Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412060 razy)

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2750 dnia: Sierpnia 28, 2010, 21:56:40 pm »
tak gdybamy, gdybamy a czy ta sprawa z papierami to w ogóle jest potwierdzona na 100% ??
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2751 dnia: Sierpnia 29, 2010, 18:49:10 pm »
Wiem, że to trochę pachnie plotką, ale to słabość ludzka ;)

Dragan Travica kolejny raz widziany w Rzeszowie. Tym razem w towarzystwie b.ładnej Polki. Czyżby to w perspektywie najbliższej przyszłości klubu miało jakieś znaczenie ? Spekulacje o możliwości zakontraktowania syna trenera już się pojawiały. Teraz może istnieje już powód dla którego Travica mógłby powiedzieć : tak.

Piotras_rzeszow

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2752 dnia: Sierpnia 29, 2010, 18:51:55 pm »
Wiem, że to trochę pachnie plotką, ale to słabość ludzka ;)

Dragan Travica kolejny raz widziany w Rzeszowie. Tym razem w towarzystwie b.ładnej Polki. Czyżby to w perspektywie najbliższej przyszłości klubu miało jakieś znaczenie ? Spekulacje o możliwości zakontraktowania syna trenera już się pojawiały. Teraz może istnieje już powód dla którego Travica mógłby powiedzieć : tak.

Tez widziałem- w Costa Coffe. Ja np dla TAKIEGO powodu zdecydowanie powiedziałbym tak !  ;)

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2753 dnia: Sierpnia 29, 2010, 20:29:41 pm »
Ja tam  nie chciałbym widzieć D. Travicy w zespole i za kogo by on grał... Cernić, Grozer - zagraniczni i może Alek dostanie polskie obywatelstwo(wątpię), i po co to jak mamy Baranowicza na 2 sezony i co będzie on na ławce siedzieć?? Ale dobry pomysł Travicy z zaciągiem na włoskich zawodników...

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2754 dnia: Sierpnia 29, 2010, 20:33:43 pm »
Chyba kiedyś Ljiubo wypowiadał się w jakimś wywiadzie, że nie chciał by ściągnąć do Rzeszowa swojego syna. (O ile dobrze pamiętam)
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2755 dnia: Sierpnia 29, 2010, 20:52:35 pm »
Wiem, że to trochę pachnie plotką, ale to słabość ludzka ;)

Dragan Travica kolejny raz widziany w Rzeszowie. Tym razem w towarzystwie b.ładnej Polki. Czyżby to w perspektywie najbliższej przyszłości klubu miało jakieś znaczenie ? Spekulacje o możliwości zakontraktowania syna trenera już się pojawiały. Teraz może istnieje już powód dla którego Travica mógłby powiedzieć : tak.

Chodzi ci o ceremonię ślubną ;)
 
A tak bardziej serio, na ten sezon mamy już zakontraktowanych rozgrywających, na następne nie sądzę żeby dwóch rozgrywających reprezentacji Włoch zgodziło się grać w jednej drużynie, siłą rzeczy jeden musiałby siedzieć na ławce. WIęc znowu po jednym sezonie musielibyśmy zmieniać rozgrywającego, ja wolę mieć nadzieję że młody Baranowicz się sprawdzi niż mieć nadzieję, że być może kiedyś będzie u nas grał Dragan ;)

dina

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 523
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2756 dnia: Sierpnia 29, 2010, 22:09:02 pm »
Wiem, że to trochę pachnie plotką, ale to słabość ludzka ;)

Dragan Travica kolejny raz widziany w Rzeszowie. Tym razem w towarzystwie b.ładnej Polki. Czyżby to w perspektywie najbliższej przyszłości klubu miało jakieś znaczenie ? Spekulacje o możliwości zakontraktowania syna trenera już się pojawiały. Teraz może istnieje już powód dla którego Travica mógłby powiedzieć : tak.
Nic z tego nie będzie (dla klubu oczywiście) :) Dragan nie będzie naszym rozgrywającym, limit nam nie pozwoli. A to na pewno był on? Bo z tego co wiem to on na kadrze siedzi...
Jedyny sposób, by odkryć granice możliwości, to przekroczyć je i sięgnąć po niemożliwe.

Moniak

  • Młodzik/-czka
  • *
  • Wiadomości: 43
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2757 dnia: Sierpnia 29, 2010, 22:29:38 pm »
Wiem, że to trochę pachnie plotką, ale to słabość ludzka ;)

Dragan Travica kolejny raz widziany w Rzeszowie. Tym razem w towarzystwie b.ładnej Polki. Czyżby to w perspektywie najbliższej przyszłości klubu miało jakieś znaczenie ? Spekulacje o możliwości zakontraktowania syna trenera już się pojawiały. Teraz może istnieje już powód dla którego Travica mógłby powiedzieć : tak.
Nic z tego nie będzie (dla klubu oczywiście) :) Dragan nie będzie naszym rozgrywającym, limit nam nie pozwoli. A to na pewno był on? Bo z tego co wiem to on na kadrze siedzi...

Na pewno :) Rozdał nawet kilka podpisów. Z tego co mi wiadomo to przyjechał na dzień czy dwa w trakcie zgrupowania kadry. Podobno sprawy rodzinne. Zresztą, mniejsza już o powód. Tyle tylko, że ten jakże miły obrazek skłonił mnie to podzielenia się na forum swoimi przemyśleniami dotyczącymi jego teoretycznej przydatności bądź nie.( mamy w końcu sezon ogórkowy) Też życzyłbym sobie, żeby Baranowicz się sprawdził.

prochu95

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 96
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2758 dnia: Sierpnia 30, 2010, 18:26:27 pm »
http://www.fart.kielce.pl/nowosci,121.html
"Polski Kanadyjczyk" w Farcie Kielce...

edwardo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 196
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2759 dnia: Sierpnia 30, 2010, 19:41:50 pm »
Adam ma polskie obywatelstwo