Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1210 dnia: Maja 25, 2010, 13:07:11 pm »
Biorąc chyba jedynie Omrcena i Kazijskiego bylibyśmy faworytami ligi, więc raczej nadal Skra będzie faworytem, a my mam nadzieję pozyskamy dwóch bardzo dobrych zawodników i będziemy mieli zgrany kolektyw, który zapewni nam dobre wyniki w Pluslidze i (chyba) Lidze Mistrzów.

Transfer ten uważam za pozytywny, bo zawsze w obwodzie mamy doświadczonych Ivana i Kruka. Mam nadzieję, że Michał udowodni swoją wartość i to, iż nieprzypadkowo znalazł się w kadrze Włoch.
+ dla działaczy!

szefb3

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 524
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1211 dnia: Maja 25, 2010, 13:08:28 pm »
Po za tym nie do końca chyba zrozumiałeś to o czym pisałem. Liderem może się okazać każdy zawodnik i drużyna bez wielkich nazwisk sukces osiągnąć również może. 

Widzę, że Żłobin i Bled ciągle żywe ;D

Bardziej mi chodziło np. o Bled, Żłobin wymazałem ze swej pamięci :D

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1212 dnia: Maja 25, 2010, 13:12:22 pm »
Teraz za Ilića - Woicki i dla mnie jest OK , szukać armaty na przyjecie i atak (Starović mnie nie przekonuje)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1213 dnia: Maja 25, 2010, 13:14:02 pm »

Transfer ten uważam za pozytywny, bo zawsze w obwodzie mamy doświadczonych Ivana i Kruka. Mam nadzieję, że Michał udowodni swoją wartość i to, iż nieprzypadkowo znalazł się w kadrze Włoch.

I miejmy nadzieję że aż tak głęboko do rezerwy żeby Kruk grał nie będziemy musieli sięgać, choc z drugiej strony zdaje się że zadebiutował w 12 meczowej Resovii i od razu pokonaliśmy Skrę, więc w sumie czemu nie :D

milekvfb

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 15
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1214 dnia: Maja 25, 2010, 13:15:34 pm »
Witam wszystkich użytkowników forum.

Do tej pory nie miałem konta, lecz postanowiłem je założyć, aby podzielić się z Wami również moimi uwagami. Jeśli chodzi o sam transfer Michała Baranowicza do Resovii to jestem z tego faktu ogromnie zadowolony. Wiadomo, jakim "wirtuozem" taktycznym jest trener Ljubomir Travica. Jego główna myśl szkoleniowa jest jednoznaczna - będziecie zapieprzać na treningach -> znajdziecie miejsce w wyjściowej szóstce -> będą wyniki. Jestem święcie przekonany, że na chwilę obecną lepszego gracza na pozycję rozgrywającego nie mogliśmy znaleźć. Polak, który ma w genach włoski styl gry jest odpowiednią osobą na to miejsce. Przy takim trenerze jak LT nie trzeba nam nie wiadomo jakiego wirtuoza na rozegraniu, bo co nam z tego, skoro będzie ograniczony daną taktyką na spotkanie i nie będzie prezentował pełni swoich umiejętności?

Ja, w porównaniu do wielu z Was widzę analogię w tych wszystkich poczynaniach. Wiem, że być może nieodpowiedni będzie przykład z piłki nożnej, ale jednak go przytoczę. Na pewno wielu z Was oprócz siatkówki interesuje się piłką nożną. Pamiętacie takiego trenera jak Dan Petrescu w Wiśle Kraków? W Krakowie spędził tylko jeden, "nieudany" sezon. Po jego kadencji, a nawet w jej trakcie dochodziły do nas informacje, że trener chce zamęczyć piłkarzy na treningach. Gracze zaczęli grać przeciwko niemu, a po jego odejściu głośno wypowiadali się, że jest niesamowitym tyranem. W kolejnym sezonie, bodaj 2007 odszedł do drugoligowej, rumuńskiej drużyny - Unirea Urziceni. W celu zobaczenia efektów, sprawdźcie sobie informacje o tej drużynie na dowolnej stronie. Trafił na odpowiednich piłkarzy, którym chciało się trenować i dopiął swego.

