Autor Wątek: Transfery na sezon 2010/2011  (Przeczytany 412069 razy)

kael

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1681
  • D3
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2780 dnia: Września 09, 2010, 00:01:33 am »
a jest sens 3mać na trubunach Grzyba/Kosoka/Perłe?
W końcu.

Patrikos

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 120
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2781 dnia: Września 09, 2010, 00:10:27 am »
Ok, a co w razie odpukać kontuzji? Wszyscy sobie będą pluli w brodę, że puscili na wypozyczenie srodkowego...moim zdaniem Nozewski, jeszcze nie jest gotowy na ten poziom..mozna stosowac rotacje, zwiekszy sie rywalizacja.. same plusy :P

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2782 dnia: Września 09, 2010, 00:28:23 am »
Po pierwsze witamy nowego Resoviaka

Po drugie pamiętajmy, że od samego początku będziemy grać systemem środa-sobota i czasu na regeneracje organizmu będzie bardzo mało stąd też na pewno będzie prowadzona mocna rotacja na każdej pozycji, także pogra sobie każdy.

Ten sezon będzie ciężki dla zawodników i wiele będzie zależeć od równej i mocnej "12"

_agniecha_123_

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 169
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2783 dnia: Września 09, 2010, 00:51:14 am »
mi tez sie wydaje ze o wypozyczeniu nie ma mowy. Szczególnie ze perłowski jest bardzo kontuzjogenny i moze byc bardzo prawdopodobne ze takim systemem sroda sobota mógłby całego sezonu nie wytrzymac. A meczy jest tyle ze kazdy sie nagra. A zostac z 2 srodkowymi byloby bardzo ciezko wiec wg mnie to badzo dobry transfer. Witamy millara w resovi! Teraz tylko dopełni szczescia obuwatelstwo dla alka :P.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2784 dnia: Września 09, 2010, 07:54:42 am »
Witamy serdecznie Rayana!
Charakter Amerykanów znamy; to również walczak i nie poddaje się do końca. Tych co znam: Cernić, Millar, IGŁA, no i "nasz" Józek, to walczaki na całego. Oj będzie się działo!

Rich

  • Gość
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2785 dnia: Września 09, 2010, 08:13:01 am »
chciałoby się powiedzieć wreszcie, bo nie mogłem sobie darowac braku klasy "wartości dodanej" czyli Hernandeza w kilku meczach np. w PP. No paka jest

wlazly107

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 88
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2786 dnia: Września 09, 2010, 09:40:26 am »
Zastanawiam się czy się cieszyć czy płakać...ja należę do tych którzy chcieli wzmocnić środek ale nei kosztem kombinowania i dawania obywatelstwa któremuś zawodnikowi... jeżeli by tak było to jedyni prawdziwi Polacy w składzie to Igła i prawdopodobnie Kosok a jak wiadomo przez większość meczu i tak jeden z nich na parkiecie będzie... nie wiem ale mimo klasy MIllara takie kombinowanie mi się nie podoba...chyba żeby rzeczywiście chodziło o duże rotacje i zero kombinacji z obywatelstwem Alka

Piotras

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2787 dnia: Września 09, 2010, 10:24:18 am »
Kombinować trzeba, bo jak inaczej chce się zdobyć MP jeśli połowa kadry jest w Skrze (Wlazły, Winiarski, Kurek, Bąkiewicz, Możdżonek, Pliński, Kłos, Zatorski), a drugie pół w Zaksie (Zagumny, Jarosz, Czarnowski, Ruciak, Świderski, Gacek) ?

Jakich masz wolnych bardzo dobrych polskich atakujących, przyjmujących i rozgrywających ? Do wzięcia był Zagumny (chcieli ale za długo zwlekał), Gromadowski, Świderski (kontuzjogenny i nie wiadomo jaką formę będzie miał), Bartman, Kubiak . Pewnie tyle zawodników, którzy ocierają się o kadrę, było do wzięcia w tym okienku transferowym.

Jedynie co można zarzucić to zawalenie możliwość zakontraktowania Czarnowskiego.

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2788 dnia: Września 09, 2010, 10:49:54 am »
Zastanawiam się czy się cieszyć czy płakać...ja należę do tych którzy chcieli wzmocnić środek ale nei kosztem kombinowania i dawania obywatelstwa któremuś zawodnikowi... jeżeli by tak było to jedyni prawdziwi Polacy w składzie to Igła i prawdopodobnie Kosok a jak wiadomo przez większość meczu i tak jeden z nich na parkiecie będzie... nie wiem ale mimo klasy MIllara takie kombinowanie mi się nie podoba...chyba żeby rzeczywiście chodziło o duże rotacje i zero kombinacji z obywatelstwem Alka

Sprawa obywatelstwa Alka toczy się swoim trybem, czy byłby Millar czy nie sprawa toczyła by się dalej. Mam nadzieję że zakończy się pozytywnie, choćby z tego względu o którym pisał wyżej Piotras, w następnym sezonie też będzie trudno czy wręcz będzie niemożliwe pozyskanie polskich zawodników zapewniających najwyższy poziom gry.

Mirek

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 110
Odp: Transfery na sezon 2010/2011
« Odpowiedź #2789 dnia: Września 09, 2010, 11:14:08 am »
Sprawa obywatelstwa Alka toczy się swoim trybem, czy byłby Millar czy nie sprawa toczyła by się dalej. Mam nadzieję że zakończy się pozytywnie, choćby z tego względu o którym pisał wyżej Piotras, w następnym sezonie też będzie trudno czy wręcz będzie niemożliwe pozyskanie polskich zawodników zapewniających najwyższy poziom gry.
No i w dzisiejszym sporcie jeżeli chcesz mieć wynik to zapomnij o sentymentach typu ilu w składzie gra polaków , w Anglii w czołowych klubach piłkarskich normą staje się wyjście na mecz........11 bez Anglika