Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1660 dnia: Maja 28, 2010, 09:19:32 am »
z rachunku prawdopodobieństwa ;) - chociaż pewnie okaże się po ostatnich "zakupach"

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1661 dnia: Maja 28, 2010, 09:23:00 am »
Chciałbym, aby Kadziu zawitał do Rzeszowa
A z przyjmujących to do wybory Martino/Cernic/Wijsmans, ale najlepszy będzie jednak ten ostatni

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1662 dnia: Maja 28, 2010, 09:35:30 am »
Chciałbym, aby Kadziu zawitał do Rzeszowa
A z przyjmujących to do wybory Martino/Cernic/Wijsmans, ale najlepszy będzie jednak ten ostatni

Martino to taki włoski Gabrych, rozwaliłby drużyne w miesiąc, a Wijsmans jest królem Cuneo, dostał niedawno włoski paszport i jest niestety nie do wyjęcia. Ale zgadzam się że byłby najlepszy.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2010, 09:40:58 am wysłana przez reggaenerator »

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1663 dnia: Maja 28, 2010, 10:15:46 am »
Myślę, że Cernic nie przyjdzie; ma ważny kontrakt, ma swoje lata, niewiem,czy wyleczył kontuzję kolan.
Zagumny i Kadziu nie pasują do Resovii. Zagumnego już mamy z głowy, wiec zapomnijmy o nim.  Kadziu, pamietam Go z występów w Treflu i grał jakby musiał a niechciał, z taką ironią. Jego zachowanie nie podoba mi się. Zapewne jest profesjonalistą i znalazłby się w nowych uwarunkowaniach.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1664 dnia: Maja 28, 2010, 10:32:40 am »
Ja jestem za Kadziewiczem w Resovii, po pierwsze trener musi sobie radzić z trudnymi zawodnikami, po drugie Kadziewicz jest lepszy od naszych środkowych, a wzmacniać się trzeba,po trzecie konkurencja zazwyczaj podnosi ogólny poziom zespołu(tylko tutaj właśnie szkoda że nie ma młodego chętnego atakującego który by harował na treningach żeby wskoczyć do pierwszej 6), po czwarte zawsze możemy przy niesportowym podejściu i słabej grze przesunąć na trybuny, nikt miejsca w składzie nie gwarantuje.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1665 dnia: Maja 28, 2010, 10:49:21 am »
Ja jestem za Kadziewiczem w Resovii, po pierwsze trener musi sobie radzić z trudnymi zawodnikami, po drugie Kadziewicz jest lepszy od naszych środkowych, a wzmacniać się trzeba,po trzecie konkurencja zazwyczaj podnosi ogólny poziom zespołu(tylko tutaj właśnie szkoda że nie ma młodego chętnego atakującego który by harował na treningach żeby wskoczyć do pierwszej 6), po czwarte zawsze możemy przy niesportowym podejściu i słabej grze przesunąć na trybuny, nikt miejsca w składzie nie gwarantuje.

Tak posadzić na trybunach i bulić kasę najlepiej przez 3 lata.... ja też, ja też chcę :)

janusz

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 65
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1666 dnia: Maja 28, 2010, 10:50:35 am »
prosze was skonczcie juz z tymi farmazonami o charakterach bo to juz irytujace jest.

semek

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 42
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1667 dnia: Maja 28, 2010, 10:58:49 am »
przecież liczy się gra, oczywiście charakter ważny, ale wg mnie to sprawa raczej drugorzędna, bo jeśli ktoś ma świetny charakter, a kiepściutko z gra to od razu trzeba go zatrudniać ?

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1668 dnia: Maja 28, 2010, 11:13:40 am »
Ja jestem za Kadziewiczem w Resovii (...) zawsze możemy przy niesportowym podejściu i słabej grze przesunąć na trybuny, nikt miejsca w składzie nie gwarantuje.
Tak posadzić na trybunach i bulić kasę najlepiej przez 3 lata.... ja też, ja też chcę :)
Takie jest ryzyko zatrudniania jakiegokolwiek zawodnika: kontuzje, nagły "atak słabej formy", konflikty...
Kadziu jest konfliktowy, Guma jest konfliktowy, Igła jest konfliktowy, Łuka jest konfliktowy,... ble, ble, ble. W każdej większej grupie zdarzają się konflikty. Konfliktów nie da się uniknąć. Konflikty trzeba umieć rozwiązywać. Niektóre udaje się rozwiązać, inne - nie. Banał? Raczej doświadczenie życiowe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

evenme

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1669 dnia: Maja 28, 2010, 12:00:12 pm »
Dla tych, którzy rozprawiają o Kadziewiczu jaki to on słaby był w Treflu: http://stats.plusliga.pl/PlayerStats.aspx
na w/w stronie wybierzcie sezon poprzedni i Kadziewicza w ukażą się Wam statystyki, które chciałby mieć prawie każdy środkowy w lidze. Oczywiście statystyki to jedno, gra i podejście do gry to drugie. Moim zdaniem oglądając Trefl w tamtym sezonie widziałem słabą drużynę, beznadziejnego trenera i Kadzia, któremu na początku jeszcze zależało, a potem widział co się w klubie dzieje i zmienił podejście do kolegów i trenera. Mimo tego był w ścisłej czołówce środkowych ligi. Jeśli to był słaby sezon Łukasza, to daj Boże nam tego gościa w przyszłym sezonie :)
Poza tym, grając w KSJW czy w klubach zagranicznych radził sobie Kadziewicz, czego potwierdzenie mieliśmy w ostatnim sezonie.
Jeśli przyszedłby do Resovii, dodając do tego inne 'charakterne' osoby z obecnej drużyny, pozostaje tylko życzyć tej drużynie, aby jak najszybciej się "dotarła".