Autor Wątek: PRAWDZIWI kibice Resovii! Zacznijmy w końcu walczyć z "konikami" !!!  (Przeczytany 1962 razy)

Amy131

  • Kadet/-ka
  • **
  • Wiadomości: 165
Odp: PRAWDZIWI kibice Resovii! Zacznijmy w końcu walczyć z "konikami" !!!
« Odpowiedź #10 dnia: Lutego 18, 2010, 14:30:08 pm »
A ja jestem ZA ! Rękami i nogami za akcją STOP KONIKOM !!!
Bilet na mecz Resovia vs. PGE SKRA Bełchatów z 16 stycznia- na godzinkę przed meczem 250 zł- ulgowy !, a na pół godziny przed meczem spuścili na 180 zł.. :) Fajnie nie? Dodaję tylko że bilety na LