Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1030 dnia: Maja 24, 2010, 12:09:26 pm »
Ci co zapomnieli po co przyszli juz odeszli............

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1031 dnia: Maja 24, 2010, 12:10:36 pm »
Pierwszy post to i chciałem powitać wszystkich. Jak przeczytałem to nasi działacze nie wytrzymali ciśnienia i zerwali rozmowy z Zagumnym. Z jednej strony się nie dziwie bo każdy z nas chciałby usłyszeć konkret a tego niestety nie było ze strony Zagumnego. Z drugiej strony Zagumny swoim milczeniem podbija stawkę i zapewne dalej czeka kto da więcej. Jedni powiedzą ze "rozkapryszona" gwiazda ale ja go rozumiem. To jest jego 5 minut i walczy o kasę bo nikt nie gra wiecznie.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1032 dnia: Maja 24, 2010, 12:13:43 pm »
A może ta informacja prasowa o Zagumnym to element gry transferowej? W sensie, taka forma wywarcia presji na Zagumnym. Nie jest pewny kasy w PAO, w ZAKSIE takich pieniędzy raczej nie dostanie. A my psikus, mówimy, że dłużej czekać nie będziemy. Jak jest mądry to chyba go jednak zobaczymy w Resovii... może...

A tak schodząc na ziemie to na razie jestem na maksa wkurzony bo słyszę o budowaniu drużyny, a co sezon startujemy prawie od zera zaczynając budowanie składu od Krzyśka Ignaczaka, zamiast od rozgrywającego, którego zmieniamy praktycznie co sezon. Jak zobaczę na głównej stronie informację o podpisaniu kontraktu z Nerojem to parsknę śmiechem. Żałuję, że prawdopodobnie budżet się nam zwiększył bo zrodziło to chyba chore ambicje wśród działaczy i zamiast wróbla w garści woleliśmy gołębia na dachu. Przy starym budżecie przynajmniej mielibyśmy Rafe na przyszły sezon bo ani by myśleli działacze go puszczać. Zachciało nam się Zagumnego to się przeliczyliśmy, gwiazdeczka za nos wodząca. Najemnik grający tam, gdzie mu więcej srebrników rzucą. W sumie to się cieszę, że go nie będzie, byle byśmy się na tej kluczowej pozycji nie cofnęli i nie sięgnęli po Woickiego, tudzież Neroja. Z trojga złego to już bym młodego Drzyzge wolał, ale i tak jestem zdania, że nie ma w Polsce oprócz Gumy rozgrywającego tej klasy.

syla

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 216
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1033 dnia: Maja 24, 2010, 12:14:38 pm »
Chyba co niektórzy zawodnicy uwierzyli w te 18 mln i chcą za dużej kasy. A Zagumny wiadomo było ze będzie stawiał warunki i grymasił jak diabli.Zawodnik to nie krowa która się na targu kupuje. Skoro nie chce grac to nikt i nic go nie zmusi.. taka prawda. Moze jednak ktoś zechce zagrać w Resovii. Poczekamy jeszcze z tydz i może nas czymś zaskoczą. Puki co to wygląda powiedzmy delikatnie źle. Zostali młodzi i ci z kwadratu.. z pierwszej szóstki tylko Igla,Alek i chyba środkowi. Jest miejsce tylko dla 2 zagranicznych.. a Polaków do 1 szóstki jak na lekarstwo.. oj.. ciemność widzę ciemność.
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą.

tomaszek71

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 146
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1034 dnia: Maja 24, 2010, 12:16:17 pm »
Jakbyśmy mieli Drzyzge to może senior Drzyzga inaczej by patrzył na naszą drużyne no ale i tak papy Jarosza nikt nie przebije:)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1035 dnia: Maja 24, 2010, 12:17:25 pm »
A może ta informacja prasowa o Zagumnym to element gry transferowej? W sensie, taka forma wywarcia presji na Zagumnym. Nie jest pewny kasy w PAO, w ZAKSIE takich pieniędzy raczej nie dostanie. A my psikus, mówimy, że dłużej czekać nie będziemy. Jak jest mądry to chyba go jednak zobaczymy w Resovii... może...

Taaaa element gry transferowej:
Cytuj
Paweł Zagumny nie będzie zawodnikiem Resovii - poinformował dyrektor rzeszowskiego klubu Marek Karbarz. - Złożyliśmy Pawłowi ofertę, prowadziliśmy negocjacje, ale dłużej nie możemy czekać na jego decyzję.

Pewnie z miną pokerzysty to Karbarz powiedział...

Edit: jak już przy cytatach jestem to jeszcze jeden ku pokrzepieniu serc :D

Cytuj
O jednym mogę zapewnić - rzeszowski klub nie będzie żałował, że mnie ściągnął - mówi Buszek, który żeby trafić do Rzeszowa, musiał zerwać umowę z Politechniką Warszawa.
Trzymamy za słowo :)
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 12:23:43 pm wysłana przez pk+ »

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1036 dnia: Maja 24, 2010, 12:25:11 pm »
Zagumny już drugi sezon robi nas w bambuko.Szkoda,że z ubiegłorocznych rozmów z nim działacze nie wyciągnęli wniosków może inaczej to wszystko by wyglądało.A tak nikt nie powie,że Neroj czy Dobrowolski za Redwitza to wzmocnienie.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1037 dnia: Maja 24, 2010, 12:28:03 pm »
A ile profesjonalny klub może czekać na odpowiedź ? Z tego co było pisane, miała ona nadejść w tamtym tygodniu. Ani zarząd ani kibice nie doczekali się informacji od Pawła. Dlatego, zerwanie negocjacji jest jak najbardziej słusznym posunięciem. Dowodzi poczucia własnej, klubowej wartości.
Nie to nie. Trudno, Resovia jest w stanie znaleźć zagranicznego rozgrywającego o podobnych umiejętnościach, który gwarantować będzie zawodowe podejście do sprawy.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1038 dnia: Maja 24, 2010, 12:30:31 pm »
Swego czasu Bosek powiedział: "Będziecie zdziwieni tym, co tu się stanie". No istaje się: Gierek wraca do Częstochowy, może tez Wika, Woicki.
Odnośnie Zagumnego; nie pasuje do Resovii, nie widziałbym Go w koszylce Resovii! I tyle w Jego temacie.
A te plotki o rzekomych 18 mln, celowo ktoś rozpuścił, aby podbijać ceny. Ja myślę, że w tym roku znacznie większym budżetem dysponować będzie ZAKSA i Częstochowa.
Jakoś Neroja nie widzę też w Resovii! Może Pilarz wróci.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1039 dnia: Maja 24, 2010, 12:38:28 pm »
Pilarz, Neroj ? To po to odrzuciliśmy Redwitza, żeby teraz zakontraktować któregoś z tych dwóch ligowych średniaków?
Zespół miał być wzmacniany, a nie osłabiany. Z związku z przykrym faktem braku na rynku polskiego rozgrywającego na miarę walki o MP należy rozejrzeć się ( a to już na pewno zrobił nas zarząd) za granicą. Pozostaje wówczas opcja Michała Bąkiewicza na przyjęciu (bo innego rozwiązania po prostu nie ma) oraz gwiazdy wielkiego formatu na ataku ( a na to będzie Resovię stać).