Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412058 razy)

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1950 dnia: Maja 30, 2010, 13:05:54 pm »
Od początku była mowa o zagranicznym przyjmującym i zmiana tego założenia będzie dużym błędem.
Sam LT powiedział że środkiem się meczu nie wygrywa to po co mu jakiś lepszy zagraniczny środkowy ?

Może nie będzie Cernicia, ale zagraniczny przyjmujący musi być, nie ma innej opcji !

Royern

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1951 dnia: Maja 30, 2010, 13:08:34 pm »
Ja również rozmawialem z pewnym facetem, ktory jest blisko klubu i mówil mi ze Cernicia raczej nie zobaczymy w Rzeszowie. Ljubo ma własna koncepcje budowania i z tego co mi mowil bedzie chcial w tym seoznie ogrywac naszych mlodych przyjmujacych (mika, buszek). Do tego przyjdzie jakis bardzo dobry srodkowy. Mysle ze michal baranowicz sobie poradzi.

Potwierdzam Majera słowa.

Latka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 9
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1952 dnia: Maja 30, 2010, 13:14:44 pm »
widzę iż cały Rzeszów jest blisko klubu  ;D  ;D  ;D  z kim byś nie rozmawiał jest to ''człowiek blisko klubu'' !  Ludzie cierpliwości, lecz nie chcę mi się za bardzo wierzyć w te Wasze doniesienia gdyż Marek Karbarz wyraźnie powiedział że przyjmujący będzie z ''najwyższej półki'' no ale zobaczymy  :-X Pozdrawiam !

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1953 dnia: Maja 30, 2010, 13:16:39 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.



Może mi ktoś wytłumaczyć o co chodzi z Liubo i Polakami-kilkadziesiąt stron wstecz czytałem post że do puki on będzie trenerem to żadna polska gwiazda nie zagra dla Resovi, nie rozumiem o co chodzi ,a teraz znowu kolega pisze że jak Liubo ma wolną rekę to Kadziewicza nie zobaczymy?????????????????????
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2010, 13:21:36 pm wysłana przez cyniu23 »

mbor3k

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1954 dnia: Maja 30, 2010, 13:19:23 pm »
Przecież była mowa o tym, że środek mamy skompletowany... podobno. :-\
Kadziewicz byłby bezcenny, porównując jego do reszty naszych centrale - przepaść!
Jeśli nie Cernic, a środkowy zza granicy, to ja widzę tylko jedno rozwiązanie na przyjęcie: Michał Bąkiewicz. Co prawda jest i Zbyszek Bartman, ale wówczas istnieje ryzyko niepewnego przyjęcia. Konkluzja - albo Matej, albo kicha ;D
I ciekawi mnie jak też Ljubo Travica to wszystko poskłada i co z tego wyniknie.
Gdyby jednak na środek stranieri, to pewnie kierunek Serbia, Bułgaria itp. Yosifov, Todorov, Nikołov i tym podobne wynalazki :)


rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1955 dnia: Maja 30, 2010, 13:20:27 pm »
Ja również rozmawialem z pewnym facetem, ktory jest blisko klubu i mówil mi ze Cernicia raczej nie zobaczymy w Rzeszowie. Ljubo ma własna koncepcje budowania i z tego co mi mowil bedzie chcial w tym seoznie ogrywac naszych mlodych przyjmujacych (mika, buszek). Do tego przyjdzie jakis bardzo dobry srodkowy. Mysle ze michal baranowicz sobie poradzi.

Potwierdzam Majera słowa.

To proponuję, Grzesia Kosoka przerobić na przyjmującego (wysoki, dynamiczny), który będzie kończył sytuacyjne piłki.Chłopak będzie się rozwijał, a nasza młodzież będzie się też mogła ogrywać. A ten sezon nazwiemy przejściowym.

zaly

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 38
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1956 dnia: Maja 30, 2010, 13:23:36 pm »
po tym co widziałem wczoraj na meczu tzn. to z kim majer dość długo rozmawiał na meczu śmiem twierdzić, że zamieszkanie jakie następiło po wpisie majera jest uzasadnione, bo informator majera jest rzeczywiście "osobą będącą blisko klubu" - tylko koszulka jakby troche inna wczoraj :)

Pozdrwaiam i czekam w spokoju na dobre wieści z klubu  

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1957 dnia: Maja 30, 2010, 13:23:40 pm »
Jeżeli Matej Cernić nie zawita w Rzeszowie, to LT będzie najgłupszym trenerem w +L
Po co nam zagraniczny środkowy,jak mamy chętnego Kadzia. Poczekamy, zobaczymy.
Gratuluje represowi za tą epopeję.

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1958 dnia: Maja 30, 2010, 13:27:12 pm »

Jeśli nie Cernic, a środkowy zza granicy, to ja widzę tylko jedno rozwiązanie na przyjęcie: Michał Bąkiewicz. :)

...a Matej Cernic... w Skrze Bełchatów...

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1959 dnia: Maja 30, 2010, 13:27:32 pm »
Ja również rozmawialem z pewnym facetem, ktory jest blisko klubu i mówil mi ze Cernicia raczej nie zobaczymy w Rzeszowie. Ljubo ma własna koncepcje budowania i z tego co mi mowil bedzie chcial w tym seoznie ogrywac naszych mlodych przyjmujacych (mika, buszek).

Ogrywać może na treningu albo w meczach o pietruszkę. Travica może i ma własną koncepcję budowania drużyny, ale wątpię, że zrezygnuje z dobrego przyjmującego dla środkowego.
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.