Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2190 dnia: Czerwca 02, 2010, 13:34:01 pm »
Może nie jest to najnowsza wiadomość, ale poczytać można :)

http://s24.pl/kadziewicz_negocjuje_z_asseco_resovia-s74301.html
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2191 dnia: Czerwca 02, 2010, 15:45:20 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-06-02-lukasz-kadziewicz-zegna-sie-z-bielgorodem

To jedno jest pewne - Kadziu odchodzi, kwestia gdzie? Myślę, że jego ewentualne zakontraktowanie zależeć będzie od wyjaśnienia się sytuacji Gawryszewskiego...


A z ciekawostek to serwis volley24.pl podaje, że w kręgu zainteresowań Olsztyna znajduje się Romain Vadeleux  ;) To barwna postać siatkówki i chętnie oglądałbym go na polskich parkietach... Zastanawiam się na ile to może być prawdą, obecnie ich kadra liczy trzech obcokrajowców, choć nie wiadomo jeszcze czy pozostanie Marcelo, pewnie od jego pozostania zależeć będą negocjacje z Romainem.
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 16:05:25 pm wysłana przez FLPman »

Madm

  • Malkontenci
  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 505
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2192 dnia: Czerwca 02, 2010, 16:11:27 pm »
to tylko przypuszczenia, wątpie żeby Romain dołączył do Olsztyna,
"Po walkach znamy porażek smak,
 w smutku przetrwamy, pucharu brak!"

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2193 dnia: Czerwca 02, 2010, 16:24:58 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-06-02-lukasz-kadziewicz-zegna-sie-z-bielgorodem

To jedno jest pewne - Kadziu odchodzi, kwestia gdzie? Myślę, że jego ewentualne zakontraktowanie zależeć będzie od wyjaśnienia się sytuacji Gawryszewskiego...


Myślę że Bartek nie jest wielką przeszkodą, nawet gdyby nie chciał poszukać sobie klubu to może go Resovia wypożyczyć, bardziej kluczowa decyzja czy chcemy Kadziewicza i czy mamy na niego kasę.

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2194 dnia: Czerwca 02, 2010, 16:43:20 pm »
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2010-06-02-lukasz-kadziewicz-zegna-sie-z-bielgorodem

To jedno jest pewne - Kadziu odchodzi, kwestia gdzie? Myślę, że jego ewentualne zakontraktowanie zależeć będzie od wyjaśnienia się sytuacji Gawryszewskiego...


Myślę że Bartek nie jest wielką przeszkodą, nawet gdyby nie chciał poszukać sobie klubu to może go Resovia wypożyczyć, bardziej kluczowa decyzja czy chcemy Kadziewicza i czy mamy na niego kasę.

Myślę, że kaska się znajdzie,uważam że i Kadziu i Zarząd z  Ljubo dojrzeli do siebie. Kadziowi dużo dobrego dał wyjazd do Rosji. Jezeli nie ściągniemy takiego zawodnika to uważam, że będziemy frajerami. Raz bardzo dobry środowy,a dwa Polak.
No chyba, że Łukasz zwiąże się z Jastrzębskim. Tylko Kadziu miał z nimi na pieńku (chyba ) za zaległe dudki.    
A może do Skry na trzeciego?! :o
 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 16:58:13 pm wysłana przez rayan11 »

Hesus

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 257
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2195 dnia: Czerwca 02, 2010, 17:49:54 pm »
A może do Skry na trzeciego?! :o

Karol Kłos chyba teraz nie będzie nigdzie wypożyczany, więc Skra posiada już trzech środkowych.

Nie obchodzi mnie w tym momencie charakter Kadziewicza. Mając możliwośc ściągnięcia do siebie takiego zawodnika jak Łukasz, powinniśmy to uczynić. Bardzo dobry zawodnik ( Obecnie lepszy od Grzyba, Kosoka czy Perły ), doświadczony, na dodatek jest Polakiem. Rozumiem, że Klub chce stworzyć dobrą atmosfere w drużynie, ale przydałoby się wzmocnić środek. Mamy znakomite skrzydła. Świetnego Libero. Rozegranie jest dla mnie jeszcze zagadką. Naszą bolączką kest środek. Pozyskanie Łukasza byłoby świetnym posunięciem.

empty

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 256
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2196 dnia: Czerwca 02, 2010, 18:01:30 pm »
Kadziewicz wspomina, że chce wrócić do Polski ale podejrzewam ze nie koniecznie chciałby grać w drużynach bijących się raczej w dole stawki i decydująca walka o niego rozstrzygnie się miedzy pierwszymi czteroma klubami mijającego sezonu
+ dodałbym do tego Olsztyn.

