Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412068 razy)

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1000 dnia: Maja 24, 2010, 09:57:37 am »
Ludzie tylko się nie popłaczcie... jeszcze nowych nazwisk nie ma a wy już pie*** że spadniemy z ligi.
Jesteście jak chorągiewki. Dajmy na to dziś po południu ukaże się info że kupiliśmy Rouziera i Samice to będziecie się ze szczęścia w majtki spuszczać...

SiatkarskiFan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 378
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1001 dnia: Maja 24, 2010, 10:00:09 am »
piewszym błędem jaki zarząd popełnił było zostawienie tego trenera, dlaczego już nie bede sie wypowiadał, chyba każdy widzi co się dzieje ;
jak podaje siatka.org i plusliga.pl na pozycji rozgrywającego u nas ma się pojwić polak ... no prosze was, kto gwarantuje nam "wystawianie" na poziomie medalu ??
ani Oczko, ani Neroj, ani ten włoch z polskimi korzeniami tak naprawde niczego nam nie gwarantuja (bo o Fabianie D. nie pisze bo nie realne jest żeby go ściągneli); może i sam Zagumny nie dawał gwarancji na medal ale on już z pewnego poziomu nie schoidz, a inni by chcieli wejśc na ten poziom sportowy z którego on nie schodzi .... Quo vadis Resovio ??

juniorymp

  • SSPS Resovia
  • Kadet/-ka
  • *
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1002 dnia: Maja 24, 2010, 10:01:26 am »
Gratulacje dla działaczy, nie ma to jak wypuścić połowę pierwszej szóstki i to wyłącznie z własnej winy. Trener też nie lepiej, wyleciał sobie na wakacje  :-\

Nie spodziewajcie się czegoś wspaniałego, najlepsi zawodnicy z którymi gadaliśmy już dawno Nas olali.
Piotras święta racja to co J. SUCH chciał zbudowac w Rzeszowie to Trawica  wszystko to rozje.............w ciagu 2 lat
O moja Resovio nie zdradze Cie,
inni Cie zdradzili, na Ciebie bluźnili
ja nie zdradze Cie

Porucznik_Zubek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 21

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1004 dnia: Maja 24, 2010, 10:10:05 am »
Choćby i nawet Giba miał przyjsc do Resovii to i tak jestem wk... na nasz zarząd za tą czczą gadaninę w tamtym sezonie, że będą budować zespół na wiele lat, a skończyło się tak jak zawsze - połowa składu znów nowa i kolejny rok do zgrywania się całej drużyny... Nie podoba mi się to!

Eva

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1005 dnia: Maja 24, 2010, 10:18:42 am »
Choćby i nawet Giba miał przyjsc do Resovii to i tak jestem wk... na nasz zarząd za tą czczą gadaninę w tamtym sezonie, że będą budować zespół na wiele lat, a skończyło się tak jak zawsze - połowa składu znów nowa i kolejny rok do zgrywania się całej drużyny... Nie podoba mi się to!

A może to taka taktyka potem będzie na co zwalić nieudany początek sezonu... ::)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1006 dnia: Maja 24, 2010, 10:20:53 am »
Choćby i nawet Giba miał przyjsc do Resovii to i tak jestem wk... na nasz zarząd za tą czczą gadaninę w tamtym sezonie, że będą budować zespół na wiele lat, a skończyło się tak jak zawsze - połowa składu znów nowa i kolejny rok do zgrywania się całej drużyny... Nie podoba mi się to!
I u mnie czara goryczy się przelała... mam tego naprawdę dosyć :-/ Wystarczyło zrobić dwie zmiany w tym sezonie...  Jak usłyszę słowo na temat budowania drużyny od Górala, Górskiego czy kogokolwiek to będę pierwszą osobą, która zaśmieje im się w twarz... więcej nie napiszę bo będzie mało grzecznie... :-/
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1007 dnia: Maja 24, 2010, 10:31:46 am »
Budowanie drużyny jest długotrwałym procesem polegającym na wymianie pojedynczych najsłabszych ogniw. Za czasów Jaśka było budowanie drużyny, co rok wymiana 2-3 zawodników, a przyszedł Travica i drugi raz z rzędu wymienia połowę składu. To się nazywa budowanie drużyny ? Jak go wcześniej broniłem i twierdziłem że na ocenę przyjdzie czas po sezonie tak właśnie ten czas przyszedł. Trzeba wymienić najsłabsze ogniwo - Travica powinien odejść!

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1008 dnia: Maja 24, 2010, 10:36:19 am »
Wydaje mi się że przyczyną takiej masowej ucieczki z Resovi jest propozycja kontraktów, o której bodajże przed tamtym sezonem mówił Rusinek. Kwotowo te kontrakty mogły być i wyższe, ale uzależnione od wyniku, ewentualnych kontuzji danego zawodnika. A zawodnicy kierują się zasadą lepszy "wróbel w garści..." Ja się im osobiście nie dziwię. Pozdrawiam wszystkich.
W przyszłym sezonie idziemy na Mistrza (z taką polityką transferową) :D

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1009 dnia: Maja 24, 2010, 10:37:54 am »
Widzę, że na forum udziela się jakaś potworna atmosfera strachu i grozy. Ludzie, spokojnie! Zdajmy sobie sprawę, że jesteśmy (budżetowo) jednym z najsilniejszych klubów w Polsce. Odchodzą zawodnicy, którzy, prócz Redwitza ( i jego spraw RODZINNYCH, jak już było pisane) oraz Oivanena nie prezentowali się dość dobrze. Gierczyński to taka wielka strata ? Śmiem wątpić, że ten 34- letni zawodnik mógłby zagrać w przyszłym sezonie lepiej niż Buszek.Poza tym, jego wkład emocjonalny podczas spotkań był niewielki, co mi osobiście nie za bardzo się podobało.  O odejściu Gierczyńskiego zdecydowały sprawy osobiste, i tę wiadomość można odtajnić. Nie ma żadnych ukrytych teorii, nie ma żadnego spisku wymierzonego w trenera.  ;D
Non stop ktoś rzuca kolejne hipotezy, które są udowadniane wyłącznie HIPOTEZAMI.
O jednym jestem przekonany, że nasz klub, pomimo takiej czy innej polityki transferowej, nie upadnie, nie zostanie zdegradowany, itd, itd. Poczekajmy CIERPLIWIE, zamiast tworzyć potęgującą atmosferę niezrozumiałej paniki.