Autor Wątek: Wypowiedzi, wywiady, komentarze  (Przeczytany 1430122 razy)

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2900 dnia: Kwietnia 04, 2017, 17:57:03 pm »
Wezwany "do tablicy", przytaczam stosowny ustęp Regulaminu:
11. W trakcie trwania sezonu na forum nie są prowadzone rozmowy transferowe. Nie zwalniamy ani nie zatrudniamy nikogo przed zakończeniem sezonu. Nie dotyczy wymian zawodników (np. wymiana Ardo Kreek'a za Grzegorza Kosoka), zatrudnienia nowego zawodnika w trakcie sezonu. Dotyczy to również osoby Trenera.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Lewy21

  • Gość
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2901 dnia: Kwietnia 04, 2017, 18:10:06 pm »
Gdyby przyszedł Filip i miał grać obok dobrze dysponowanego Jochena to było by że się zmarnuje... Jeszcze nie jest to jego czas.

Ja na to patrzę inaczej. Otóż Michał ma tzw. naturalne pier........ w ręce, no ogólnie dobrze odżywiona chłopina z niego, jest młody i przy Jochenie mógłby nauczyć się paru technicznych sztuczek i rozwinąć się ogólnie jako siatkarz.

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2902 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:03:24 pm »
Myślę, że nie łamię regulaminu forum, bowiem tylko komentuję to co zostało przez Klub ogłoszone.
Kuba (30 lat)jest obecnie w najlepszym okresie jak dla siatkarza. Myślę, że przyszedł na Niego czas, aby zagrać w tak renomowanym Klubie jakim jest Asseco Resovia. Tutaj odda swoje serce i rozwinie swoje skrzydła. Życzmy Mu sukcesów i trzymajmy kciuki; kto wie, może z Nim wygramy LM.
Poza tym..... może zacznę inaczej słuchać komentarzy Papy Macieja.

keicaM

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 979
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2903 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:11:42 pm »
Albo Góral zamknął kurek z kasą i Jarosz to najlepsze, na co nas teraz stać, albo odkręcił całkiem i budujemy trzecią równą szóstkę.

Ewentualnie zarząd nie mógł już słuchać marudzenia Papy Jarosza na Polsacie odnośnie Resovii, więc zatrudnili syna, żeby trochę cieplejszy się względem Naszego Klubu zrobił.

Jakby nie było, to coś czułem, że w związku z tym, że prawie wszystkie kontrakty się po sezonie kończą, to pewnie czeka nas spora reorganizacja. Miałem nadzieję jednak, że na lepsze...

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2904 dnia: Kwietnia 04, 2017, 19:25:58 pm »
Albo Góral zamknął kurek z kasą i Jarosz to najlepsze, na co nas teraz stać, albo odkręcił całkiem i budujemy trzecią równą szóstkę.

Ewentualnie zarząd nie mógł już słuchać marudzenia Papy Jarosza na Polsacie odnośnie Resovii, więc zatrudnili syna, żeby trochę cieplejszy się względem Naszego Klubu zrobił.

Jakby nie było, to coś czułem, że w związku z tym, że prawie wszystkie kontrakty się po sezonie kończą, to pewnie czeka nas spora reorganizacja. Miałem nadzieję jednak, że na lepsze...

Albo budujemy jeden równy skład, 6'tke z jednym mega grajkiem, dlatego trzeba zaoszczędzić na reszcie składu  ::) tak tylko teoretyzuje   ;D

charo2606

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 164
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2905 dnia: Kwietnia 04, 2017, 22:23:20 pm »
Ewentualnie zarząd nie mógł już słuchać marudzenia Papy Jarosza na Polsacie odnośnie Resovii, więc zatrudnili syna, żeby trochę cieplejszy się względem Naszego Klubu zrobił.

Ja bym z tym ociepleniem stosunków do Resovii Papy Jarosza nie szalała. Syn postoi w kwadracie trochę i wszystko wróci do normy. Nie zapomnę słów Papy Jarosza o Jochenie jakieś 2 tygodnie temu, że ten zawodnik nie istniał i nie istnieje w tym sezonie. Ja mam nadzieję, że Jochen będzie miał okazję pokazać synowi parę sztuczek   ;D a Papa cofnie swoje słowa na koniec sezonu.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2906 dnia: Kwietnia 04, 2017, 22:45:23 pm »
Dziwna decyzja, aby ogłaszać nowego gracza w trakcie sezonu. Coś się w Resovii zmieniło i to nie wiem czy na lepsze.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2907 dnia: Kwietnia 05, 2017, 00:22:08 am »
Też się dziwię.
Dotychczas chyba tylko jedna decyzja kadrowa była ogłoszona przed końcem rozgrywek: odejście Grozera przed (jak się okazało) ostatnim meczem finałowym. Wcześniej były 2 odejścia w trakcie sezonu (Kamuda i Gabrych), zamiana Kreeka na Kosoka i przyjście (z konieczności) Witczaka.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

harcerz

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 553
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2908 dnia: Kwietnia 05, 2017, 08:38:00 am »
Ciekawe co dzisiaj się wydarzy :)
I tylko Sovia, Sovia z Rzeszowa!!!

tomi92

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 902
Odp: Wypowiedzi, wywiady, komentarze
« Odpowiedź #2909 dnia: Kwietnia 05, 2017, 09:49:59 am »
Ciekawe co dzisiaj się wydarzy :)
W sumie jak się czyta jednego użytkownika na jednym z forum siatkarskich, który został wyśmiany za Jarosza w Resovii jakieś 3 tyg temu, a dziś okazuje się że miał rację to muszę przyznać że jego następne "wróżenia" są jeszcze bardziej ciekawe  ::). A tak bardziej poważnie to chyba do zakończenia sezonu już żadnego "hitu" nie będzie  :)