Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

mateo512

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1100 dnia: Maja 24, 2010, 16:28:55 pm »
Witam :)
A ja jestem zdania, że pozyskamy minimum jedną megagwiazdę :P Przecież nikt nie chce się "cofać w rozwoju", nie na darmo nie przedłużyliśmy kontraktów z Miko i Rafaelem :)

PS: Kolejny mega transfer z wikipedii: "Matej Kazijski, bułg. ????? ???????? (ur. 23 września 1984  w Sofii) ? siatkarz reprezentacji Bułgarii, grający na pozycji przyjmującego. Powołanie do kadry narodowej otrzymał w 2003 roku. Obecnie występuje we Plus Liga, w drużynie Fart Kielce. ;P

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1101 dnia: Maja 24, 2010, 16:30:48 pm »
Nie wiem czego ta nadmierna krytyka na pana Travice.Wy byscie odrazu chcieli 1 miejsce mp pp i finał ligi mistrzów.Nie oszukujmy się w tym roku mielismy skład równy ,stabilny,ale nie na mistrza.Nasza druzyna w porownaniu np do JSW była bardziej równa.Ale to jastrzębianie miali Abramova i Judina,krórzy im ciągneli gre(nie wspominajac o Czarnowskim)Nasz skład wydawał się owny.Nie było gwiazd,nie było odstających od zespołu.Mikko miał pare fajnych meczy Alekh to samo.Jeszcze te kontuzje...Cieszmy się ,że się tak skonczyło jak się skonczyło.


Miked

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1102 dnia: Maja 24, 2010, 16:36:41 pm »
To ja mam pytanie ; ))

Kto z tych mega gwiazd chciałby grać w drużynie, która NIE MA zapewnionego udziału w lidze mistrzów? Kto chciałby grać z tych swietnych graczy w zespole gdzie nie ma póki co klasowych zawodnikow?
Może i mamy świetnych kibiców, atmosfere, ale nie mamy kilku innych BARDZO ważnych rzeczy: trenera i mistrzostwa kraju.
repres pisze o mega transferach, ktore beda... Ja mysle inaczej - owszem kupimy zawodnikow, ale nie beda to wbrew pozorom GWIAZDY!

Zresztą zobaczcie posty o transferach z sezonu 2009/2010. Mówiono o Winiarski, Grbicu, a nawet o Dante! Wiemy co bylo potem... W tym roku bedzie tak samo. Mowimy o tym, ze przyjda do nas gwiazdy, a jak bedzie okaze sie mysle max. za dwa tygodnie.
« Ostatnia zmiana: Maja 24, 2010, 16:40:06 pm wysłana przez Miked »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1103 dnia: Maja 24, 2010, 16:44:19 pm »
Uważam Ljubo za dobrego trenera i Zarząd Klubu wie co robi. A "gwiazdy" i "megagwiazdy" wschodzą, swiecą pełnym blaskiem,ale potem gasna i niektóre spadają.
Wolę mniej znanych zawodników, którzy u nas zabłysną, a nie te przygasające.
Zwycięstwa zespołu bez wielkich gwiazd, lepiej smakują. Przyjemnie bedzie patrzeć jak Buszek atakuje i przyćmiewa gwiazdę Mariuszka.