Oprócz zasadniczej różnicy dyscyplin sportowych ja zauważam tylko jedną pomiędzy przytoczonymi przeze mnie przykładami. Prezes Wisły Kraków wraz z głównymi sponsorami stanęli po stronie piłkarzy. U nas prezes Asseco stoi po stronie trenera. Dlaczego co sezon zaczynamy budowanie drużyny od Krzyśka Ignaczaka? Widocznie to jedyny siatkarz w barwach Resovii, który doskonale wie co trzeba zrobić, żeby osiągnąć sukces. Walkę ma we krwi, a na treningach daje z siebie wszystko. Pozostałym polskim siatkarzom najzwyczajniej (oczywiście prawdopodobnie) nie podobały się "tyrańskie" metody LT, stąd czeka nas zaciąg z zagranicy. Mocno zdziwiłbym się, gdyby na pozycję atakującego czy przyjmującego w obecnym sezonie dołączył do nas któryś z Polaków. Nie dziwcie się, że co sezon zmieniamy zawodników. Powinniśmy się cieszyć z faktu, że stać nas na coś takiego. Po co trzymać w składzie zawodników, którzy nie odpowiadają stylowi trenera i zarządu?

Ja jestem na tak. Na tak temu co robi trener wraz z zarządem na czele. Poczekajmy na dalszy rozwój sytuacji. Jestem pewny, że wszystko w naszym klubie idzie w dobrym kierunku. Być może wcześniej zawodnicy nie wiedzieli z czym się łączy przyjście do naszego klubu. Teraz, jak wielu z Was pisało fama na temat LT i jego metod szkoleniowych poszła w świat. Przyjdą do nas zawodnicy, którzy doskonale będą się liczyli z tym, co robią - a to przełoży się na efekty na boisku i sukcesy. Ja mam dobre przeczucia, co do nadchodzącego sezonu.

Pozdrawiam Was i nieco więcej cierpliwości życzę ;)

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1215 dnia: Maja 25, 2010, 13:17:00 pm »
Teraz za Ilića - Woicki i dla mnie jest OK , szukać armaty na przyjecie i atak (Starović mnie nie przekonuje)

Z tego co wiem do Woicki obierze chyba kierunek TURCJA. "Dwa razy do tej samej rzeki się nie wchodzi". W poprzednim sezonie w Delekcie nic nie pokazał. Poza tym Ilić chyba zostaje, nie mam nic przeciwko temu, niezły (idealny na rezerwowego w dobrym klubie), doświadczony zawodnik, który tchnął ducha w naszych w 3 meczu z Kędzierzynem.

Po cichu liczyłem, że do Rzeszowa zawita Israel Rodriguez, ale niestety wybrał klub z Serie A2 - BCC-Castellana Grotte.

Wilinho10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 114
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1216 dnia: Maja 25, 2010, 13:19:49 pm »
Zgadzam się z poprzednikami. Transfer Michała jest na +. Nikt za ładne oczy nie dostaje się do kadry Anastasiego. Musiał udowodnić,że potrafi grać w siatkówke na dobrym poziomie.

W tym momencie prawdopodobnie upadł temat Michała Łasko. Działacze dążą do składu opartego o młodość i rutyne. Brakuje atakującego i przyjmującego. Wydaje mi się, że teraz to mogą być dwie bomby, ale czy wybuchną to się okaże.Czekamy, czekamy i jeszcze raz czekamy.....

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1217 dnia: Maja 25, 2010, 13:21:02 pm »
Sciągnięcie Baranowicza uważam za dobre posunięcie. Jest tylko jedno ale... ale czemu tylko na 2 lata lepsza była by opcja np. 2+2. Teraz czekam tylko na dwa "złote strzały"  ;)

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1218 dnia: Maja 25, 2010, 13:22:18 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=OF1H6848JpM

Michał w białej koszulce z numerem 16

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1219 dnia: Maja 25, 2010, 13:23:43 pm »
http://www.facebook.com/group.php?gid=267837413382&v=photos

galeria ze zdjęciami naszego nowego "sypacza"