Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

ryzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 395
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1970 dnia: Maja 30, 2010, 14:31:36 pm »
Tylko do takiej "koncepcji" bardziej pasuje 24-letni Oivanen niż 26-letni Grozer.

Wiek nie odgrywa w siatkówce zbyt dużej roli. Oivanen w Rzeszowie był 2 lata (były to przyzwoite sezony), ale mistrza nie zdobyliśmy, więc zarząd postanowił poszukać nowego zawodnika, który może dać większy impuls drużynie.
Poza tym Oivanen nie lubi wiecznie trwać w miejscu, więc postanowił zmienić otoczenie, a my ściągnęliśmy Grozera.
Liczę na to, że Niemiec/Węgier wniesie nową jakość w ataku Resovii.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1971 dnia: Maja 30, 2010, 14:39:42 pm »
Tylko do takiej "koncepcji" bardziej pasuje 24-letni Oivanen niż 26-letni Grozer.

Wiek nie odgrywa w siatkówce zbyt dużej roli. Oivanen w Rzeszowie był 2 lata (były to przyzwoite sezony), ale mistrza nie zdobyliśmy, więc zarząd postanowił poszukać nowego zawodnika, który może dać większy impuls drużynie.
Poza tym Oivanen nie lubi wiecznie trwać w miejscu, więc postanowił zmienić otoczenie, a my ściągnęliśmy Grozera.
Liczę na to, że Niemiec/Węgier wniesie nową jakość w ataku Resovii.
ryzo, czytaj całą wypowiedź. Zauważ, że słowo "koncepcja" jest opatrzone pewnym znakiem interpunkcyjnym.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1972 dnia: Maja 30, 2010, 18:11:13 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.

Majer, ugryzł byś się w język czasami. Kto był na meczu ten widział z kim gadałeś i nie potrzebnie wprowadzasz jakąś atmosferę. Dowiedziałeś się czegoś co Ci zostało powiedziane to nie idź z tym jak przekupka na rynek i rozgłaszaj na lewo i prawo. Następnym razem Ci nikt nic nie powie a może nawet będą wprowadzać Cie celowo w błąd abyś dalej sial dezinformację.

PozdRRawiam

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1973 dnia: Maja 30, 2010, 18:35:51 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.
Majer, ugryzł byś się w język czasami. Kto był na meczu ten widział z kim gadałeś i nie potrzebnie wprowadzasz jakąś atmosferę. Dowiedziałeś się czegoś co Ci zostało powiedziane to nie idź z tym jak przekupka na rynek i rozgłaszaj na lewo i prawo. Następnym razem Ci nikt nic nie powie a może nawet będą wprowadzać Cie celowo w błąd abyś dalej sial dezinformację.
PozdRRawiam
Majer, nie słuchaj Abdulla. Temat żywi się plotką, bo czym ma się żywić? Ujawnienie tak głupiego pomysłu, jak zakup zagranicznego środkowego, wymaga nagłośnienia. Nie obchodzi mnie z kim rozmawiałeś. Dobrze, że tę głupotę ujawniłeś. Resovia powinna ci być za to wdzięczna. Ja jestem ci wdzięczny.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

jozin

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 128
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1974 dnia: Maja 30, 2010, 18:44:14 pm »
Pomysł z zagranicznym środkowym jest tak niedorzeczny,że aż nie chce mi się wierzyć że to prawda.Może ten "ktoś blisko klubu" żarty sobie stroi?

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1975 dnia: Maja 30, 2010, 18:45:08 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.
Majer, ugryzł byś się w język czasami. Kto był na meczu ten widział z kim gadałeś i nie potrzebnie wprowadzasz jakąś atmosferę. Dowiedziałeś się czegoś co Ci zostało powiedziane to nie idź z tym jak przekupka na rynek i rozgłaszaj na lewo i prawo. Następnym razem Ci nikt nic nie powie a może nawet będą wprowadzać Cie celowo w błąd abyś dalej sial dezinformację.
PozdRRawiam
Majer, nie słuchaj Abdulla. Temat żywi się plotką, bo czym ma się żywić? Ujawnienie tak głupiego pomysłu, jak zakup zagranicznego środkowego, wymaga nagłośnienia. Nie obchodzi mnie z kim rozmawiałeś. Dobrze, że tę głupotę ujawniłeś. Resovia powinna ci być za to wdzięczna. Ja jestem ci wdzięczny.

Czyżby "idea" że środkiem meczu się nie wygra odchodzi do lamusa  ??? Nie wierzę. A serio to brak doświadczonego i b. dobrego zawodnika na przyjęciu to wieeeeelkie ryzyko. Można stawiać na Mikę i Buszka, ale jest duże prawdopodobieństwo że chłopaki mimo swojego zaangażowania nie podołają. Nie mając przyjęcia nie ma się rozegrania i gra staje się prosta, łatwa do odczytania dla przeciwnika. No i najlepszy środkowy wtedy sobie nie pogra bo nawet nie powącha piłki (chyba że na zagrywce).

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1976 dnia: Maja 30, 2010, 18:48:36 pm »
Mówiłem że nasz środek jest po po prostu średni i jak jest szansa to powinniśmy go wzmocnić, ale nie kosztem przyjęcia...Jeżeli nie będzie przyjęcia to środkowi nawet nie dotkną piłki... Teraz pozostaje się modlić aby to nie doszło do skutku...A poza tym jaki trener z Travicy jeżeli nie potrafi "ujarzmić" charakteru zawodnika takiego jak Kadziewicz

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1977 dnia: Maja 30, 2010, 18:51:46 pm »
Macie pewnośc ,że nie będzie zagranicznego przyjmującego?Przecież sam zarząd mnówił ,że szukają kogoś zza granicy.


Paweł

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1978 dnia: Maja 30, 2010, 18:54:53 pm »
Jeśli miałby przyjść zagraniczny środkowy to pytam po jakiego grzyba kontraktowaliśmy Perłę? Faktycznie jeśli miałby być już ktoś na środek to Tylko Kadzio. Mamy 3 środkowych takich sobie i jakoś może raz z leprzym raz z gorszym skutkiem sezon rozegrają, przyjmującego bardzo dobry(czytaj obcokrajowiec) zaś jest nam potrzebny jak rybie woda. Ten informator...niestety też go widziałem napewno wie wszystko z pirwszej ręki bo sam to reką jest.
Bądźmy dobrej myśli może ta "najwyższa pólka" na przyjęcie sie u nas pojawi nawet jesli to nie będzie Matej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #1979 dnia: Maja 30, 2010, 19:04:26 pm »
Najwyższą półkę na przyjęciu to my już mamy. Buszek i Mika za 2-3 lata będą rządzić reprezentacją Polski. Kto nie wierzy ten kiep.
Mało wam? Jeszcze się wam Cernica zachciewa? A kiedy Rafał z Mateuszem mają się ograć w lidze? Budujemy, motyla noga, czy nie?
Czy wiecie, co my robimy tym misiem? My pokazujemy niedowiarkom... I to nie jest nasze ostatnie słowo!
Zakontraktujemy jeszcze Bolka I Lolka. Kto bogatemu zabroni?
« Ostatnia zmiana: Maja 30, 2010, 19:08:30 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.