Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1220 dnia: Maja 25, 2010, 13:29:31 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=tr8THU0CJGM&feature=related

To jest nastepny mecz chyba. Trzeba przyznać, że Michał nie miał łatwego życia, bo jego zespół notował wtedy bardzo słabe przyjęcie, z którego nie wiele mógł zrobić.
Miejmy nadzieję, że inaczej będzie w Resovii :D

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1221 dnia: Maja 25, 2010, 13:35:04 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=OF1H6848JpM

Michał w białej koszulce z numerem 16

Dosyć wysokie te piłeczki ,ale dokładne, Milijkovic,Alek i Samik poradzą sobie ;D
W końcu.

grzyb

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 62
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1222 dnia: Maja 25, 2010, 13:41:17 pm »
No to w tym roku chyba działacze postanowili podzielić pół budżetu między siebie jak to mają być transfery na walkę o mistrzostwo Polski to powiem tylko tyle śmiech na sali

idz na volley24 tam jest miejsce dla "znafców"

Baranowicz zdobył w tym sezone 38pkt serwisem ,więcej niż wielu skrzydłowych wie ten serwis musi mieć na naprawde dobrym pozioie
Troche słabiej wygląda jego blok ,ale to z sezonu na sezon będzie coraz lepsze
Ma rozegranych prawie 70meczów w A2 czyli więcej od młodego Drzyzgi(w PL)
Jeśli nie będzie miał kłopotów z aklimatyzacją to powinien dać rade

Tylko chyba kolego nie zauważasz jednego faktu on grał W A2. Rozgrywający to mózg drużyny jeśli myślisz, że 20 letni chłopak da radę walczyć o mistrzostwo ze Skrą to Ci gratuluję. A to, że zdobył 38 punktów serwisem w A2 to zobaczymy ile zdobędzie w Plus Lidze. Znając naszego super trenera który jest wybitnym specjalistą od oduczania zawodników mocnej zagrywki tę liczbę tych asów pewnie policzysz na palcach jeden ręki w całym sezonie.

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1223 dnia: Maja 25, 2010, 13:45:32 pm »
http://www.youtube.com/watch?v=OF1H6848JpM

Michał w białej koszulce z numerem 16

Dosyć wysokie te piłeczki ,ale dokładne, Milijkovic,Alek i Samik poradzą sobie ;D

Może dawał wysokie bo takie odpowiadały kolegom, zobaczymy jak będzie u nas, jeśli dostosuje swoje wystawy do potrzeb Alka i jeszcze nieznanych skrzydłowych to będzie ok. A i fajnie gra krótką ;D
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 14:03:31 pm wysłana przez reggaenerator »

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1224 dnia: Maja 25, 2010, 13:47:52 pm »
Młody(pespektywiczny),wysoki,z dobrą zagrywką a do tego Polak-czego chcieć więcej....Tylko czy da rade?Miejmy nadzieje. Podobno lepszy od Żygadły...

tomk

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 33
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1225 dnia: Maja 25, 2010, 14:04:27 pm »
Do tej pory nie miałem konta, lecz postanowiłem je założyć, aby podzielić się z Wami również moimi uwagami. Jeśli chodzi o sam transfer Michała Baranowicza do Resovii to jestem z tego faktu ogromnie zadowolony. Wiadomo, jakim "wirtuozem" taktycznym jest trener Ljubomir Travica. Jego główna myśl szkoleniowa jest jednoznaczna - będziecie zapieprzać na treningach -> znajdziecie miejsce w wyjściowej szóstce -> będą wyniki.

Tylko czemu najmocniej pracujący na treningach (wg Travicy) Gierczyński musiał czekać aż do play-off na miejsce w "szóstce" chociaż Wika NIC nie grał?? Zresztą mogło to być wymuszone już żądaniami kibiców którzy niemal od połowy rundy domagali posadzenia na ławce Wiki.

U nas prezes Asseco stoi po stronie trenera. Dlaczego co sezon zaczynamy budowanie drużyny od Krzyśka Ignaczaka? Widocznie to jedyny siatkarz w barwach Resovii, który doskonale wie co trzeba zrobić, żeby osiągnąć sukces. Walkę ma we krwi, a na treningach daje z siebie wszystko. Pozostałym polskim siatkarzom najzwyczajniej (oczywiście prawdopodobnie) nie podobały się "tyrańskie" metody LT, stąd czeka nas zaciąg z zagranicy.

