Autor Wątek: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów  (Przeczytany 55859 razy)

reeman

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 832
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #90 dnia: Marca 26, 2018, 14:19:04 pm »
To co powiedzieć o naszych dwóch atakujących, którzy maja kontrakty na przyszły sezon

Unge

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 118
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #91 dnia: Marca 26, 2018, 14:22:22 pm »
Grozer- zgrana karta (według mnie)
Byłby szał na wielki powrót... Poza tym zgrana karta czy nie zgrana, ale ustawiłby ten zespół do pionu. Masłowski mógłby sobie przeklinać, ale po meczu. Brak jaj na boisku jak i na trybunach był tutaj zauważony już dawno temu i nic z tym nie zrobiono, a jest coraz gorzej. Dalej niektórzy przyklaskują "chorej paprotce" na boisku, a słowo przyklaskują jest tutaj chyba odpowiednie... Powiem więcej. Wynik sportowy w tej zaistniałej sytuacji jest dla mnie sprawą drugorzędną, ale cała śmierdząca otoczka wokół tej korporacji już jest przegięciem. Od 3 sezonów nie dyskutuje się o sporcie tylko o zarządzaniu w tym klubie... To nie jest normalne i nie działa korzystnie. Nawet na forum zrobiły się takie przetasowania, że nie można powiedzieć wszystkiego co się wie, bo nie wiadomo czy ta druga strona nie wykorzysta tego dalej, a półświatek siatkarski w Rzeszowie jest mimo wszystko mały... Oj śmierdzi wszędzie i odstrasza, nawet tu.

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #92 dnia: Marca 26, 2018, 14:46:24 pm »
Grozer- zgrana karta (według mnie)

Boże daj nam w przyszłym roku takie zgrane karty na ataku , taki powrót i sportowo i marketingowo by nam by się przydał . 

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #93 dnia: Marca 26, 2018, 14:52:47 pm »
"Za drogo".
I dopóki ktokolwiek będzie dla nas "za drogi", będziemy uczestniczyć w ćwierćzawodowej siatkówce. Lepsza taka niż żadna, ale może (i powinno) być znacznie, znacznie lepiej.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #94 dnia: Marca 26, 2018, 15:03:09 pm »
Przesadziłem z tą zgraną kartą, co do Dżordża. Faktycznie przydałby się taki fajter, co poustawiałby towarzystwo, łącznie z trenerem.
Cóż ani Dżordża, ani Wilfredo w pasiaku nie zobaczymy

mumcio

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 681
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #95 dnia: Marca 26, 2018, 15:12:55 pm »
"Za drogo".
I dopóki ktokolwiek będzie dla nas "za drogi", będziemy uczestniczyć w ćwierćzawodowej siatkówce. Lepsza taka niż żadna, ale może (i powinno) być znacznie, znacznie lepiej.

Myślę że nie za drogo tylko mamy schemat koncepcyjny równej 14 i stąd 1/4 zawodowa drużyna, owszem na Leona pewnie nas nie stać ale za kasę na Schopsa , Jarosza i 4 trenerów (RS myślę że dostaje odszkodowanie za zerwanie kontraktu ) na Grozera by starczyło

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #96 dnia: Marca 26, 2018, 16:32:33 pm »
A co to znaczy "na Leona pewnie nas nie stać"? Pojęcia: "stać nas", "nie stać nas" są tak niedookreślone, ze stają się mało przydatne w tego typu rozmowach. Stają się synonimem pewnego fatum, które to fatum (w konsekwencji) staje się powodem do stania w miejscu.
Nie wiem, na ile plotki, które dawno temu do mnie docierały były prawdziwe, ale przyjmijmy na chwilę, że były prawdziwe.
Nie stać nas było na 350.000 euro dla Grozera?
Nie stać nas było na 450.000 euro dla Leona, gdy Leon wreszcie mógł grać w europejskim klubie?
Spójrzcie na historię ostatnich 5 - 6 sezonów. Oczywiście, że było nas stać.
Oczywiście, że byłyby to decyzje ryzykowne, bo w sporcie nie ma decyzji pozbawionych dużego ryzyka. Czasem takie decyzje dają dobre efekty, a czasem złe.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #97 dnia: Marca 26, 2018, 17:14:13 pm »
Lepiej miec jednego atakujacego ktory atakuje niz takich rownych jak may teraz, ktorzy na pojedynczym, ruchomym bloku nie potrafia skoczyc. Do tego rowa 14. Tylko jak przyszlo co do czego to nie ma kim na środku zagrac. Nasz przeciwnik to w ciemno idzie do lewego, bo wiadomo ze Shops czy Jakub nie dostanie pilki  a jak juz dostanie to nie skonczy i oni maja kontrakty na 2 sezony
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2018, 17:16:13 pm wysłana przez Greg »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #98 dnia: Marca 26, 2018, 17:30:17 pm »
Lepiej miec jednego atakujacego ktory atakuje niz takich rownych jak may teraz, ktorzy na pojedynczym, ruchomym bloku nie potrafia skoczyc. Do tego rowa 14. Tylko jak przyszlo co do czego to nie ma kim na środku zagrac. Nasz przeciwnik to w ciemno idzie do lewego, bo wiadomo ze Shops czy Jakub nie dostanie pilki  a jak juz dostanie to nie skonczy i oni maja kontrakty na 2 sezony
Ale to wiemy dziś. W momencie tworzenia zespołu stwierdziliśmy, iż zdrowy Jarosz jest lepszy od kulawego Gavina. I dodatkowo Polak. Po Jochenie też więcej się spodziewaliśmy.

 Kwestią futurologii jest co by było, jakby przyszedł Filip.

Jakby nie patrzeć, póki co to nasz skład jest do d... . Może się wybronimy i awansujemy do Play off. Wtedy trzeba było by zmienić spojrzenie na zespół.

RZW

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1964
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #99 dnia: Marca 26, 2018, 18:12:31 pm »
Jeszcze powiedz, że byłeś mega zadowolony na wieść o, akontraktowaniu Kuby?