Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2130 dnia: Maja 31, 2010, 21:31:17 pm »
A Juantorena w Olsztynie, wiem, ale to nie oznacza, ze masz bojkotowac wszystkie informacje w niej zawarte. Jesli jednak dalej nie ufasz wiki to zaufaj wiedzy (ktorej jestem pewien) kolegi z forum  ;)

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2131 dnia: Maja 31, 2010, 21:31:48 pm »
A mi mimo wszystko jest szkoda że nie udało się ściągnąć jakiś Polskich zawodników typu Kadziewicz, Świderski -wydaje mi się że oni  zbudowali by wizerunek drużyny i może w przyszłych sezonach inni Polacy chętniej zawitali by do Rzeszowa bo na razie to nasi rodacy nie bardzo ciągną na Podkarpacie
Oczywiście nie chce w żaden sposób umniejszać świetnym zagranicznym transferom ze strony Resovi
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2010, 21:35:03 pm wysłana przez cyniu23 »

Crocc

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 49
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2132 dnia: Maja 31, 2010, 21:32:11 pm »
Przeciez nasz Jurek nigdy nie bedzie tak penetrowal jak Kuba ^^

hola hola nie Jurek tylko Grzesiek, to Georg a nie Jurgen - gwoli scisłości

Wydaje mi sie, ze jednak Jurek, ale nawet gdyby byl Grzeskiem to i tak nigdy nie bedzie tak penetrowal. :D
Najslabszym elementem w grze druzyny jest teraz ewidentnie srodek. Cieszylbym sie bardzo jezeli pojawilby sie na tej pozycji jeszcze 1 gracz. Najbardziej niewiadoma pozycja-rozegranie. Nikt w zasadzie nie wie, czym dysponuje Michal (oby zaskoczyl nas pozytywnie). A co jezeli mu nie pójdzie? (odpukac w niemalowane) Co robimy wtedy z limitem? Przyjecie i atak b.dobry, choc ta penetracja ^^

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2133 dnia: Maja 31, 2010, 21:43:42 pm »
A mi mimo wszystko jest szkoda że nie udało się ściągnąć jakiś Polskich zawodników typu Kadziewicz, Świderski -wydaje mi się że oni  zbudowali by wizerunek drużyny i może w przyszłych sezonach inni Polacy chętniej zawitali by do Rzeszowa bo na razie to nasi rodacy nie bardzo ciągną na Podkarpacie

Z całym szacunkiem dla Seby, ale przy naszych obecnych przyjmujących nie miałby u nas miejsca.

matrix23

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 26
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2134 dnia: Maja 31, 2010, 21:49:05 pm »
A mi mimo wszystko jest szkoda że nie udało się ściągnąć jakiś Polskich zawodników typu Kadziewicz, Świderski -wydaje mi się że oni  zbudowali by wizerunek drużyny i może w przyszłych sezonach inni Polacy chętniej zawitali by do Rzeszowa bo na razie to nasi rodacy nie bardzo ciągną na Podkarpacie

Z całym szacunkiem dla Seby, ale przy naszych obecnych przyjmujących nie miałby u nas miejsca.

W pełni się z tobą zgadzam ,nie o to mi chodzi, w śród moich znajomych krąży taka opinia że Rzeszów buduje swoją siłę tylko na zagranicznych zawodnikach i ja szczerze mówiąc miałem nadzieje że od tego sezonu ten argument wypadnie im z rąk a jak na razie to te większe transfery w dalszy ciągu są zagraniczne

Krzych

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 610
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2135 dnia: Maja 31, 2010, 22:00:27 pm »
A mi mimo wszystko jest szkoda że nie udało się ściągnąć jakiś Polskich zawodników typu Kadziewicz, Świderski -wydaje mi się że oni  zbudowali by wizerunek drużyny i może w przyszłych sezonach inni Polacy chętniej zawitali by do Rzeszowa bo na razie to nasi rodacy nie bardzo ciągną na Podkarpacie

Z całym szacunkiem dla Seby, ale przy naszych obecnych przyjmujących nie miałby u nas miejsca.

W pełni się z tobą zgadzam ,nie o to mi chodzi, w śród moich znajomych krąży taka opinia że Rzeszów buduje swoją siłę tylko na zagranicznych zawodnikach i ja szczerze mówiąc miałem nadzieje że od tego sezonu ten argument wypadnie im z rąk a jak na razie to te większe transfery w dalszy ciągu są zagraniczne
Póki co to grę będą ciągnąć "zagranicznicy", ale na zapleczu jest Mika, Buszek i paru chłopaków w AKS którzy mają papiery na granie. Jeśli będą dobrze prowadzeni to za 2, 3 lata będziemy mieć trzon zespołu oparty na Polakach i do tego wychowankach Resovii. Może warto poczekać.  ;) A przy okazji witaj Matej w Resovii, oj będzie się działo w przyszłym sezonie.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2136 dnia: Maja 31, 2010, 22:01:39 pm »
No ale ciężko by było budować potęgę w oparciu o Polaków, gdyż Ci najlepsi siedzą w Skrze i nie wyrwiemy ich stamtąd. Tym większe brawa należą się dla trenera i zarządu, że pomimo takich ograniczeń potrafią stworzyć skład zdolny walczyć o Mistrza. Konkretnie mam tu na myśli ściągnięcie Baranowicza posiadającego polski paszport.