U Travicy nasi są mistrzami treningów. Wiele osób z tego forum opisywało tu swoje spostrzeżenia z tych treningów, jak to wygląda. Piękne zagrywki, "gwoździe" środkowych, niesamowite obrony przyjmujących. Potem przychodził mecz, nagłe zaprzeczenie pochwałom i pół drużyny kontuzjowanej.

Piszesz że od Igły zaczyna się budowę drużyny. Taki Castellani w Skrze i w kadrze robił inaczej. Pozbywał się "ciężkich charakterów", którzy ewentualnie mogliby psuć atmosferę. Efekty są takie że bazując na dobrej atmosferze można zrobić coś więcej np. ME a i zostawienie drużyny klubowej przeciętnemu Nawrockiemu nie spowodowało braku MP.

U nas w kryzysowych chwilach panowało zamieszanie. Dawaliśmy się wyprowadzać z równowagi po jednym błędzie sędziego lub jakimś głupio straconym punkcie. Na przerwach atmosfera się zagęszczała, Travica rozpaczliwie wertował notatki by potem poględzić swoje hasełka, które znacie już na pamięć, Igła klął jak szewc, Wika siedział zamyślony na krzesełku popijając z butelki, środkowi stali wpatrzeni drapiąc się po głowach a Mikko i Aleh tylko się temu przyglądali wyłapując pojedyncze słówka.

Jeśli drużyna ma być prowadzona w  "travicowym" stylu to od razu trzeba zapytać Ljubo kto się do tego nadaje a kto nie. Wyrzucić tych którzy nie nadają się a sprowadzić tych co trener chce. Chociaż może te ostatnie przetasowania krok w kierunku autorskiej drużynie Travicy? Oby!! I po sezonie zobaczymy czy wreszcie coś wywalczymy czy będą kolejne piękne porażki.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1226 dnia: Maja 25, 2010, 14:05:21 pm »
Tylko chyba kolego nie zauważasz jednego faktu on grał W A2. Rozgrywający to mózg drużyny jeśli myślisz, że 20 letni chłopak da radę walczyć o mistrzostwo ze Skrą to Ci gratuluję. A to, że zdobył 38 punktów serwisem w A2 to zobaczymy ile zdobędzie w Plus Lidze. Znając naszego super trenera który jest wybitnym specjalistą od oduczania zawodników mocnej zagrywki tę liczbę tych asów pewnie policzysz na palcach jeden ręki w całym sezonie.

Mam nadzieje że da rade.Czy o mistrzostwo,czy ze Skrą to sie dopiero okaże .Wiem że za te pare lat będziemy mieli(jeśli starczy cierpliwości działaczom) bardzo mocny team z którym to inni będą musiel walczyć o MP, do tego oparty na "prawie wychoankach" i to mi sie podoba bardziej niż kupowanie co sezon nowych najemników do chwili aż Góral zakręci kurek.
Co do serwisu to masz racje że Wielki MAg potrafi jak nikt niszczyć ten element, ale zawsze zostanie nam te 5/6pierwszych kolejek w których będzie jeszcze normalne serwował ;D

Widziałem pare jego serwisów na YT i bardzo ładnie sie do niego składa tylko że wszystkie bił na 60% żeby nie zepsuć, jak by ktoś zobaczył jakiś na którym wali mocno to był bym bardzo wdzięczny za link :)
W końcu.

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1227 dnia: Maja 25, 2010, 14:12:48 pm »
Jak dalej będą kontraktować zawodników na takim poziomie to będzie walka o utrzymanie. Jak dla mnie to Ivan Ilic jest napewno lepszym i bardziej doświadczonym zawodnikiem i to pewnie on będzie rozgrywał. Bo coś mi się wydje, że ten Baranowicz to będzie zawodnik na poziomie Mastera z Jastrzębia. Nawet w najczarniejszych snach się nie spodziewałem takich transferów.

Jak by ten Baranowicz był rzeczywiście dobry to nikt by go z Włoch nie wypuścił.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 14:20:00 pm wysłana przez Kazach »

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144

pawel94

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1229 dnia: Maja 25, 2010, 14:19:15 pm »
Ej Ilic ma wazny kontrakt??