Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412068 razy)

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2120 dnia: Maja 31, 2010, 21:08:53 pm »
Przeciez nasz Jurek nigdy nie bedzie tak penetrowal jak Kuba ^^

A LT naprawde naleza sie pochwaly za ten "wypad" do wloch :D
2 zawodników. Jeden hicior, drugi perspektywiczny. BRAWO :D

reggaenerator

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 144
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2121 dnia: Maja 31, 2010, 21:11:58 pm »
Ufff nareszcie, bardzo się ciesze z tego transferu i to jeszcze na dwa lata  ;D Wielkie brawa dla zarządu i trenera, tym bardziej że zawodnik przechodzi do nas po bardzo dobrym sezonie, a nie po to żeby się odbudować jak to było z Abramovem :) :)

Gratulacje dla Muszyny za Stam :)
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2010, 21:14:16 pm wysłana przez reggaenerator »

em

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 338
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2122 dnia: Maja 31, 2010, 21:12:18 pm »
Ciekawy jestem miny Zagumnego, Marcina Jarosza i innych eksperów  ;D

o Jarosza się nie bój z innym zawodnikiem według niego mielibyśmy na pewno większą szansę penetracji boiska rywala

tiaaa.. z jego synem najlepiej  :D
-5-, czas już chyba zmienić obrazek (nie wiem jak to się fachowo nazywa, w każdym bądź razie, to coś pod nickiem) ;) Proponuję na Cernica ;) No chyba że darzysz Rafę jakimś ogromnym sentymentem to sorry, nic nie mówiłam ;)

anka

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2123 dnia: Maja 31, 2010, 21:17:35 pm »
Witam wszystkich!
Jestem, tu nowa więc proszę o wyrozumiałość  ;)
Skład jest już praktycznie skompletowany. Jedyną niewiadomą jest ewentualnie Kadziewicz. Pozwolę sobie zatem na małe podsumowanie:
Baranowicz, Ilić - nie widziałam Michała w akcji, a krótki film na youtube niewiele mówi, dlatego trudno mi Go oceniać. W sumie o Rafie też wcześniej niewiele słyszałam, a grał bardzo dobrze. Mam nadzieję, że i tym razem LT wyłapał odpowiednią osobę na tę pozycję. Ivan - wiadomo, gdy trzeba jest zawsze gotowy.
Grozer, Józefacki - Georg jest bardzo silnym atakującym, ma mocny serwis. Ogólnie wydaję się zawodnikiem lepszym niż Mikko. Józek to Resoviak z krwi i kości. Typowy walczak. Zarabiać będzie zapewne mniej niż Paweł Papke, a jeżeli chodzi o umiejętności to chyba mu nie ustępuje.
Akhrem, Cernic, Buszek, Mika - Alek jest przyjmującym, który jest lepszy w ofensywie, Matej - w defensywie. W razie kłopotów Mateusz może wzmocnić przyjęcie, a Rafał atak. Wszystko się fajnie zazębia.
Grzyb, Kosok, Perłowski ewentualnie Kadziewicz - środek nie jest najmocniejszym punktem Resovii. Przyjście Kadziewicza moim zdaniem bardzo by go wzmocniło, ale nawet jeżeli nie przyjdzie tragedii nie będzie  ;)
Ignaczak - klasa sama w sobie, moim zdaniem najlepszy libero w Polsce.

Ogólnie wszystko wygląda fajnie. Tym bardziej, że kontrakty są co najmniej dwuletnie. Można tu odnaleźć myśl budowania zespołu. Teraz Travica musi tych zawodników 'poskładać' i stworzyć atmosferę, która pozwoli tej drużynie osiągnąć sukces, bo nawet najlepsi zawodnicy w pojedynkę nic nie zdziałają. Potrzebne jest to coś. A wszystko i tak zweryfikuje boisko.

Ale się rozpisałam  :P

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2124 dnia: Maja 31, 2010, 21:18:26 pm »
Ciekawy jestem miny Zagumnego, Marcina Jarosza i innych eksperów  ;D

Papa Jarosz to Maciej :)

-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2125 dnia: Maja 31, 2010, 21:19:22 pm »
Przeciez nasz Jurek nigdy nie bedzie tak penetrowal jak Kuba ^^

hola hola nie Jurek tylko Grzesiek, to Georg a nie Jurgen - gwoli scisłości


-5-, czas już chyba zmienić obrazek (nie wiem jak to się fachowo nazywa, w każdym bądź razie, to coś pod nickiem) ;) Proponuję na Cernica ;) No chyba że darzysz Rafę jakimś ogromnym sentymentem to sorry, nic nie mówiłam ;)

o Rafie napiszę tyle:  Més que un Jugador
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2010, 21:27:42 pm wysłana przez -5- »

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2126 dnia: Maja 31, 2010, 21:22:00 pm »
Przeciez nasz Jurek nigdy nie bedzie tak penetrowal jak Kuba ^^

hola hola nie Jurek tylko Grzesiek, to Georg a nie Jurgen - gwoli scisłości
http://pl.wikipedia.org/wiki/Odpowiedniki_imion_w_r%C3%B3%C5%BCnych_j%C4%99zykach
Znajdz Jerzego.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2127 dnia: Maja 31, 2010, 21:22:34 pm »
Ja tylko nie rozumiem jednego. Co wyście się tak uparli, że Matej to "przyjmujący defensywny", cokolwiek by to znaczyło. Jestem pewien, że we Włoszech zupełnie inaczej mówią o zawodniku, który ma ponad 51% skuteczności w ataku i takie przyjęcie. Zapewne mówią na niego świetny, kompletny gracz, a nie "przyjmujący defensywny".

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2128 dnia: Maja 31, 2010, 21:24:45 pm »
I z czego sie cieszycie? Sciagacie emerytow Grozera, Cernica, Baranowicza, Mike i myslicie ze nas spenetrujecie? Hahaha! Resovia bedzie walczyc o utrzymanie, skompromituje sie w lidze mistrzow, ze o pucharze polski nie wspomne!
A i ZAKSA przegrala braz bo dach na Podpromiu jest krzywy i wogle padnij na twarz gdy to czytasz!

:D

Dobry pomysł.

Matej otrzymuje zazwyczaj mnie piłek od pozostałych skrzydłowych. Dysponuje genialnym przyjęciem i bardzo dobrym atakiem.

-5-

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 246
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2129 dnia: Maja 31, 2010, 21:25:57 pm »
Przeciez nasz Jurek nigdy nie bedzie tak penetrowal jak Kuba ^^

hola hola nie Jurek tylko Grzesiek, to Georg a nie Jurgen - gwoli scisłości
http://pl.wikipedia.org/wiki/Odpowiedniki_imion_w_r%C3%B3%C5%BCnych_j%C4%99zykach
Znajdz Jerzego.

według wiki to u nas od nowego sezonu gra Raphael Vieira de Oliveira a Matej Kaziyski w Farcie Kielce