Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1930 dnia: Maja 30, 2010, 01:58:37 am »
Kolejny artykuł z cyklu epopeja represa
Aleś pierdyknął dowcipem!  ;D Dobre!  ;D Nawet więcej: takie sobie.
Chyba trafiłem na miszcza ciętej riposty. Mam pecha.
"Epopeja" - trudne słowo, "esej", "felieton" - jeszcze trudniejsze słowa.
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2010, 02:07:57 am wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1931 dnia: Maja 30, 2010, 09:21:57 am »
repres, pobiłeś sam siebie.

http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-05-29-antonin-rouzier-dobry-sprawdzian-przed-liga-swiatowa

A Rouzier przyznał, że były rozmowy prowadzone, ale nic z tego nie wyszło...

Po wczorajszym meczu nie rozpaczam z tego powodu. Wiemy już jak gra Rouzier. Niedługo mecz z Niemcami, będziemy mieć porównanie do Grozera.

Czyli Georg był dopiero trzeci na liście życzeń. Tak właśnie myślałem po słowach pana Karbarza, że Grozer był "dość wysoko na liście życzeń".

Jaką masz pewność? Może z tymi dwoma rozmowy prowadzone były równolegle, żeby później ostatecznie wybrać Grozera?  

___
kael, zajrzyj na pw. Nie chcę zaśmiecać tematu (czyt. wkrewiac adminów) ;)

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1932 dnia: Maja 30, 2010, 09:29:55 am »
Cytuj
Po wczorajszym meczu nie rozpaczam z tego powodu. Wiemy już jak gra Rouzier. Niedługo mecz z Niemcami, będziemy mieć porównanie do Grozera.

hmm wiesz po jednym meczu jak gra Rouzier? Ahaaa...na jakiej podstawie oceniasz zawodnika po jednym meczu?? Czytałes cały wywiad? Sam mówił, że nie są w optymalnej formie, bo to początek przygotowań do nowego sezonu...

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1933 dnia: Maja 30, 2010, 09:37:49 am »
Wiem, co aktualnie reprezentuje Rouzier. Zobaczymy co w tym samym momencie pokaże Grozer. Masz rację, nie mnie oceniać jego grę, bo w gruncie rzeczy miałam tylko kilka okazji zobaczyć go w akcji, ale wczorajsze spotkanie nie było w jego wykonaniu jakoś specjalnie dobre.

Paulinaa

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1934 dnia: Maja 30, 2010, 09:40:58 am »
w sumie to nie można oceniać Ruziera po jednym meczu, może miał gorszy dzień ;D

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1935 dnia: Maja 30, 2010, 10:40:14 am »
nie dlugo do resovi ma przyjsc kurek,bonkiewicz,drzyzga, ;D

Naucz się pisać i myśl logicznie...

A co do A. Rouziera to duży talent, podobny do Oivanena. Rouzier wczoraj zbyt dobrze nie grał, ale miał pewne przebłyski. Oni mogą być w przyszłości następcami Omrcena i Milijkovicia. Mimo to uważam, że na chwilę obecną Georg Grozer jest zawodnikiem lepszym i bardziej ukształtowanym od Francuza i Fina.
Grozer ma motywację, bo w reprezentacji ma za rywala samego Johena Schoepsa, więc to na pewno wychodzi mu na dobre.

Grembi

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 217
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1936 dnia: Maja 30, 2010, 11:18:33 am »
hmm może nie do końca transfery ale coś mi chyba umknęło czy Kowal jest trenerem kadry B?

http://www.reprezentacja.net/siatkowka/aktualnosci/27482

Jak najbardziej, Kowal jest trenerem kadry B  ;)

Rich

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1937 dnia: Maja 30, 2010, 11:23:05 am »
mam nadzieję ,że na Cernicu nie skończą się transfery i przyjdzie Kadziewicz na środek, co prawda przyszły sezoan bez LM, ale w +L szykuje się naprawdę ciężka rywalizacja, ta informacja o Unraucie w Zaksie swiadczy ,że mierzą wysoko,  JW na razie się zaczaił ale pewno też nie będzie gorszy. Wberw pozorom dystans miedzy Skrą a resztą bardzo się zmnieszył, no i teraz wyjdzie już bez osłonek jakiej klasy trenerem jest Travica

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1938 dnia: Maja 30, 2010, 12:09:09 pm »
Najpierw niech Černić podpisze kontrakt i zostanie oficjalnie potwierdzone jego przyjście do drużyny, później można się zacząć zastanawiać co to będzie ;)

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1939 dnia: Maja 30, 2010, 12:16:08 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.