Czerwony

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 36
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2137 dnia: Maja 31, 2010, 22:02:10 pm »
TYLKO SOVIA!!!
Uważam, że co jak co, ale skład mamy i to całkiem nie kiepski. A jak przyjdzie Kadziewicz to... chyba każdy kibic Resovii będzie w 7 niebie!!! ;D :o
Zobaczymy co to z tego będzie, bo tak jak powiedziałem pake mamy na medal, ale co z tym zrobimy, a przedewszystkim co z tym zrobi Travica to czas pokaże.
Poza tym rozmawiałem dziś z kolegą, który mówił, że Baranowicz gra bardzo dobrze i myślę, że mamy dobrego sypacza, który "poradzi" sobie z Grozerem i innymi zawodnikami. Młody wiek tego rozgrywającego może mieć jeszcze jeden atut, mianowicie zapał do gry i chęć pokazania się z dobrej strony, czego od czasu do czasu brakuje Zagumnemu (co pokazał kiedyś w Olsztynie). Nie mówie tego z powodu, jak to nazywają kibice z Kędzierzyna, urażonej dumy Resovii, tylko tak sobie głośno myśle.
Ja narazie jestem spokojny co do SOVII, a co z tego będzie czas pokaże.
Pozostaje życzyć powodzenia i trzymać kciuki za Reske!

Pozdrro


Dilerek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2138 dnia: Maja 31, 2010, 22:07:32 pm »
Nie chcę zbyt komplikować tematu, ale dowiedziałem się,że Liubo ma wolną rękę w kompletowaniu składu, a więc raczej Kadziewicza nie zobaczymy w Resovii, szukamy więc środkowego zagranicznego, co zmniejsza szansę na pojawienie się w Rzeszowie Mateja. Nie pytajcie czy mam pewne źródło, bo i tak nie powiem (osoba z którą rozmawiałem prosiła o cierpliwość i zrozumienie, potrzebna nam atmosfera, a Kadziu nam tego nie zapewni), ale napiszę,że Was wszystkich proszę o to, o co prosił mój rozmówca.W tej sytuacji Mateja raczej nie zobaczymy, bo będziemy musieli zakupić środkowego zagranicznego, chyba,że znajdzie się jakiś dobry zagraniczniak z polskim paszportem, Ale w to raczej wątpię, bo już by coś było słychać.Na razie i do zobaczenia na meczu.

HAHAHAHAHA WIDAC JAK JESTES BLISKO ZESPOLU TWOJ ZART ZE TAK POWIEM BYL NISKIEJ KATEGORII;]

Dilerek jeśli do mnie piszesz, to udowodnij,że nie mam racji
DZIS CI WLASNIE UDOWADNIAM JAKA MIALES WTEDY RACJE!!!
a jeśli się okaże,że jednak mam rację, może Ci być głupio
TO NIECH TOBIE BEDZIE GLUPIO-.-.
Ja nikomu nie zarzucałem,że pisze głupoty
WLASNIE WIDAC ZE NARZUCALES SWOJE GLUPOTY;]
a więc proszę Cię pohamuj emocje i nie pisz takich rzeczy, nie jesteś jedynym na tym forum, który ma wyłączność na pisanie mądrych uwag.
a więc proszę Cię pohamuj emocje i nie pisz takich rzeczy, nie jesteś jedynym na tym forum, który ma wyłączność na pisanie mądrych uwag. POZDR MAJSTER

ps lepiej juz nie badz tak blisko zespolu bo ci bajeczki koledzy opowiadaja



Aha i by tu cos pasowaloby napisac tym ''wiernym'' co krytykowali klub za slabe transfery .... hmm....
« Ostatnia zmiana: Maja 31, 2010, 22:15:31 pm wysłana przez Dilerek »

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2139 dnia: Maja 31, 2010, 22:11:08 pm »
bardzo cieszy mnie ten transfer. Na papierze super a w rzeczywistości wszystko zweryfikuje boisko. Tylko środkowy by sie jeszcze przydał. Nie koniecznie musi byc kadziewicz ale...ktos na pewno. grzyb i kosok ok tylko jak perłowski na 3-go złapie kontuzje (co jest prawdopodobne  :P choc oczywiscie mu tego nie zycze) to nie widze gawryszewskiego na boisku z zagrywka "trafi a moze nie trafi w boisko". Licze na jeszcze jeden transfer i ciekawa jestem teraz zakupów jastrzebia