Skra - wątpię czy ewentualne przyjście do "skierki" jest na rękę Łukaszowi, Kłos podobna ma się ogrywać teraz z zespołem i jest pierwszym rezerwowym, jakoś nie widzę żeby Nawrocki posadził na ławce Możdżonka lub Plińskiego na ławce.

Jastrzębski - wszyscy mniej więcej wiedzą jaka była tam atmosfera gdy odchodził Łukasz, obecnie nie ma trenera nie wiadomo jak z zawodnikami czy są już podpisane ciche kontrakty, Jastrzębie straciło Czarnowskiego i musi zakupić dobrych środkowych, wszystko zależy od tego czy się "przeproszą", na plus gra w LM.

Resovia - wg. mnie przede wszystkim to my go bardziej potrzebujemy niż on nas, uważam, że pieniążki na opłacenie tego zawodnika powinny się znaleźć, możemy mu zaoferować grę w naprawdę mocnym i stabilnym zespole (obecne kontrakty - 2 i 4 letnie w przypadku Buszka to stabilizacja składu!!!) dodatkowo oglądając jeden set i troszkę akcji z yt naszego nowego sypacza można wyciągnąć wnioski, że Kadziewicz "odpowiadał by Michałowi, co do charakteru - wierze, że trener jak i zawodnik są profesjonalistami i dadzą sobie radę.

ZAKSA - tutaj z kolei mam nadzieję, że Świderski jak to ujął Pan Pietrzyk tym razem nie podziała jak magnes bo duet Czarnowski - Kadziewicz z rozegraniem Zagumnego był by naprawdę zdecydowanie najlepszy w lidze. Mają Gładyra wystarczy i to im. ;) Zresztą nie wiem jak z kasą klubową ale już troszkę ze "skarbca" ubyło.


Co do Olsztyna to bardzo ładny zespół tam się klaruje, który może napsuć wiele krwi wyżej wymienione czwórce. Przyjście do tego zespołu Kadziewicza wzmocniło by zdecydowanie siłę zespołu. Ładna mieszanka. Dodatkowo Kadziewicz już grał kiedyś w Olsztynie.

Bydgosz hmmm na razie nie rozumiem odpuszczenia Dębca, może gdy dojdzie tam Masny coś się zacznie klarować.
Częstochowa tak jak wyżej oprócz Gierka:/ w zasadzie nic nie wiadomo.

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2197 dnia: Czerwca 02, 2010, 18:03:06 pm »
Z Kadziewiczem jak kiedyś z Igłą-wolny to trzeba brać
W końcu.

sn00ze

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 81
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2198 dnia: Czerwca 02, 2010, 18:23:26 pm »
http://www.volley24.pl/index.php/PlusLiga/PGE-Skra-Belchatow-z-Zatorskim-i-Klosem

ciekawe kto u rywali będzie drugim/pierwszym sypaczem po odejściu Dobrowolskiego... ???

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2199 dnia: Czerwca 02, 2010, 18:28:08 pm »
http://www.volley24.pl/index.php/PlusLiga/PGE-Skra-Belchatow-z-Zatorskim-i-Klosem

ciekawe kto u rywali będzie drugim/pierwszym sypaczem po odejściu Dobrowolskiego... ???
Jak to kto? Loy Ball.
Przecież Kondzio nie zdzierży jak by stracił tytuł króla polowania :D
Miguel Falasca stał będzie w kwadracie za niezłą kasiorkę.
Ale tak na poważnie jakby wzięli Balla za milion baksów to nie byłby hit transferowy tylko głupota i marnotrawienie pieniędzy. Gość wpadł by na parę miesięcy zgarnął zielone i bay bay 
« Ostatnia zmiana: Czerwca 02, 2010, 18:33:23 pm wysłana przez rayan11 »