyjdzie do Reski)
A na 2 przyjmującego to przy zalożeniach:
a) Guma przychodzi: Kunnari(ktoś wspomniał); Samica: Alek-Guillaume, słabe przyjęcie zaś atak bardzo dobry; albo Serb Milos Nikić, który ma niezłe przyjęcie i poradziłby sobie w ataku i na zagrywce.
b) Guma nie przychodzi: jedyna opcja to sprowadzić Bąkiewicza, słyszałem, że Skra ma się go pozbyć(Michał chce grać w "6") i mają sprowadzic juniora.

Czyli wnioskując po wypowiedziach na forum skład Reski miałby tak wyglądać:
Starović/Rouzier/Grozer - Józefacki
Zagumny/Petković - Neroj/Ilić
Alek - Gierek/Samica(osobiście wolę lepszą zagraniczną gwiazdę) - Buszek - Mika
Grzyb - Kosok - Perłowski(dla mnie Kadziewicz mógłby zaniechałby budżet, a Nowakowski przechodzi prawdopodobnie do JW)
Ignaczak.

Rouzier - Józefacki
Zagumny - Neroj
Alek - Samica - Buszek - Mika
Grzyb - Kosok - Perłowski
Igła
Taki skład mógłby grać o MP, PP i o dobry wynik w LM ;)

W skrze chcieli mieć taką opcję:
Wlazły - Hebda - z Novotnym rozwiązać kontrakt
Ball(ponoć się nie dogadali i Piechocki się załamał, ale jeszcze są prowadzone rozmowy) - Falasca
Winiarski - Kurek - Antiga - Junior
Pliński - Możdżonek - zagraniczny środkowy na wysokim poziome, by Plina i Marcin mieli rywalizacje na środku
Zatorski.
To tak na marginesie ;)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #959 dnia: Maja 23, 2010, 22:21:08 pm »
Czego jak czego, ale głupich pomysłów to nam nie brakuje.
Ratuj się kto może! Łapu-capu i drużynę da się sklecić.
Że nie ma w tym pomyślunku? Ale jest forsa do wydania!
A publikę zatka się tym samym kitem, co rok temu: "Liczy się tylko wynik!".
Aha! No i od tego roku to naprawdę budujemy! Wcześniej to był zwykły kit.
« Ostatnia zmiana: Maja 23, 2010, 22:23:57 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.