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1104 dnia: Maja 24, 2010, 16:47:57 pm »
Gierczyński w Częstochowie, więc trzeba szukać przyjmującego....na polskim rynku wartościowych już nie widzę...
Dobrym pomysłem na przyjmującego byłby Nikic, lub troche starszy Janic, któremu jednak w Treflu nie poszło.
Zagumny nie przejdzie do Resovii, a raczej do Zaksy, więc trzeba szukać innego rozgrywającego.
Na pls-ie piszą, że ma to być Polak... Tylko nie Neroj.... Z tego co wiem to inny kandydat (Grzechu Łomacz) ma jeszcze kontrakt w JSW.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1105 dnia: Maja 24, 2010, 16:49:19 pm »
Nie wiem czego ta nadmierna krytyka na pana Travice.Wy byscie odrazu chcieli 1 miejsce mp pp i finał ligi mistrzów.Nie oszukujmy się w tym roku mielismy skład równy ,stabilny,ale nie na mistrza.Nasza druzyna w porownaniu np do JSW była bardziej równa.Ale to jastrzębianie miali Abramova i Judina,krórzy im ciągneli gre(nie wspominajac o Czarnowskim)Nasz skład wydawał się owny.Nie było gwiazd,nie było odstających od zespołu.Mikko miał pare fajnych meczy Alekh to samo.Jeszcze te kontuzje...Cieszmy się ,że się tak skonczyło jak się skonczyło.
shark, chyba nie posądzasz kibiców Resovii o taką małostkowość, jak oczekiwanie złotego medalu mistrzostw Polski?
Nie mieliśmy w składzie takich gwiazd jak Abramow, Judin czy Czarnowski i każdy, znający się na siatkówce kibic, zdawał sobie sprawę, że 4. miejsce jest szczytem naszych możliwości. Wytrwałość, praca i dobra atmosfera, przy odrobinie szczęścia dały nam brązowy medal. Wspięliśmy się powyżej szczytu. Ale przecież nie co dzień jest Boże Narodzenie i nie każdy sezon będzie się kończył dla nas medalem. Myślę, że w nadchodzącym sezonie powinniśmy się skoncentrować na obronie naszej pozycji, tj. na awansie do czwórki +L. Zadanie, acz trudne, wydaje się realne. Oczywiście przy pełnej mobilizacji sztabu szkoleniowego, zawodników i kibiców, którzy będą naszym piątym "zawodnikiem" na parkiecie!
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1106 dnia: Maja 24, 2010, 16:51:22 pm »
Ludzie przestańcie, zaczynacie już jechać po Zagumnym, że do nas nie pasował, że tudny charakter, że rudy itp!!!
Nie chciał to nie przyszedł i tele...jego strata miejmy nadzieję.
Klub był na 100% świadomy tego, że raczej podejmie taką decyzję. Jakieś 10 dni temu rozmawiałem z B. Górskim powiedział, że za dużo nie może zdradzić ale Guma jeśli już do Polski to raczej do ZAKSY.
Napewno mają jakąś  "słuszną" alternatywę. Nie jesteśmy jeszcze na straconej pozycji, w zeszłym roku JW przeprowadzał transfery wtedy kiedy my już dawno mieliśmy już wszystko zaklepane. Powalili wszystkie wcześniejsze wzmocnienia innych drużyn jednym Abramovem i jak natym wyszli każdy widział.
Uważam,że powinniśmy postawić przede wszystkim na atak, rozgrywacz w miarę dobry i mocni atakujący Nilson byłby OK. Baranovicz może i jest coś na  rzeczy... Jeszcze jedno nasuwa mi się na myśl, większość atakujących przymierzanych do nas jest leworęcznych, cz LT nie mówił kedyś, ze chciałby takiego mieć?

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1107 dnia: Maja 24, 2010, 16:53:33 pm »
Nie mieliśmy w składzie takich gwiazd jak Abramow, Judin czy Czarnowski i każdy, znający się na siatkówce kibic, zdawał sobie sprawę, że 4. miejsce jest szczytem naszych możliwości. Wytrwałość, praca i dobra atmosfera, przy odrobinie szczęścia dały nam brązowy medal. Wspięliśmy się powyżej szczytu.

Przed sezonem nikt nie był pewny postawy Czarnowskiego i Yudina(wcześniej przyjmujący), jedyną gwiazdą w JSW był Abramov. Czarnowski i Yudin to jeszcze nie gwiazdy, bo to dopiero pierwszy ich bardzo dobry sezon, a drugi jest zawsze trudniejszy. Jeśli zajęlibyśmy lepsze miejsce po rundzie zasadniczej to nie bylibyśmy na straconej pozycji z Jastrzębskim. Poza przegranym pucharem, to dwa razy z nimi wygraliśmy.
A od Zaksy składu gorszego nie mieliśmy...
Wszystko rozstrzygnęło się po rundzie zasadniczej.

evenme

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1108 dnia: Maja 24, 2010, 17:00:55 pm »
shark, chyba nie posądzasz kibiców Resovii o taką małostkowość, jak oczekiwanie złotego medalu mistrzostw Polski?
Nie mieliśmy w składzie takich gwiazd jak Abramow, Judin czy Czarnowski i każdy, znający się na siatkówce kibic, zdawał sobie sprawę, że 4. miejsce jest szczytem naszych możliwości. Wytrwałość, praca i dobra atmosfera, przy odrobinie szczęścia dały nam brązowy medal. Wspięliśmy się powyżej szczytu. Ale przecież nie co dzień jest Boże Narodzenie i nie każdy sezon będzie się kończył dla nas medalem. Myślę, że w nadchodzącym sezonie powinniśmy się skoncentrować na obronie naszej pozycji, tj. na awansie do czwórki +L. Zadanie, acz trudne, wydaje się realne. Oczywiście przy pełnej mobilizacji sztabu szkoleniowego, zawodników i kibiców, którzy będą naszym piątym "zawodnikiem" na parkiecie!
ufff... a już się bałem, że kilka Twoich wcześniejszych postów nie zakrawa na wąsko pojęte miano ironicznych wypowiedzi.

Resofan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 411
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1109 dnia: Maja 24, 2010, 17:03:35 pm »
Nie wytrzymam
repres
Przestań szydzić i kpić, bo ta młodzież myśli, że Ty tak na poważnie i łykają to jak młode pelikany. W innej sytuacji pewnie bym się z tego śmiał, ale dziś wcale mi nie do śmiechu.