Autor Wątek: Finał Plus Ligi Resovia - Skra  (Przeczytany 171831 razy)

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #40 dnia: Kwietnia 13, 2012, 18:46:06 pm »
Hehe :D Dobra,dobra róbmy swoje a więc dobry kocioł to podstawa :D

Majer

  • SSPS Resovia
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 2082
  • Resovia na zawsze w moim sercu
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #41 dnia: Kwietnia 13, 2012, 20:30:03 pm »
Napiszę o kibicach, nie jest to temat o wspólnym kibicowaniu z KK, ale jest to temat o finale MP. Tak więc, nie może być tak jak we wtorek, gdy przegrywaliśmy, to większa cześć hali z założonymi rękami, albo jak w kinie. Było też paru gości, a jakże w barwach i to jeden nawet w szaliku, a nawet nie był łaskaw wyklaskać rytmu bębna KK. Niech gość nie zajmuje miejsca w hali, bo na jego miejsce jest przynajmniej dwie osoby, które dałyby z siebie wszystko w dopingu. Dobra teraz już dość narzekania, bardzo proszę wszystkich, którym leży na sercu dobro RESOVII, albo może którzy po prostu lubią emocje, aby pokazali całej Polsce, że miano najlepszych kibiców jak najbardziej Im się należy. KK jak zawsze stanie na wysokości zadania, ale bez pomocy zwykłych kibiców będzie ciężko przeciwko tej bębnowej młocce żółto-czarnych. Wszyscy jesteśmy Resovią, powiedzcie swoim znajomym i tym, którzy będą siedzieć obok Was, aby nie szczędzili gardeł, będzie czas je podreperować.

Majkel

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 276
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #42 dnia: Kwietnia 13, 2012, 20:42:35 pm »
Napiszę o kibicach, nie jest to temat o wspólnym kibicowaniu z KK, ale jest to temat o finale MP. Tak więc, nie może być tak jak we wtorek, gdy przegrywaliśmy, to większa cześć hali z założonymi rękami, albo jak w kinie. Było też paru gości, a jakże w barwach i to jeden nawet w szaliku, a nawet nie był łaskaw wyklaskać rytmu bębna KK. Niech gość nie zajmuje miejsca w hali, bo na jego miejsce jest przynajmniej dwie osoby, które dałyby z siebie wszystko w dopingu. Dobra teraz już dość narzekania, bardzo proszę wszystkich, którym leży na sercu dobro RESOVII, albo może którzy po prostu lubią emocje, aby pokazali całej Polsce, że miano najlepszych kibiców jak najbardziej Im się należy. KK jak zawsze stanie na wysokości zadania, ale bez pomocy zwykłych kibiców będzie ciężko przeciwko tej bębnowej młocce żółto-czarnych. Wszyscy jesteśmy Resovią, powiedzcie swoim znajomym i tym, którzy będą siedzieć obok Was, aby nie szczędzili gardeł, będzie czas je podreperować.

Jak załatwie bilet to przekaże osobom obok żeby pomogli w dopingu :D

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #43 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:16:57 pm »
Tak więc, nie może być tak jak we wtorek, gdy przegrywaliśmy, to większa cześć hali z założonymi rękami, albo jak w kinie. Niech gość nie zajmuje miejsca w hali, bo na jego miejsce jest przynajmniej dwie osoby, które dałyby z siebie wszystko w dopingu.

Bez przesady, może jeszcze wprowadzimy kibicowskie gestapo i jedyny prawdziwy sposób kibicowania na hali, jest masa osób które przychodzą bo chcą mecz obejrzeć, spędzić mile czas, nie koniecznie muszą krzyczeć, spiewać, klaskać itd... kupili za swoje własne pieniądze bilet/karnet (i super bo to jest kasa dla Resovii) i może chcą sobie w spokoju patrzeć na dobrą siatkówkę, może chcą sobie pooglądać ulubionego zawodnika, póki Tobie w jakis sposób nie przeszkadzają, nie łamią regulaminu, to mają takie samo prawo na Resovii jak Ty.
Resovia z tych pikników też poniekąd żyje i to też za ich pieniądze oglądasz takich zawodników.

Skoro są te dwie osoby na jedno miejsce, które dałyby z siebie wszystko w dopingu, to dlaczego nie dały z siebie wszystkiego aby na tej hali być i dlaczego ich nie było?

