Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1890 dnia: Maja 29, 2010, 14:39:13 pm »
Dwa dni mnie nie bylo, na glownej cichutko a na forum- 30 stron zaleglosci :)

Cernic?- bylby wreszcie "duzy" transfer w Resovii.
Gumy szkoda, ale co zrobic. Zaksa potrafila jakos wytrzymac nerwowo-czasowo, ale nie wiem jak tam wygladala sprawa z Masnym, wiec moze dlatego byli w uprzywilejowanej sytuacji.
No w poniedzialek juz chyba bedzie oficjalne info.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1891 dnia: Maja 29, 2010, 17:53:37 pm »
Jeśli poziom na jakim zagrał dzisiaj Rouzier to jest poziom dla niego optymalny to szczerze sie ciesze że on do nas nie trafił.Wydawało mi się że jego zasięg nie jest zbyt wielki-niby w jego danych jest podane 350 cm-ale dzisiaj chyba tego nie łapał.

Mam też nadzieje że Samik do nas nie trafi,dzisiejszy mecz w jego wykonaniu nie był jakiś oszałamiający,to samo z Łukaszem Żygadło jeśli nie ma takich skrzydłowych jak w Trentino to jego rozegranie nie jest zbyt skuteczne.

Oczywiscie to są moje wnioski na podstawie dzisiejszego meczu, niewiem jak wyglądał cały sezon w wykonaniu Samiki czy Rouziera ale i tak sie ciesze że pozyskaliśmy Grozera i mam nadzieje że pozykamy Cernica,a do tego Kadziewicz na środek albo jakiś mocny zagraniczniak w razie gdyby Alek dostał Polskie obywatelstwo.

Cernic powiedzial w wywiadzie, ze nie mial zadnej propozycji z ligi wloskiej.
No to musial miec udany sezon :D
A widziałeś jak grał w meczu Białoruś-Włochy wczoraj?To Alek zagrał wczoraj bardzo kiepsko,moze za sprawą złego rozegrania,ale Cernic zagrał bardzo,bardzo dobrze:)(przynajmniej tak to wygladało wizualnie)
« Ostatnia zmiana: Maja 29, 2010, 17:59:50 pm wysłana przez crash »

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1892 dnia: Maja 29, 2010, 18:06:21 pm »
Cernic powiedzial w wywiadzie, ze nie mial zadnej propozycji z ligi wloskiej.
No to musial miec udany sezon :D

Wystarczy w statystyki popatrzeć żeby nie pisać takich głupot. Miał aktualny kontrakt i widać nikomu oprócz nas nie przyszło do głowy że w związku z zaleglościami płatniczymi będzie chiał go zerwać.

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1893 dnia: Maja 29, 2010, 19:06:37 pm »
Co do Horstinka, to  uważam ,że nie potrzebny nam trzeci bombardier, a raczej przyjmujący.Jeśli zaś nic jeszcze nie wiadomo na sto procent w sprawie Mateja, to obawiam się,że może nam Jastrzębie sprzątnąć go sprzed nosa. Dla Baranowicza dobrze by było mieć przy sobie kogoś, kto mówi po włosku, bo u niego z polskim jest kiepsko.Matej wzmocni nam przyjęcie i ułatwi zaaklimatyzowanie się młodemu rozgrywającemu.

crash

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 433
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1894 dnia: Maja 29, 2010, 19:29:32 pm »
Ja niewiem dlaczego wy tego Mateja uważacie za takiego całkiem defensywnego przyjmującego? Z tego co odczytałem z tych tabeli ze statystykami to on miał 50% skut.w ataku także chyba też bardzo przyzwoicie :)

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1895 dnia: Maja 29, 2010, 20:04:41 pm »
Ja mówiłem że już podpisał, w czwartek ponoć, i teraz sam sie dziwie że na głównej cichosza, może nie podali wczoraj bo wiadome było że rudy w KK i nie było by takiego rozgłosu

A można zapytać, czy Twoja wiedza na ten temat pochodzi ze sprawdzonego źródła, czy jest to tylko jakieś niczym nie niepotwierdzone przypuszczenie?
Wydaje mi się, że gdyby Matej podpisał kontrakt na pewno Klub chciałby się z nami podzielić tą radosną nowiną i zamieścił ją na stronie głównej. Tymczasem takiej nie ma, więc wniosek prosty - kontaktu również nie ma. Możliwe, że trwają jeszcze pertraktacje, więc uzbrójmy się w cierpliwość.
Nie sądzę, żeby ewentualnie zabrało go nam Jastrzębie. Po pierwsze - my mamy już praktycznie skompletowany skład i Matej wie z kim będzie grał, a w JW nie wiadomo jeszcze nic. Po drugie, kasa. A po trzecie, Rzeszów jest najfajniejszy. ;)

Eva

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1896 dnia: Maja 29, 2010, 20:17:14 pm »
Ten ostatni argument będzie decydującym  :D

Pablo - EWP

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2008
  • MISTRZ TYPERA 2013/2014
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1897 dnia: Maja 29, 2010, 20:18:21 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-05-29-przemyslaw-iwanczyk-klatwa-pge

Może ten artykuł nie jest bezposrednio związany z transferami, ale p. Iwańczyk przy okazji kupienia sobie przez Trefl (za pieniadze PGE) miejsca w kobiecej +L, odnosi się do "naszego dobra narodowego" (czyt. Skra Bełchatów). Polecam ten artykł szczególnie tym którzy piszą peany na temat długotrwałej i mądrej polityki budowania w Skrze i jednocześnie wieszają psy za (ponoć) brak jakiejkolwiek koncepcji w budowaniu silnej Resovii.
Cierpliwie poczekam aż nasi dzialacze skompletuja skład, i dopiero wtedy odniosę się do zarzutów niektórych "ekspertów" od budowania na tym forum.
Pij sok z buraka, będziesz WIELKI:-)

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1898 dnia: Maja 29, 2010, 20:19:01 pm »
Lorenzo Bernardi z wizytą w Rzeszowie. Czyżby JW miał może już nowego trenera.

http://www.volleyball.it/redazione/index.php?action=viewArticle&articleId=55650


Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1899 dnia: Maja 29, 2010, 20:25:17 pm »
Uspokójcie się. Wczoraj były  ochy i achy, a dziś, że nie podpisze itp itd.
Poczekajcie. Mówił, że wyrusza do Polski, a na odległość kontraktu podpisać się nie da.
Trochę spokoju i wiary a mam nadzieję, że będzie dobrze.