Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412066 razy)

LadyNolia

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 155
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2330 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:21:42 pm »
Ale Iwańczyk słodzi <lol>

a Georg rzeczywiście ma powera, oby go nie stracił po sezonie reprezentacyjnym ;) a ktoś mówił, że on tylko w klubach dobrze gra, a reprezentację traktuje ulgowo ;p

sfinks

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2331 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:32:58 pm »
Ale mam dziś satysfakcję jak pierdzielom z Polsatu kopary poopadały po grze Grosera - już Naszego Grosera.
Szkoda tylko że nie było jeszcze z nimi słynnego penetratora.
A Mikko dziś niespecjalnie z Egiptem - tak dla porównania, przynajmniej w pierwszych dwóch setach, idę dalej oglądać  ;)
Boję się tylko jednego - walca Travicy - że może nasze gwiazdy rozjechać w trakcie sezonu  :-[

Papa J.

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2332 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:38:16 pm »
Ale mam dziś satysfakcję jak pierdzielom z Polsatu kopary poopadały po grze Grosera - już Naszego Grosera.
Szkoda tylko że nie było jeszcze z nimi słynnego penetratora.

HAHAHA! Caly czas czuwam i powiem wam jedno - Grozer to zawodnik na 2. lige gwatemalska. Wnioskuje to po tym, ze nawet po spenetrowaniu reka naszej polowy mial skutecznosc zaledwie 68%. smiech na sali hahahaha

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2333 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:51:40 pm »
Ale mam dziś satysfakcję jak pierdzielom z Polsatu kopary poopadały po grze Grosera - już Naszego Grosera.
Szkoda tylko że nie było jeszcze z nimi słynnego penetratora.

HAHAHA! Caly czas czuwam i powiem wam jedno - Grozer to zawodnik na 2. lige gwatemalska. Wnioskuje to po tym, ze nawet po spenetrowaniu reka naszej polowy mial skutecznosc zaledwie 68%. smiech na sali hahahaha

Wcześniej zakrztusiłem się budyniem, teraz herbatą, zabić mnie tu śmiechem chcecie, przyznajcie się. ;D

marcinek10

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 58
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2334 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:55:44 pm »
Ale Iwańczyk słodzi <lol>
Ja czasami odnoszę wrażenie, że pan Iwańczyk jest jedynym bezstronnym komentatorem siatkówki w polsacie, tudzież bywa sympatykiem Resovi. I nawet w meczach ze skrą potarafi zachować obiektywizm. Jaki inny redaktor "cieszyłby się" z przegranej polskiej reprezentacji?

sfinks

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2335 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:58:57 pm »
Ale mam dziś satysfakcję jak pierdzielom z Polsatu kopary poopadały po grze Grosera - już Naszego Grosera.
Szkoda tylko że nie było jeszcze z nimi słynnego penetratora.

HAHAHA! Caly czas czuwam i powiem wam jedno - Grozer to zawodnik na 2. lige gwatemalska. Wnioskuje to po tym, ze nawet po spenetrowaniu reka naszej polowy mial skutecznosc zaledwie 68%. smiech na sali hahahaha

Wcześniej zakrztusiłem się budyniem, teraz herbatą, zabić mnie tu śmiechem chcecie, przyznajcie się. ;D
Przyznajemy się  ;)

Dude

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1413
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2336 dnia: Czerwca 05, 2010, 23:59:33 pm »
Co do wypowiedzi Pana Iwańczyka... Lepiej przemilczeć. Jest dla mnie taka dziennikarska chorągiewką jak niektórzy tutaj. Ameryki nie odkrył, naprawdę. Mnie osobiście zaskoczyła tylko jedna rzecz. Wiedziałem, że Grozer ma mocniejsze walnięcie od Alka. Ale żeby aż tak ??? :o?
Ale z penetracji niedostateczny :D.
I'm the one who gripped you tight and raised you from perdition.

100% piknik!

sfinks

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 60
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2337 dnia: Czerwca 06, 2010, 00:03:43 am »
Co do wypowiedzi Pana Iwańczyka... Lepiej przemilczeć. Jest dla mnie taka dziennikarska chorągiewką jak niektórzy tutaj. Ameryki nie odkrył, naprawdę. Mnie osobiście zaskoczyła tylko jedna rzecz. Wiedziałem, że Grozer ma mocniejsze walnięcie od Alka. Ale żeby aż tak ??? :o?
Ale z penetracji niedostateczny :D.

Penetracja była ... a niektóre minięcia bloku były jak ... doskonałe ukręcenie rudej sakiewki  ;)

fanzwawy

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1129
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2338 dnia: Czerwca 06, 2010, 09:46:46 am »
Jeśli ktoś wie, gdzie konkretnie na Podkarpaciu mieszka babcia Jurka Grozera, to niech jej przekaże gratulacje udanego wnuczka i niech szykuje dla niego dużą porcję pierogów, bo od jesieni będzie musiała szczególnie dbać o niego :)

biancorossa

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 279
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2339 dnia: Czerwca 06, 2010, 11:32:16 am »
A na innych forach aż kipi zazdrość. Grozer- bee, Cernić gorszy od Ruciaka, Baranowicz "chłopiec z A2". Zobaczymy w przyszłym sezonie. ;D
Wiara w zwycięstwo źródłem sukcesu.