Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412069 razy)

asd

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 63
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1390 dnia: Maja 26, 2010, 16:35:07 pm »
Rzućcie nazwisko to się przekonam czy się sprawdzi to co ja słyszałem - a mam nadzieję że nie.


Nemec lub Stokr

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1391 dnia: Maja 26, 2010, 16:47:51 pm »
Pamiętajcie nazwiska nie grają próbowaliśmy już to (...).

My to probowalismy? Chyba w latach 70-tych ::)
Wika to jest nazwisko? No jest, pewnie nawet w USC. Ale po jednym dobrym sezonie to chyba nie byla niewiadomo jaka marka.
Papke? Papke zagral u nas swietny pierwszy sezon, chyba na adrenalinie to pociagnal, gosc juz ma swoje latka, to bylo nazwisko, juz nie jest.
Moze chodzilo Ci o Zbyszka Zielińskiego albo P.G? ::)
Innych "nazwisk" w Resovii nie pamietam. Oświeć!
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 16:54:53 pm wysłana przez dk91 »

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1392 dnia: Maja 26, 2010, 16:48:51 pm »
"Gierczyński nie chciał być rezerwowym", "Redwitz odszedł, bo zażądała tego jego żona", "Oivanen odszedł dla pieniędzy i dlatego, że nie chciał się leczyć". Ciekawe czy choć jedno z tych zdań jest prawdziwe. Myślę, że nie.
Optymiści twierdzą, że przyjdzie do nas Rouzier. Czy jest to postęp w stosunku do Oivanena? jeśli jest, to niewielki, za to bałagan w drużynie wielki. Kwestia gustu, ale taka wymiana nie wydaje mi się racjonalna. Jeśli zmieniać Mikiego to tylko na kogoś z trójki: Wlazły, Miljković, Stanley (nawet nie Visotto), czyli Himalaje. W innym wypadku ruch jest bez sensu.
Samica za Gierczyńskiego? Też żaden postęp i też duży bałagan.
Nie będę oceniał zmiany Redwitz-Baranowicz.
Zanosi się na najbardziej bezsensowny sezon transferowy w historii Resovii. Krótko mówiąc - klęska.
Metoda chybił-trafił, bez ładu, ale za to i bez rymu może przynieść dobry efekt tak jak każdy totolotek. Do totolotka nie potrzeba rozumu, wystarczy forsa. My mamy wszystko, co do totolotka jest niezbędne i nic więcej.
Ciekawe kto naprawdę układał nasz skład? Kto narobił takiego bajzlu?
« Ostatnia zmiana: Maja 26, 2010, 16:55:28 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1393 dnia: Maja 26, 2010, 16:53:04 pm »
jezeli wybieramy miedzy Rouzierem a Grozerem, to którykolwiek z nich by nie przyszedl bylbym bardzo zadowolony. Wiecej razy ogladalem francuza i pozostawil bardzo przyjemny obraz gry, z drugiej strony niebotyczny zasieg niemca. Jezeli jeden z nich to bedzie dobrze, niezaleznie który :)
Karbarz mówil, ze poznamy zawodnika dzisiaj, co wskazywalo by raczej na niemca, bo francuz raczej przed meczem Polska-Francja bylby zakontraktowany.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1394 dnia: Maja 26, 2010, 16:55:15 pm »
"Gierczyński nie chciał być rezerwowym", "Redwitz odszedł, bo zażądała tego jego żona", "Oivanen odszedł dla pieniędzy i dlatego, że nie chciał się leczyć". Ciekawe czy choć jedno z tych zdań jest prawdziwe. Myślę, że nie.
Optymiści twierdzą, że przyjdzie do nas Rouzier. Czy jest to postęp w stosunku do Oivanena? jeśli jest, to niewielki, za to bałagan w drużynie wielki. Kwestia gustu, ale taka wymiana nie wydaje mi się racjonalna.
Samica za Gierczyńskiego? Też żaden postęp i też duży bałagan.
Nie będę oceniał zmiany Redwitz-Baranowicz.
Zanosi się na najbardziej bezsensowny sezon transferowy w historii Resovii. Krótko mówiąc - klęska.
Metoda chybił-trafił, bez ładu, ale za to i bez rymu może przynieść dobry efekt tak jak każdy totolotek. Do totolotka nie potrzeba rozumu, wystarczy forsa. My mamy wszystko, co do totolotka jest niezbędne i nic więcej.
Ciekawe kto naprawdę układał nasz skład? Kto narobił takiego bajzlu?
w ten sposób redagując wypowiedź prowadzisz dyskutanta do jednego oczywistego wniosku ;D

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1395 dnia: Maja 26, 2010, 16:56:29 pm »
Nie prowadzę dyskutanta do żadnego wniosku. To tylko moja wypowiedź.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1396 dnia: Maja 26, 2010, 16:56:57 pm »
Dzisiaj pewnie miał być Sasa, ale wykręcił nam numer i poszedł do Włoch (chociaż na stronie Andreoli Latina nie ma nic na ten temat, no ale jak wszyscy mówią że podpisał to chyba tak jest)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1397 dnia: Maja 26, 2010, 16:57:08 pm »
Rzućcie nazwisko to się przekonam czy się sprawdzi to co ja słyszałem - a mam nadzieję że nie.


Nemec lub Stokr
chyba niepotrzebnie zadałem pytanie ;) lepiej jeszcze chwilę pożyję nadzieją na Grozera... Nemec się sprawdził ale wg. moich danych drugi inny.

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1398 dnia: Maja 26, 2010, 16:58:31 pm »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1399 dnia: Maja 26, 2010, 17:01:03 pm »
repres; odnośnie Gierczyńskiego, jestem w stanie uwierzyć, że chciał grać. Gdyby został-ława pewna. Miał plany, nawet osiedlić się w Rzeszowie. Bił się z myślami, wachał się, w końcu brak grania(stanie w kwadracie przeważyło). Szkoda.