Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2270 dnia: Czerwca 04, 2010, 11:52:15 am »
Czy ja wiem ?? Maciek byłby dobry, ale Ivan dobrze się czuje w Rzeszowie. Z resztą, jest jeszcze Łukasz Kruk, ale prawdopodobieństwo zobaczenia go w pierwszej szóstce jest równe zeru. Maciek byłby dobrym rozwiązaniem, ale nie wierzę, że Ljubo będzie chciał się pozbyć Ivanka.
Łukasza chyba każdy chciałby zobaczyć w Resovii, dlatego mam nadzieję, że A;) mówi prawdę :P
Transfer Wujka do PGE Skry - Wujek poleciał na kasę. W poprzednim sezonie tłumaczył się, że chce grać. OK. Ale teraz będzie drugim w Skrze. Ja się pytam dlaczego nie Resovia w ubiegłym sezonie ?? Sam odpowiem na  to pytanie - mało było pensji. Teraz ma pensje i nikłe szanse na grę.

rayan11

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2271 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:11:19 pm »
A co się dzieje z Bartkiem Nerojem. Skra była Nim zainteresowana, i się nie dogadali.
Będę powtarzał to: Nam jest potrzebny drugi Polak na rozegraniu.Wtedy też byłaby realna rywalizacja. To zaś podnosi poziom... 

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2272 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:18:21 pm »
My to wiemy, ale czy Ljubo to wie. Tak jak już mówiłem, nie wierzę, że Ljubo będzie chciał pozbyć się Ivanka. Żeby tylko za późno tego nie zrozumiał. Chciałbym oglądać Maćka u nas na Podpromiu, ale, no właśnie, jest zawsze jakieś ale w postaci trenera. Może przejrzy na oczy i będziemy mieć jeszcze dwa transfery ??

iglax

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 361
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2273 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:28:44 pm »
Już to pisałem, ale co tam, według mnie do października Ivan będzie miał polski paszport... :)
zaznaczam, że są to tylko moje przemyślenia i wynikają tylko z moich obserwacji...
nie pochodzą od nikogo tzw. "blisko klubu"  :D
Ivan zadomowił się w Rzeszowie, z tego co wiem to chętnie by tutaj został.
A Zarządowi też powinno zależeć, bo wg mnie jest to jeden z lepszych "drugich" rozgrywających na rynku, przystających na tą rolę. Jego "wartość" dla zespołu jeszcze by wzrosła gdyby miał polski paszport...
ps. a co z tym Kadziem? wylądował już??  ;D

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2274 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:30:14 pm »
alex; a którzy to polscy klasowi zawodnicy mieliby przyjść do Resovii? Przecież wszystkich wchłonęła hegemon SKRA! Pieniądze tam duże, więc nikt się nie ruszy, chyba że go już nie zechcą. Może pojedynczych zawodników w innych klubach znajdzie, ale albo mają ważne kontrakty lub też budują silne zespoły.
Odnosnie "budowania" to już się wypowiadałem. Proszę mi wskazać, który zespół PlusLigi buduje?
Też mam wątpliwości największe o rozgrywających. Słyszałem gdzieś, że Kruk ma propozycje. Weźmy Dobrowolskiego!

Twinkle

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 611
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2275 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:48:13 pm »
Transfer Wujka do PGE Skry - Wujek poleciał na kasę. W poprzednim sezonie tłumaczył się, że chce grać. OK. Ale teraz będzie drugim w Skrze. Ja się pytam dlaczego nie Resovia w ubiegłym sezonie ?? Sam odpowiem na  to pytanie - mało było pensji. Teraz ma pensje i nikłe szanse na grę.

Przestan dziecko pieprzyc, bo sie juz niedobrze robi. Jak ktos ma oceniac dzialania Woickiego, to na pewno nie ty. Masz kopie jego kontraktu z Resovia i Skra? Jak masz, to laskawie wrzuc skany, zobaczymy roznice w pensji. Jak nie masz, to nie pisz nic. Nie pozdrawiam.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2276 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:52:58 pm »
To dlaczego wybrał ławkę Skry, a nie ławkę Resovii ?? Jeśli masz jakieś inne wytłumaczenie to podaj, dziecko. Zawodnik w jego wieku musi się rozwijać jeszcze, a do rozwoju potrzebna jest gra. Dla mnie to tylko pieniądze grały rolę. Mogę się mylić

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2277 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:56:05 pm »
Nie mylisz się. :D


keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2278 dnia: Czerwca 04, 2010, 12:56:21 pm »
Mogę się mylić

No, w jednej kwestii się zgadzamy.

Co wy tak za Woickim płaczecie? Sezon życia w Czewie zagrał i tyle było o nim słychać. Jak go Lipiński wygryza z pierwszej szóstki Galaretek to dalszy komentarz jest zbędny. Skra go przygarnęła, ich sprawa, nie nasz cyrk, nie nasze małpy.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2279 dnia: Czerwca 04, 2010, 13:04:04 pm »
Faktycznie, nie ma co się oglądać za siebie i wracać do Woickiego. Było, minęło. My mamy swoje problemy i trzeba myśleć, jak ewentualnie zabezpieczyć nasze rozegranie.