Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412058 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2590 dnia: Lipca 26, 2010, 21:08:39 pm »
Alek nie dostanie obywatelstwa polskiego, ponieważ takie jest prawo na Białorusi że nie może mieć dwóch obywatelstw (bynajmniej tak ktoś tu pisał ;) )

Podejrzewam że Hernandez będzie wzmocnieniem w pucharach lub na jakiejś podwójnej zmianie.
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2591 dnia: Lipca 26, 2010, 21:12:42 pm »
Alek nie dostanie obywatelstwa polskiego, ponieważ takie jest prawo na Białorusi że nie może mieć dwóch obywatelstw (bynajmniej tak ktoś tu pisał ;) )
Poszukaj jeszcze raz temat to znajdziesz zaprzeczenie tego, albo samemu poszukaj w necie a znajdziesz że Białoruskie prawo nie zabrania posiadania podwójnego obywatelstwa, to jest tylko taki mit.

sovik

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2592 dnia: Lipca 26, 2010, 21:31:46 pm »
Gdyby nie był potrzebny to nie ściągaliby go nie wiadomo po co... Myślę, że w pucharach sobie pogra...

Sova29

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 89
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2593 dnia: Lipca 26, 2010, 21:37:21 pm »
Ale może Grozer będzie się starał o polskie obywatelstwo, bo przecież ma żonę Polkę. 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2594 dnia: Lipca 26, 2010, 21:38:46 pm »
Wygląda na to, że Jurkowi obywatelstwo należy się "bez łaski", jeśli tylko wyrazi taką chęć.
I wcale nie musiałby zrzekać się obywatelstwa niemieckiego, ani nie utraciłby tego obywatelstwa "bo konstytucja zabrania"  ;D
Ale to nieważne. Grunt, że Ihos, być może, wróci do domu!  ;D
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Niedługo reprezentacja Kuby przyjedzie do Polski. Potem pojedzie na mistrzostwa świata... Czy wszyscy muszą wracać do Fidela ;D
« Ostatnia zmiana: Lipca 26, 2010, 21:44:16 pm wysłana przez repres1 »
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Shark1905

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1090
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2595 dnia: Lipca 26, 2010, 21:51:58 pm »
Wsztyko ok.tylko obawiam się ,że gdyby Heniek miał grac w pierwszej "6" w pluslidze to pojawia się problem wytrzymalosci.Wszyscy pamietamy jesgo problemy z kolanami.Nie wiem może sztab medyczny Constanty zrobil cuda przez rok z jego nogami :).


pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2596 dnia: Lipca 26, 2010, 22:00:18 pm »
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Niedługo reprezentacja Kuby przyjedzie do Polski. Potem pojedzie na mistrzostwa świata... Czy wszyscy muszą wracać do Fidela ;D
Hierrezuelo zostaje. Boiskowe relacje jego i Grozera beda synonimem milosci, blogosci i w ogole tecza nad Podpromiem.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2597 dnia: Lipca 26, 2010, 22:22:10 pm »
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Niedługo reprezentacja Kuby przyjedzie do Polski. Potem pojedzie na mistrzostwa świata... Czy wszyscy muszą wracać do Fidela ;D
Hierrezuelo zostaje. Boiskowe relacje jego i Grozera beda synonimem milosci, blogosci i w ogole tecza nad Podpromiem.
Masz rację. Pal lich talent do siatkówki. Najważniejsza jest miłość i błogość. Szkoda, ze nie skorzystaliśmy z okazji i nie pozbyliśmy się pyskacza Ignaczaka. Był przecież do wzięcia bezkonfliktowy Gacek.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

pig on the wing

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 209
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2598 dnia: Lipca 26, 2010, 23:05:14 pm »
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Niedługo reprezentacja Kuby przyjedzie do Polski. Potem pojedzie na mistrzostwa świata... Czy wszyscy muszą wracać do Fidela ;D
Hierrezuelo zostaje. Boiskowe relacje jego i Grozera beda synonimem milosci, blogosci i w ogole tecza nad Podpromiem.
Masz rację. Pal lich talent do siatkówki. Najważniejsza jest miłość i błogość. Szkoda, ze nie skorzystaliśmy z okazji i nie pozbyliśmy się pyskacza Ignaczaka. Był przecież do wzięcia bezkonfliktowy Gacek.
Oczywiscie! Ja jestem jak najbardziej za, ale wszyscy zawodnicy, majac zdjecia Lenina przylepione do czola, musieliby cala sprawe przedyskutowac, wydac oswiadczenie oraz pochwalic chemie, atmosfere oraz troskliwosc Trenera-z-wielkiej -litery. Ignaczak po wszystkim zostalby stracony w najglebsze czelusci Tartaru, tam gdzie Kadziewicz i Żygadło, a sielanka trwalaby dalej.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2599 dnia: Lipca 26, 2010, 23:40:42 pm »
Ja mam jeszcze jeden pomysł. Niedługo reprezentacja Kuby przyjedzie do Polski. Potem pojedzie na mistrzostwa świata... Czy wszyscy muszą wracać do Fidela ;D
Hierrezuelo zostaje. Boiskowe relacje jego i Grozera beda synonimem milosci, blogosci i w ogole tecza nad Podpromiem.
Masz rację. Pal lich talent do siatkówki. Najważniejsza jest miłość i błogość. Szkoda, ze nie skorzystaliśmy z okazji i nie pozbyliśmy się pyskacza Ignaczaka. Był przecież do wzięcia bezkonfliktowy Gacek.
Oczywiscie! Ja jestem jak najbardziej za, ale wszyscy zawodnicy, majac zdjecia Lenina przylepione do czola, musieliby cala sprawe przedyskutowac, wydac oswiadczenie oraz pochwalic chemie, atmosfere oraz troskliwosc Trenera-z-wielkiej -litery. Ignaczak po wszystkim zostalby stracony w najglebsze czelusci Tartaru, tam gdzie Kadziewicz i Żygadło, a sielanka trwalaby dalej.
No nareszcie osiągnęliśmy porozumienie! Teraz wystarczy zamknąć treningi dla publiczności (polską myśl szkoleniową też stać na błysk geniuszu) i szczęście będzie blisko, bliziutko, bliziuteńko...
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.