Autor Wątek: Mecz Gwiazd 2010  (Przeczytany 12440 razy)

pk+

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 1619
Mecz Gwiazd 2010
« dnia: Grudnia 21, 2009, 18:53:13 pm »
W tej edycji u panów mecz Północ-Południe, można już głosować na swoich ulubieńców:

http://www.plusliga.pl/starmatch/


Shav

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 185
  • Tylko RESOVIA
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #1 dnia: Grudnia 21, 2009, 19:24:22 pm »
 MOZE MI KTOS NAPISAC JAK TAM NA KOGOS ZAGLOSOWAC? BO DAJE NA ZAWODNIKA I WYSWIETLAJA MI SIE JEGO DANE?

kasia84

  • Moderator
  • Senior/-ka
  • *
  • Wiadomości: 1282
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #2 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:40:18 pm »
MOZE MI KTOS NAPISAC JAK TAM NA KOGOS ZAGLOSOWAC? BO DAJE NA ZAWODNIKA I WYSWIETLAJA MI SIE JEGO DANE?

Klikasz w okienko obok zawodnika

Swoją drogą ktoś, kto wymyślił tą formułę północ-południe nie bardzo się zna na geografii  :-\

Cytuj
-Długo myśleliśmy nad formułą II edycji Meczu Gwiazd. Zależało nam na tym, aby kolejny Mecz Gwiazd był ciekawym i niezapomnianym widowiskiem sportowym dla wszystkich fanów siatkówki. Jednocześnie chcieliśmy, aby scenariusz meczów był inny niż ubiegłoroczny i zupełnie nietypowy. Idea tego wydarzenia zakłada nie tylko rywalizację sportową ale przede wszystkim dobrą zabawę. Jestem przekonany, że i tym razem dostarczymy fanom siatkówki wielu niezapomnianych emocji.-  mówi Artur Popki, prezes Profesjonalnej Ligi Piłki Siatkowej.

Mecz będzie Resovia vs Skra... też mi nowość  ::)
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2009, 21:42:13 pm wysłana przez kasia84 »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #3 dnia: Grudnia 21, 2009, 21:51:26 pm »
U Kobiet jest na razie Bielsko-Muszyna, wiadomo, ze w trakcie meczu beda "mieszac" z roznych klubow z danej czesci kraju, ale jak nie bedzie prawie z kogo wybierac, to nie bedzie kim "mieszać" ;D
Nie wiem czy nie lepiej byloby wybierac np. po 2 zawodniczki z kazdego klubu, moze nie bylby to mecz tylko "gwiazd" (glupie okreslenie), ale mysle ze byloby ciekawiej (choc pewnie bez zgrania troche by "kaleczyly"- ale byloby smiesznie- a tak bedzie dosc przewidywalnie).


A Machriusz taki malutki na tym zdjeciu- ha! ;D ;D ;D
« Ostatnia zmiana: Grudnia 21, 2009, 22:17:32 pm wysłana przez dk91 »

Diego

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 478
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #4 dnia: Grudnia 22, 2009, 14:11:43 pm »
Nie podoba mi się, że będzie taki mecz organizowany, niby po co? Ale jeżeli już ma być to skład powinni wybierać trenerzy zespołów naszej ligi, które będą grały w meczu gwiazd.

Ps. Zagłosowałem. Tak przeglądam wyniki i widać, że ludziska tylko nazwiskami jadą, tzn. Wlazły jest w 6 ::) , a w tym sezonie to narazie mizerota z niego. A z naszej strony też Resovia w czołówce, tylko wystąpiło to samo, każdy głosuje na nazwisko, a nie ze względu na obecną formę.
« Ostatnia zmiana: Grudnia 22, 2009, 14:29:10 pm wysłana przez Diego »

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #5 dnia: Grudnia 22, 2009, 15:51:46 pm »
Ja bym tak nie generalizowal. Malolaty pewnie jada na Wlazlego, ale co zrobic. Mozemy jedynie namawiac znajomych do wyborow odzwierciedlajacych faktyczny stan formy zawodnikow (a sympatie- wiadomo- kazdy ma swoje, tego nie zmienimy).

MarianG

  • Senior/-ka
  • ****
  • Wiadomości: 2026
  • A2
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #6 dnia: Grudnia 28, 2009, 14:45:25 pm »
No, jak tak dalej pójdzie, to dojdzie jeszcze jedno spotkanie: SKRA-Resovia w tzw."meczu gwiazd". Narazie, wyjściowa szóstka(siódemka), to Resovia +Nowakowski. A po drugiej stronie przeważa SKRA.

repres1

  • Moderator
  • Trener/-ka
  • *
  • Wiadomości: 6941
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #7 dnia: Grudnia 28, 2009, 17:28:10 pm »
Ta "Resovia+Nowakowski" to coś znaczy?  ;)
Ja wolałbym Wiśniewskiego. Jest lepszym szołmenem. A przecież tu o zabawę chodzi. Poza tym Rafał mógłby grać z nim tak płynnie jak z Wojtkiem Grzybem. Nowakowski jest dość sztywny.
Ubiegłoroczna formuła (Stranieri ca Polacy) wydaje mi się ciekawsza, tylko, że... skończyła się dla Polaków sporymi bęckami.
Szkoda, że w tym sezonie zabraknie (prawdopodobnie) Martina. Jego gra i poczucie humoru mocno ubarwiło poprzedni mecz.
Wenn es dem Esel zu wohl ist, geht er aufs Eis tanzen.

Szoviak

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2520
  • G3
    • Z siatkówką przez życie
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #8 dnia: Grudnia 28, 2009, 17:39:05 pm »
Szkoda, że Plińskiego nie ma po "naszej" stronie, bo przecież, skoro działacze z nim rozmawiali, to już powoli powinien zacząć się zgrywać z Rafałkiem  :D :D :D ;) ;) ;) ;D ;D ;D

Tim

  • Junior/-ka
  • ***
  • Wiadomości: 768
Odp: Mecz Gwiazd 2010
« Odpowiedź #9 dnia: Grudnia 28, 2009, 18:20:22 pm »
Nasi Działacze juz rozmawiali z Plińskim??? Możecie coś więcej o tym napisać!