Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

janusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1250 dnia: Maja 25, 2010, 15:46:04 pm »
tak tak Resovia kupila Baranowicza na podstawie filmika na youtubie. Ludzie chlopak byl obserwowany przez dlugi czas. Nie wiem czemu kazdy pisze ze oslabienie. Na podsumowania i ocenianie chlopaka przyjdzie czas za rok

Miked

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 8
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1251 dnia: Maja 25, 2010, 15:53:29 pm »
Zaczynamy działać podobnie do Częstochowy, która jak wiemy w składzie ma młodzików. Na tą chwile nasz zespół przypomina AZS. Przypomnijmy sobie, które miejsce miała ta drużyna w tym sezonie.

Baranowicz, Buszek, Mika, Głód, Perłowski, Kusior

To młodzi zawodnicy... Jeżeli myślimy o sezonach późniejszych to mamy dobrą perspektywę. Póki boje się o przyszły sezon. Mam nadzieje, że te dwa transfery będą hitem! Z drugiej strony patrząc nie ma co się spodziewać wielkich gwiazd siatkówki. Owszem będą to znani zawodnicy, ale nie napalajmy się na więcej, bo zarząd powoli i mozolnie próbuje budować potęge na pózniejsze sezony ; ))

semenedar

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 37
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1252 dnia: Maja 25, 2010, 15:54:09 pm »
śledzę forum dosyć regularnie choć wypowiadam się nieczęsto (na temat transferów 2010/11 pierwszy i ostatni raz do tego momentu - na 35 stronie tego wątku).

mam prośbę do wszystkich forumowiczów o zaufanie. nie do mnie rzecz jasna - a do zarządu i sztabu trenerskiego. nie narzekajmy, nie uprawiajmy czarnowidztwa, nie szukajmy winnych.
poczekajmy.

wiem, że każdy ma swoje przemyślenia, pomysły, marzenia. ale to nie my a zarząd i trener za to odpowiadają przed właścicielem klubu. jestem przekonany że każda decyzja jest zaplanowana i przemyślana. i stąd np. dziś wiemy że rozgrywającym będzie Michał Baranowicz.


Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1253 dnia: Maja 25, 2010, 15:58:04 pm »
hmmm  Baranowicz,
szkoda, ze kontrakt tylko na 2 lata, bo to przeciez mlodzian jest. Zakladajac ze gra w PL bedzie mu sie ukladala, za 2 sezony mozemy go szybko stracic na rzecz wloskich klubów, bo u nich dobry rozgrywajacy z obywatelstwem Wloch jest na wage zlota. Chyba, ze kontrakt zawiera jakies klauzury na korzysc naszego klubu przy ewentualnym przedluzeniu kontraktu.

Na ataku marzy mi sie pan z USA, ale dobry serb tez nie bedzie zly :D

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1254 dnia: Maja 25, 2010, 16:07:40 pm »
Baranowicz nie grał w A1 bo za młody... zdaje się 23 latka? Tylko nie jestem pewien czy przepis dotyczy też "rodowitych" Włochów. Troszkę krótki ten kontrakt...Tort jest czekamy na wisienki ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1255 dnia: Maja 25, 2010, 16:09:16 pm »
janusz; nie każdy tak pisze. Ja uważam, że to dobry ruch. A z transferu Zagumnego miałbym mieszane uczucia, znając jego charakter. Dla budowania dobrej atmosfery, która jest niezbędna w zespole cały czas, cieszę się, że to jest Baranowicz. Nie zaznał jeszcze gry w kraju rodziców. Teraz będzie mógł się pokazać, a umiejętności ma, bo nie każdy jest powoływany do kadry Włoch. Syn trenera naszego Dragan gra we Włoszech i napewno przekazywał informacje o Nim. Bedą "młode wilczki" w Resovii, bedą walczyły jak mało kto!
Odnośnie tych megatransferów na przjęcie i atak, niespodziewam się takowych. Owszem, będą to bardzo dobrzy zawodnicy, ale nie megagwiazdy typu Miljiković, Agamez, Stanley.
« Ostatnia zmiana: Maja 25, 2010, 16:11:13 pm wysłana przez MarianG »

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1256 dnia: Maja 25, 2010, 16:11:50 pm »
Z Kusiorem nie przesadzajcie że perspektywiczny bo ma 23,w klubie jest już 4(?) sezon i nie pokazał nic, dobrym wyjściem było by ściągnąć za niego jakiegoś chłopaka z kadry juniorów jak już odmładzamy skład
W końcu.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1257 dnia: Maja 25, 2010, 16:15:40 pm »
Z Kusiorem nie przesadzajcie że perspektywiczny bo ma 23,w klubie jest już 4(?) sezon i nie pokazał nic, dobrym wyjściem było by ściągnąć za niego jakiegoś chłopaka z kadry juniorów jak już odmładzamy skład


Kusior późno bardzo zaczął grać w siatkówkę i mimo wspaniałych warunków fizycznych jest tak siermiężny technicznie, że się nie może przebić. Tak jak powiedział Andrzej Kowal ostatnio, najlepsze by dla niego było wypożyczenie do drużyny, gdzie miałby zagwarantowanie granie. Po sezonie by do nas wrócił zupełnie inny zawodnik.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1258 dnia: Maja 25, 2010, 16:16:21 pm »
Swoją drogą chyba w tym roku działacze nie wydali za dużo dudków? Na kogo tak ciułają?

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1259 dnia: Maja 25, 2010, 16:17:44 pm »
Baranowicz nie grał w A1 bo za młody... zdaje się 23 latka? Tylko nie jestem pewien czy przepis dotyczy też "rodowitych" Włochów. Troszkę krótki ten kontrakt...Tort jest czekamy na wisienki ;D

Ten przepis dotyczy zawodników zagranicznych. Właśnie po to, by promować swoich młodych zawodników. Coś takiego wobec swoich młodzianów to byłby przecież gwóźdź do trumny dla siatkówki danego kraju...