Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

jkszczepan

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 100
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1670 dnia: Maja 28, 2010, 12:04:49 pm »
Jak przyjdzie to sie dotra,o to jestem spokojny ;D
Ps.
W przyszlym tygodniu rusza sprzedaz biletow na LŚ w Łodzi-serdecznie zapraszam.
I jeszcze jedno kto był na Wagnerze w Łodzi bo była flaga Resovii i potem znikła ;D

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1671 dnia: Maja 28, 2010, 12:12:49 pm »
Ja jestem za Kadziewiczem w Resovii (...) zawsze możemy przy niesportowym podejściu i słabej grze przesunąć na trybuny, nikt miejsca w składzie nie gwarantuje.
Tak posadzić na trybunach i bulić kasę najlepiej przez 3 lata.... ja też, ja też chcę :)
Takie jest ryzyko zatrudniania jakiegokolwiek zawodnika: kontuzje, nagły "atak słabej formy", konflikty...
Kadziu jest konfliktowy, Guma jest konfliktowy, Igła jest konfliktowy, Łuka jest konfliktowy,... ble, ble, ble. W każdej większej grupie zdarzają się konflikty. Konfliktów nie da się uniknąć. Konflikty trzeba umieć rozwiązywać. Niektóre udaje się rozwiązać, inne - nie. Banał? Raczej doświadczenie życiowe.

Nie mówię nie zatrudniać z tego powodu... tylko nie podoba mi się podejście najwyżej posadzimy na trybunach. Mamy mieć zawodników do gry a nie na trybuny, kibiców nie potrzebujemy kupować.
Castellani nie chce Kadzia w kadrze ze względu na charakter, OK ale on ma trochę większy wybór środkowych niż Resovia. My mamy mniejszy wybór, ale dodatkowo także ograniczenia budżetowe, a wiadomo że Kadziewicz za czapkę śliwek grać nie będzie.
Znane są jego wady i zalety - trzeba skalkulować czy warto go mieć w drużynie, a nie na hura - jest wolny znaczy brać, bo w ten sposób to i Gromadowskiego powinniśmy mieć, Bartmana a wcześniej Świderskiego itd...


evenme

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1672 dnia: Maja 28, 2010, 12:19:00 pm »
Castellani nie chce Kadzia w kadrze ze względu na charakter
możesz to w jakiś sposób potwierdzić? że ze względu na charakter? :)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1673 dnia: Maja 28, 2010, 12:38:01 pm »
Castellani nie chce Kadzia w kadrze ze względu na charakter
możesz to w jakiś sposób potwierdzić? że ze względu na charakter? :)

Nie nie mogę, ale wnioskuję... skoro Castellanie Igły nie chciał w Skrze a i w kadrze traktuje go co  najmniej dziwnie to i w stosunku do Kadziewicza ta obserwacja raczej jest trafna. Przy czym w sprawie Krzyśka to nie tylko obserwacje ale takie też głosy ludzi będących wtedy blisko klubu.
Oficjalnie tego nikt nie potwierdzi, czy Gabrych wyleciał z Resovii bo lał kolegów w szatni czy raczej ze względów zdrowotnych (prawdę mówiąc sam już nie pamiętam ;) ) Czy Wagner poleciał z Częstochowy bo był konflikt w klubie czy raczej nagle zapadł na zdrowiu itd, itp.

Widok Kadziewicza opieprzającego swoich kolegów na boisku i za chwilę podbijającego piłkę główką przed zagrywką chyba nie tylko mi utkwił w pamięci...

Jak ważna jest mentalność drużyny można było prześledzić właśnie na przykładzie występów spółki Castellaniego Skra+Zagumny i załogi Nawrockiego Skra-Zagumny ale za to +Winiarski+Antiga+Falasca. Gruszki nie liczę bo co grał w reprezentacji a co grał w lidze każdy widział.
Gdyby dało się rozegrać mecz Castellanie vs Nawrocki ten drugi przegrałby sromotnie, bo nie był w stanie mentalnie utrzymać drużyny, zaczęły się nerwy, niesnaski w drużynie, grali indywidualnie nie drużynowo!

Na koniec nie przekreślam Kadziewicza, każdy kto pracował wie że nie zawsze szefowie, współpracownicy są tacy jak sobie wymarzyliśmy, ale jeśli się wybiera grupę do "zadań specjalnych" która przebywa z sobą często znacznie więcej niż 8 godzin dziennie, która musi wspólnie dążyć do wspólnego celu to nie ma miejsca na osoby które się temu być może nie będą potrafiły podporządkować. Przede wszystkim trener nie zarząd musi tak ocenić każdego potencjalnego zawodnika.

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1674 dnia: Maja 28, 2010, 12:41:15 pm »
Co do "papierów na grę" Kadzia to chyba nie ma wątpliwości, ale czy nas będzie stać na niego? Przecież dojdzie do nas przyjmujący "z najwyższej półki" który też będzie "trochę" kosztował, a 18 mln zł budżetu na przyszły rok to bajka.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2010, 13:48:36 pm wysłana przez Krzych »

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1675 dnia: Maja 28, 2010, 13:05:46 pm »
No 18 mln to bajka, ale za to: http://sport.wp.pl/kat,1715,title,Gigantyczne-pieniadze-za-Kazijskiego,wid,12314942,wiadomosc.html?ticaid=1a3ed&_ticrsn=5 - to jest baśń pełną gębą :D.

7 mln $ o motyla noga...
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1676 dnia: Maja 28, 2010, 13:32:04 pm »
Przypuszczam, że nie tylko Resovia z PlusLigi jest zainteresowana Kadziewiczem, wydaje mi się, że chrapkę na niego ma też JSW, w którym bodaj grał już w sezonie 2005-07. Tym bardziej, że stracili oni Czarnowskiego.
Guilliame może zostać już jutro zaprezentowany jako siatkarz Resovii, jeśli oczywiście te plotki to prawda...

haski03

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 28
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1677 dnia: Maja 28, 2010, 13:36:55 pm »
Kadziewicz w JSW mało prawdopodobne..oni sie nielubia (tz Kadziu i JSW) zabardzo chyba z tego co slyszalem kiedys..! :o

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1678 dnia: Maja 28, 2010, 13:38:37 pm »
Zagumny i Kadziu nie pasują do Resovii.
Tratatata ;) Dlaczego nie pasują? Bo nie są potulni i milusi? Takie teraz mamy kryteria? Dajcie spokój..
Gdyby Zagumny podpisał z nami kontrakt jestem pewna, że 99% forumowiczów byłaby z tego powodu bardzo szczęśliwa i usatysfakcjonowana.
Kadziewicz jest nam potrzebny. Nie ma co patrzeć na jego charakter, jest jaki jest. Nie sądzę, żeby profesjonalna drużyna z profesjonalnym sztabem nie potrafiła się z nim jakoś dogadać. No kurde, przecież to dorosły człowiek, nie rozkapryszony dzieciak.

Paulinaa

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1679 dnia: Maja 28, 2010, 13:50:27 pm »
Kadziewicz w Resovi jestem na tak ;D  a z charakterem myślę, że dałoby się jakoś poradzić. Kadziu to duże wzmocnienie jak dla drużyny która szczerze mówiąc ma dość słaby środek.
« Ostatnia zmiana: Maja 28, 2010, 13:54:00 pm wysłana przez Paulinaa »