Monixx

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2316
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #44 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:26:55 pm »
Mamy rozumieć, że jesteś tym piknikiem? Ok nikogo do niczego nie zmusimy, ale koło mnie dwa miejsca karnetowe cały sezon są wolne. Na jednym z nich od czasu do czasu pojawia się pewna pani, która przez cały mecz nie daje znaku życia. I wyobraźcie sobie, że we wtorek zaczęła klaskać!? Z miejsca nie wstała ale zaczęła klaskać. Moja radość była nieopisana ;D W środę natomiast drugi sąsiad choć nie bezpośredni ale bierny jak ta pani też się przebudził i nie dość że klaskał to jeszcze śpiewał ;) Dlatego nie ma co poganiać... krok po kroku piłka za piłką będzie sukces :D

willhaven

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 621
  • L3
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #45 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:41:01 pm »
Skoro są te dwie osoby na jedno miejsce, które dałyby z siebie wszystko w dopingu, to dlaczego nie dały z siebie wszystkiego aby na tej hali być i dlaczego ich nie było?

Bo system rezerwacji biletów jest niewydolny.
Bo pierwszeństwo w rezerwacji karnetów mają osoby, które już posiadają karnet.
Uważam ,że dobrym pomysłem byłoby "odświeżenie" sali czyli rozpoczęcie rezerwacji od "zera" (To nie tylko moja opinia)

Od razu napiszę, że nie mam karnetu ale na przyszły sezon zamierzam go nabyć.  ;)

FLPman

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1354
  • C4:R9:M3
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #46 dnia: Kwietnia 13, 2012, 21:47:23 pm »
Zdecydowanie nie jestem fanem pikników, ale zgadzam się z użytkownikiem biperion... Trzeba się pogodzić z tym, że jak ktoś przychodzi na Podpromie jak do teatru to zabronić mu tego nie można (na pewno nie legalnie  ;D ), chociaż historia z postu Kasji pokazuje, że z czasem i przypływem emocji może "guma puści" cytując Igłę i tak po Ljubowemu pika za pikom miejsce za miejscem będzie jeszcze lepiej, a i mimo wszystko jak dla mnie atmosfera podczas kluczowych spotkań i tak jest kapitalna...

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #47 dnia: Kwietnia 13, 2012, 22:17:48 pm »
Bo pierwszeństwo w rezerwacji karnetów mają osoby, które już posiadają karnet.
Uważam ,że dobrym pomysłem byłoby "odświeżenie" sali czyli rozpoczęcie rezerwacji od "zera" (To nie tylko moja opinia)

Karnetowcy, są dla klubu że tak ujmę cenniejsi, jednak kupują cos w ciemno (sami nie wiedzą czy się nie rozchorują, lub np. nie dadzą rady pójsć na mecz), czasami mecz przepada, ale Resovia ma z tego pieniądze, dodatkowo ma pewnosc że wszystkie mecze w jakims stopniu będą opłacone (np. mecz z Olsztynem), taki kibic jest więcej dla klubu warty i takiego kibica klub musi szanować, bardziej od osoby która tylko chodzi np. na szlagiery ze Skrą. To by było dziwne gdyby przez to że było wielkie zainteresowanie meczem, nie poszedł kibic który oglądał wszystkie mecze, a poszedł facet który chodzi tylko na Skrę, a jedynym wyznacznikiem tego kto ma pójsc miałaby być szybkosc w klikaniu...
« Ostatnia zmiana: Kwietnia 13, 2012, 22:19:20 pm wysłana przez biperion »

Linka20

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1607
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #48 dnia: Kwietnia 13, 2012, 22:53:07 pm »
biperion

10/10

Zgadzam się w pełni i powtarzać się nie będę.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Finał Plus Ligi Resovia - Skra
« Odpowiedź #49 dnia: Kwietnia 13, 2012, 23:44:45 pm »
I jeszcze jedno, może szukam dziury w całym (pewnie tak jest) i możliwe że to tylko moje prywatne odczucia (to zaznaczam), ale szkoda że po intonacji przez KK co do Grozera (było wyspiewane jego nazwisko), nie poszły nazwiska reszty drużyny, a przynajmniej pierwszej szóstki, bo to oni wszyscy stworzyli nam to piękne widowisko, może ja jestem przewrażliwiony(pewnie jestem), ale uważam że fajniej by było, zaraz po Grozerze wykrzyczeć Paula (swietne przyjęcie, plus wczorajsza pobudka i gra), Alka (pierwszy mecz nam pociągnął, a w drugich nie odstawał - motywacja), Lukasa (rozegranie :) ), Kosoka (powrót po kontuzji), Wojtka(sezonowe wejscie smoka), Piotrka(to już nasz Resoviak :) ), Igły(nasza ikona), Marko, Mateusza, czy Łukasza,  czy wreszcie Andrzeja Kowala :)
Nie lubię wywyższać, żadnego zawodnika, bo siatkówka to zespołowy sport, dlatego uważam że byłoby to miłe dla każdego zawodnika i jakos związujące go z kibicami, w końcu wszyscy jestesmy Resovią :)