Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412065 razy)

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1900 dnia: Maja 29, 2010, 20:33:52 pm »
Ten ostatni argument będzie decydującym  :D
Oczywiście :) Zapomniałam dodać argument nr 4 - my nie "lubimy" (poza nielicznymi) Travicy za sposób prowadzenia drużyny (nie personalnie), Włosi go bardzo cenią, w tym być może Cernic, który (powtarzam) byc może, chciałby z nim pracować.

Lorenzo Bernardi z wizytą w Rzeszowie. Czyżby JW miał może już nowego trenera.

http://www.volleyball.it/redazione/index.php?action=viewArticle&articleId=55650

tu też jest: http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27441
Wygląda na to, że Jastrzębie stawia na włoską szkołę.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1901 dnia: Maja 29, 2010, 20:34:02 pm »
A można zapytać, czy Twoja wiedza na ten temat pochodzi ze sprawdzonego źródła, czy jest to tylko jakieś niczym nie niepotwierdzone przypuszczenie?

Wydaje się dość wiarygodne ,sprawdziło sie przyjście Buszka,odejście Gierka,dowiedziałem sie że interesują sie Grozerem, ale też że rudy jest dogadany tak że 100% sprawdzalności nie ma. Mam nadzieje że z Cernicem sie potwierdzi

Ja niewiem dlaczego wy tego Mateja uważacie za takiego całkiem defensywnego przyjmującego? Z tego co odczytałem z tych tabeli ze statystykami to on miał 50% skut.w ataku także chyba też bardzo przyzwoicie :)

On ma zasięg w ataku zdaje się coś ok 354 tak że więcej niż Alek, do tego świetna technika,doświadczenie wcale bym sie nie zdziwił gdyby stanowił większą siłe ofensywną niż Białorusin
W końcu.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1902 dnia: Maja 29, 2010, 20:35:06 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-05-29-przemyslaw-iwanczyk-klatwa-pge

Może ten artykuł nie jest bezposrednio związany z transferami, ale p. Iwańczyk przy okazji kupienia sobie przez Trefl (za pieniadze PGE) miejsca w kobiecej +L, odnosi się do "naszego dobra narodowego" (czyt. Skra Bełchatów). Polecam ten artykł szczególnie tym którzy piszą peany na temat długotrwałej i mądrej polityki budowania w Skrze i jednocześnie wieszają psy za (ponoć) brak jakiejkolwiek koncepcji w budowaniu silnej Resovii.
Cierpliwie poczekam aż nasi dzialacze skompletuja skład, i dopiero wtedy odniosę się do zarzutów niektórych "ekspertów" od budowania na tym forum.

Po lekturze drugiego paragrafu osoba Piechockiego jeszcze bardziej napawa mnie obrzydzeniem.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1903 dnia: Maja 29, 2010, 20:44:51 pm »
A można zapytać, czy Twoja wiedza na ten temat pochodzi ze sprawdzonego źródła, czy jest to tylko jakieś niczym nie niepotwierdzone przypuszczenie?

Wydaje się dość wiarygodne ,sprawdziło sie przyjście Buszka,odejście Gierka,dowiedziałem sie że interesują sie Grozerem, ale też że rudy jest dogadany tak że 100% sprawdzalności nie ma. Mam nadzieje że z Cernicem sie potwierdzi


Jest taka zasada: nie jesteś pewien, nie pisz. Zdajesz sobie sprawę, ile takich "wiarygodnych źródeł" jest w mieście (niekoniecznie piszę o Twoim)?
Może i przewidział, ale jeśli chodzi o Buszka wystarczyło wejśc na karuzelę transferową siatka org., nazwisko Grozera padało już wiele razy wcześniej, a los Gierczyńskiego był niepewny. Ale oczywiście, ja też mam nadzieję, że się potwierdzi.

Co do samego Mateja - to jest zawodnik wszechstronny. Trzeba nam było kogoś do poprawy przyjęcia, znaleźliśmy kogoś kto zapewni nam i to i wzmocnienie ofensywy. Czego chcieć więcej?
Oby..

fanka

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1904 dnia: Maja 29, 2010, 20:45:50 pm »
witam wszystkich ;) jestem nowa na forum i mam do Was pytanie.wiem ze nie powinnam pisac w zakładce transferów ale chce zeby ktos jak najszybciej to przeczytał. Mam nadzieje ze mi pomożecie. otóż chciałabym sie zapisac do Klubu Kibica ale nie wiem jak to zrobić. Możecie mi odpowiedzieć?? Z góry  dziekuje ;)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1905 dnia: Maja 29, 2010, 20:50:59 pm »
jeżeli ktoś posiada raisport to właśnie leci mecz siatkówki Włochy-Rumunia, można zobaczyć Mateja na boisku :)

Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1906 dnia: Maja 29, 2010, 21:00:44 pm »

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1907 dnia: Maja 29, 2010, 21:03:55 pm »
Przyjęcie Mateja to bajka, Vermiglio nie musi robić nawet pół kroku, piłka leci mu prosto w ręce  :)

ja1710

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 380
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1908 dnia: Maja 29, 2010, 21:04:37 pm »
Dzięki dina przełączam się na raisport   :)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1909 dnia: Maja 29, 2010, 21:04:54 pm »
jeżeli ktoś posiada raisport to właśnie leci mecz siatkówki Włochy-Rumunia, można zobaczyć Mateja na boisku :)



Trzeba mieć konto na raisport?
Zaejestrowałem się ale nie mam e-maila ktory potwierdza konto