Autor Wątek: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów  (Przeczytany 55868 razy)

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #100 dnia: Marca 26, 2018, 18:21:37 pm »
Ale to wiemy dziś. W momencie tworzenia zespołu stwierdziliśmy, iż zdrowy Jarosz jest lepszy od kulawego Gavina. I dodatkowo Polak. Po Jochenie też więcej się spodziewaliśmy.

 Kwestią futurologii jest co by było, jakby przyszedł Filip.

Jakby nie patrzeć, póki co to nasz skład jest do d... . Może się wybronimy i awansujemy do Play off. Wtedy trzeba było by zmienić spojrzenie na zespół.

Darku możesz szerzej, co miałeś na myśli pisząc o zmianie spojrzenia na zespół?

Gonzo

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 274
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #101 dnia: Marca 26, 2018, 18:23:54 pm »


 Kwestią futurologii jest co by było, jakby przyszedł Filip.

To nie kwestia futurologii tylko tajemnica Poliszynela, że Filip, Śliwka, Kędzierski, Tichacek i wielu innych zawodników tak obecnie jak i w przeszłości nie chce (nie chciało) grać pod skrzydłami "toksycznego" Andrzejka, czemu trudno zresztą się dziwić.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #102 dnia: Marca 26, 2018, 18:34:45 pm »
Do rozmów "Kto chciał, a kto nie chciał" wróćmy po sezonie. Jeszcze jest coś do ugrania.
Natomiast "Co by było, gdyby zamiast Kuby Jarosza był Michał Filip?", tego nie wie nikt. Być może prawie cały sezon bylibyśmy tylko z Schoepsem, a być może Michałowi nic by się nie stało i byłby naszym świetnym atakującym.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #103 dnia: Marca 26, 2018, 18:44:56 pm »
Darku możesz szerzej, co miałeś na myśli pisząc o zmianie spojrzenia na zespół?
Jak zdobędziemy w tym sezonie medal, to zacytowałbym samego siebie i wypadało by przeprosić. Tzn. iż moja ocena była w dniu dzisiejszym mocno niesprawiedliwa.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2018, 20:15:36 pm wysłana przez repres1 »

A :)

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 5372
  • Semper fidelis
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #104 dnia: Marca 26, 2018, 18:49:58 pm »
Jeszcze powiedz, że byłeś mega zadowolony na wieść o, akontraktowaniu Kuby?
Uważałem i nadal uważam, iż zdrowy Jarosz jest więcej wart niż kulawy Gavin. Nie był to mój szczyt marzeń, ale w trójce kandydatów na polskiego atakującego był zawsze. Z trójki Jarosz/Bartman/Filip kogoś klub wybrał. Bardzo liczyłem/liczę iż Kuba się odnajdzie i pokaże nam dobra siatkówkę. Bo dlaczego nie? Zdrowie dopisuje, grać w siatkówkę potrafi. Kwestia co on ze swoim talentem zrobi. Chwilowo niestety jest pod kreską. Bloki Włodarczyka będą mu się śniły po nocach. Jak awansują to otworzy się nowa księga i mało kto będzie pamiętał fazę zasadniczą.

Slawko

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2217
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #105 dnia: Marca 26, 2018, 19:05:26 pm »
Jak zdobędziemy w tym sezonie medal, to zacytował bym samego siebie i wypadało by przeprosić. Tzn. iż moja ocena była w dniu dzisiejszym mocno niesprawiedliwa.

Darku  widzę, że lubisz fantastykę  ;) :D

mistrz2014

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 334
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #106 dnia: Marca 26, 2018, 19:06:15 pm »
"Ostatnie wyniki i gra zespołu nie były satysfakcjonujące dla sympatyków naszego klubu i sponsorów. Dlatego podjęliśmy dość trudną decyzję o rozwiązaniu umowy z trenerem Serniottim ? informuje ?PS? prezes Asseco Resovii Bartosz Górski. ? Dziękujemy mu za zaangażowanie i wykonaną pracę, bo to nie było łatwe zadanie podjąć się pracy w klubie, który aspiruje do osiągania czołowych pozycji w tak wymagającej lidze. Włoch przyjął wyzwanie, wprowadzając swoją koncepcję prowadzenia drużyny Zgodziliśmy się na to, ale jak widać, nie przyniosło to oczekiwanych efektów. O pracy trenera świadczą wyniki, a te ostatnio nie były najlepsze. Stąd decyzja o rozwiązaniu umowy ? mówi prezes klubu z Rzeszowa."

