Autor Wątek: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów  (Przeczytany 55847 razy)

piokol

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 151
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #60 dnia: Marca 25, 2018, 23:05:26 pm »
Zawsze podczas meczów Resovii towarzyszyły mi emocje, pozytywne ,negatywne, była radość, złość i tak było kiedyś, troche później naprzemiennie emocje i obojętność a teraz już tylko obojętność.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #61 dnia: Marca 25, 2018, 23:08:58 pm »
Na plus jedynie występ młodego Francuza na środku.

Cały mecz pod całkowitą kontrolą drużyny z Warszawy.
Czy Resovie trenuje Kowal, czy Serniotti nie ma to większego znaczenia. Z takim składem personalnym ciężko bić się jak równy z równym gdy wszyscy nie grają na 100% swoich możliwości.

A przecież oficjalny powód zwolnienia Serniottiego był czysto kurtuazyjny, przecież wszyscy chyba się domyślamy, że tak naprawdę nie chodziło tylko o słabe wyniki osiągane przez drużynę.

Problem od lat leży w polityce transferowej. Nawet jak jest kasa to i tak ktoś podejmuje dziwne decyzje i nie jesteśmy w stanie zbudować dobrze zbilansowanej drużyny. Ja już dawno się pogodziłem z tym że w tym sezonie nic wielkiego nie ugramy. A Naszym celem jest po prostu bycie w 6.
Czy się uda? Zobaczymy.

A naprawdę hejtowanie Kowala stało się już nudne. W dzisiejszym meczu zrobił co mógł. Dobrze prowadził drużynę, a że brakło umiejętności?
Nie ma co gdybać ale ciekaw jestem jakby Nasza gra wyglądała w takim zestawieniu jak: Perrin, Masłowski, Śliwka, Możdzonek, Lemański, Shoji i Jarosz/Rossard. 





Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #62 dnia: Marca 25, 2018, 23:09:19 pm »
Odpindolcie się od Andrzejka. To przecież wina RS, bo wolał Elvisa zamiast Alka. Takie plotki przecież zaczęły chodzić.

A ten co je rozsiewa, to niech sobie nie myśli, że zrobi z  nas za idiotów. Jeżeliby faktycznie był taki kazus, to byśmy o niej słyszeli początkiem sezonu, a nie sytuacji gdy .... Sami wiecie co.

I jeszcze jedno, noż k...a mać, ten niedobry Serniotti, nie zgłosił młodego środkowego.  ;) 8)

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #63 dnia: Marca 25, 2018, 23:11:26 pm »
Zawsze można napisać że przecież trener nie kazał im uderzać w blok, czy w pół siatki...
Choć muszę przyznać że nie pamiętam serii 8 meczów i 6 porażek...

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #64 dnia: Marca 25, 2018, 23:15:36 pm »
Moje pewne źródło donosi, że ten podpisany, tamten podpisany (fajne nazwiska).
Ale i tak krew mnie jasna zalewa i szlag trafia, bo Wielki Mag na ławce trenerskiej na 2 lata już dawno oficjalnie!

Bini@

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 67
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #65 dnia: Marca 25, 2018, 23:25:25 pm »
O jakich to ciekawych nazwiskach mowa? 8)

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #66 dnia: Marca 25, 2018, 23:29:48 pm »
Drodzy koledzy odstosunkijcie się od represa i majera. Nie oni grali, nie oni budowali ten skład. Wypowiadają się jak każdy inny użytkownik. Skoro na forum jest miejsce dla Mediolana to i repres i majer mają tutaj swoje miejsce. Nie we wszystkim musimy się zgadzać. I to jest istota do wymiany poglądów. Świat nie jest czarno biały. I każdy znajdzie tu swoje miejsce.

Ps. Slawko, ty już lepiej wracaj na Developeres. Aż żal czytać twoje docinki.

biperion

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1942
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #67 dnia: Marca 25, 2018, 23:36:06 pm »
I każdy znajdzie tu swoje miejsce.

Ps. Slawko, ty już lepiej wracaj na Developeres.

?

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #68 dnia: Marca 25, 2018, 23:42:06 pm »
Mylisz się Dude to nie gorycz. To ironia. Powiem szczerze, to korporacyjne towarzystwo z forumowym rzecznikiem klubu włącznie doprowadziło do tego, że mi dynda i powiewa, które miejsce AR zajmie. Na pewno nie zawiodę się, bo  forumowy rzecznik klubu będzie czynił karkołomne wygibasy, aby udowodnić, że 6>7 . A ja będę miał przednią zabawę. Bo klauna w "dobrym" cyrku zawsze fajnie pooglądać......
Po tym mi ręce opadły.....

Ostatnio Slawko bardziej Developresem żyje. W temacie Resovii już się wypowiada raczej negatywnie. Jako że znamy się już parę lat i w trosce o jego dobre samopoczucie, zachęcam go do zwrócenia się w kierunku tego co mu ostatnio sprawia przyjemność i porzuceniu tego, co go irytuje.
« Ostatnia zmiana: Marca 25, 2018, 23:43:42 pm wysłana przez A :) »

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #69 dnia: Marca 25, 2018, 23:45:56 pm »
Jeszcze jedno mam do dodania.
Nigdy Kowala nie będą szanować gracze, jeśli ten się nie ogarnie i nie wprowadzi dyscypliny w drużynie. Od dłuższego czasu obserwuje sytuację, że Kowal daje wskazówki jakieś czy to na treningu czy w meczu, a siatkarze wymieniają później jakieś gesty, komentarze i drą łacha z Kowala.

W ten sposób Kowal nie zbuduje sobie autorytetu w zespole. Aby traktować zawodników po partnersku to muszą mieć oni odpowiednie charaktery, a z tego co   można zaobserwować to u Nas takich charakterów nie ma i niektórzy na za dużo sobie pozwalają.