Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1370 dnia: Maja 26, 2010, 14:26:19 pm »
O ile wiadomość o Saszce we Włoszech jest prawdziwa, efektem naszej pracy w obecnym sezonie transferowym będzie drużyna w stylu Delekty. Tylko, że Delecta "ma już to za sobą", a my, niestety, "przed sobą". No cóż, solidna praca na treningu może sprawić cuda.
Na zewnątrz będziemy twardzi, ale w dyskusji wewnętrznej (a forum jest wewnętrzne) możemy sobie szczerze powiedzieć: ale wtopa!
Tu bym się nie zgodził, bo tak naprawdę nie wiemy kto był wyżej na naszej liście atakujących, czy Sasza, czy ten zawodnik który rzeczywiście do nas trafi, może on jest zawodnikiem lepszym (wiem, subiektywne stwierdzenie):).
Pewnie, że "lepszy" jest określeniem subiektywnym. Kazdego mona "ochrzcić" jakimś przymiotnikiem i bronić tego "chrztu" jak niezależności Resovii wobec Zagumnego.
Niestety, są pewne podejrzenia odnośnie naszego przyszłego "młota". Te podejrzenia również można ochrzcić dowolnymi przymiotnikami. Ja ich uniknę i napiszę jeno "obym się mylił". A czy się pomyliłem i tak nie ma sensu ujawniać. Nie z powodu "utraty autorytetu", jeno z takiego powodu, że trzeba gorąco powitać każdego nowego Resoviaka.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1371 dnia: Maja 26, 2010, 14:38:48 pm »
Kiedyś Marek powiedział; "na Juantorene nas stać by było, tylko czy On do nas chciałby przyjść". I tu jest pies pogrzebany, że nie wszyscy z którymi rozmawiamy, chcą do nas przyjść!

1. Trener- i tak np. Zagumnemu wcale sie nie dziwie.
2. Niepewny start w LM
3. Zaścianek? Żartowałem.

tl

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 104
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1372 dnia: Maja 26, 2010, 14:42:43 pm »
Myślę że gdy zgarniemy Rouziera czy Grozera to większość ludzi w Rzeszowie będzie usatysfakcjonowana. Przynajmniej nie będzie to krok w tył w porównaniu z Oivanenem.

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1373 dnia: Maja 26, 2010, 14:45:21 pm »
Witam.

Nie będę się na samym początku mojej wypowiedzi rozwodził nad okolicznościami włączenia się do trwającego tutaj dyskursu. Zebrałem się po prostu do sklecenia tych paru zdań i wyrażenia mojej skromnej opinii.  
Przechodząc do sedna sprawy - dla mnie osobiście, pierwsze "rzeszowskie nabytki" są jak najbardziej trafne.
Przy odrobinie chęci i dobrej woli da się zauważyć, że jest to pierwsza przerwa między sezonowa podczas której klubowi działacze, trener czy też pozostały sztab ludzi zajmujący się transferami starają się zapewnić stabilność drużynie i wybiegają planami w przyszłość.
Nikt z nas (no może co poniektórzy są bardzo blisko klubu i mają jakieś przecieki) nie zna szczegółów jakie zostają zawierane w kontraktach zawodników, dodatkowe klauzule nie są ujawniane zbyt często.
Odnośnie Michała Baranowicza - naprawdę bardzo cieszy mnie przyjście tego zawodnika. Choć nikt z forumowiczów nie mógł zbyt często oglądać go w akcji to jestem w pełni przekonany, że jako młodzian zdaje sobie sprawę (zresztą sam to przyznał) iż jest to dla niego ogromna szansa na wyrobienie sobie renomy i nazwiska. Nawet jeżeli odejdzie po tych dwóch sezonach i nie da się go wykupić z macierzystego klubu to pewne jest, że będzie "gryzł parkiet" i bliższy on będzie duchowi rzeszowskiego klubu niż Paweł Zagumny, który osobiście pasuje mi raczej do ligi tureckiej czy rosyjskiej.
Jedyna sprawa która ciąży mi na sercu tyczy się Krzysztofa Gierczyńskiego. Zdaje sobie sprawę, że nie chciał on stać w kwadracie i wybrał AZS jednak uważam, że nie znajdziemy następcy na jego miejsce. Najlepszy rezerwowy w +L.

golwes

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 66
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1374 dnia: Maja 26, 2010, 14:50:14 pm »
Właśnie o to chodzi , że Gierek nie chciał stac w kwadracie, czyli myśląc logicznie był pewny że przyjdzie ktoś kto go w tym kwadracie postawi

-=edit=-
trzymaj się tematu, o dzikiej karcie piszcie w temacie o LM
P.
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 14:55:53 pm wysłana przez Piotras »

Kazach

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 195
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1375 dnia: Maja 26, 2010, 15:01:20 pm »
Gromadowskiego można było zakontrakowtować, bo gość ma warunki, żeby walczyć z największymi gigantami na siatce. Tylko, że Marcel raczej by się nie zgodził na coś takiego jak Józek, że ma być drugim atakującym, który będzie czasami wchodził na podwójne zmiany. Buszek też zaczynał jako atakujący i moim zdaniem to nie był by on złą opcją atakującego nr 2, bo gość ma skoczność i sobie radzi w ataku, serwis też miał bardzo dobry.
Józka bardzo szanuję za to co zrobił dla naszego klubu na początku naszej gry w PLSie, ale on nie ma warunków, żeby rywalizować na siatce z zawodnikami czołowych drużyn.

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1376 dnia: Maja 26, 2010, 15:28:22 pm »
Nie będzie Starovica. Kolejny który odmówił. Będzie Rouzier. A dlaczego odmawiają? Odpowiedzcie sobie sami. Kasa jest,fajne miasto,super kibice,a jednak Guma,Nowakowski,Gierczyński,Starovic nie chcieli wielkiej kasy nie chcieli. Bo chyba nikt nie myśli że wymienieni Częstochowianie więcej tam zarobią. Rouzier będzie ale też niedługo się przekona do kogo przyszedł. A Samica? Grał w Polsce więc ma pewnie jakieś info, więc nie napalałbym się. Chociaż tylko ta dwójka francuzów jest nas w stanie uchronic przed blamażem.

Shav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Tylko RESOVIA
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1377 dnia: Maja 26, 2010, 15:31:59 pm »
skad takie info o Starovicu?

ratatuj0

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 80
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1378 dnia: Maja 26, 2010, 15:34:48 pm »
skad takie info o Starovicu?
Zaufaj z dobrze poinformowanego żródła ;D Rouzier

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1379 dnia: Maja 26, 2010, 15:37:10 pm »
Grozer ma imponujące warunki fizyczne, tylko, czy on będzie chciał zawitać w Rzeszowie. Jeżeli Sasza odpada to dla mnie tylko Rouzier albo Grozer
No no Olsztyn się zbroi. Marcel to dla nich duże wzmocnienie.