Prezesie? Prezesie? Komentarz poprosze

Carpyook

  • SSPS Resovia
  • Junior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 848
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #107 dnia: Marca 26, 2018, 19:09:53 pm »
Jak zdobędziemy w tym sezonie medal (...)
Darku  widzę, że lubisz fantastykę  ;) :D

Chciałbym wierzyć, że ta książka wciąż jeszcze leży na półce "realizm magiczny" ;)

Greg

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 214
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #108 dnia: Marca 26, 2018, 19:10:54 pm »
Uważałem i nadal uważam, iż zdrowy Jarosz jest więcej wart niż kulawy Gavin. Nie był to mój szczyt marzeń, ale w trójce kandydatów na polskiego atakującego był zawsze. Z trójki Jarosz/Bartman/Filip kogoś klub wybrał. Bardzo liczyłem/liczę iż Kuba się odnajdzie i pokaże nam dobra siatkówkę. Bo dlaczego nie? Zdrowie dopisuje, grać w siatkówkę potrafi. Kwestia co on ze swoim talentem zrobi. Chwilowo niestety jest pod kreską. Bloki Włodarczyka będą mu się śniły po nocach. Jak awansują to otworzy się nowa księga i mało kto będzie pamiętał fazę zasadniczą.
Sorry, niestety nie mogę się zgodzić z Tobą, ja osobiscie nigdy nie widziałem, żeby był nad kreską.

jupi_1991

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 368
Odp: Onico Warszawa-Resovia Rzeszów
« Odpowiedź #109 dnia: Marca 26, 2018, 19:12:42 pm »
Uważałem i nadal uważam, iż zdrowy Jarosz jest więcej wart niż kulawy Gavin. Nie był to mój szczyt marzeń, ale w trójce kandydatów na polskiego atakującego był zawsze. Z trójki Jarosz/Bartman/Filip kogoś klub wybrał. Bardzo liczyłem/liczę iż Kuba się odnajdzie i pokaże nam dobra siatkówkę. Bo dlaczego nie? Zdrowie dopisuje, grać w siatkówkę potrafi. Kwestia co on ze swoim talentem zrobi. Chwilowo niestety jest pod kreską. Bloki Włodarczyka będą mu się śniły po nocach. Jak awansują to otworzy się nowa księga i mało kto będzie pamiętał fazę zasadniczą.

Kuba Jarosz lepiej czuje się z Tichaczkiem niż z Kędzierskim na boisku. Od początku sezonu jakoś nie mogą się zgrać i tego już raczej nie zrobią.
Umówmy się Kuba jak grał w Europie był solidnym atakującym, ale jaki normalny klub z dużymi aspiracjami ściąga na 1 atakującego gracza który kręcił dobre wyniki w lidze katarskiej... różnica poziomów między ligami jest ogromna. Dlatego gra Kuby w ataku jakoś mnie nie dziwi, natomiast spodziewałem się, że zdecydowanie lepiej będzie wyglądał w elemencie zagrywki.

Z tego co słychać polityka transferowa klubu się nie zmieni. Przyjdzie kontuzjowany Mika, który większość sezonu będzie się leczył niż grał. Buszek który ma być rezerwowym będzie musiał grać w 6 co przy Rossardzie i Masłowskim na przyjęciu znów będzie gwarantować dużo błędów w elemencie przyjęcia zagrywki. Zresztą nie wiem jak Wy ale ja uważam, że z Rossarda jest lepszy atakujący niż przyjmujący. No ale temat transferów to trzeba zostawić na później.
« Ostatnia zmiana: Marca 26, 2018, 19:25:52 pm wysłana przez jupi_1991 »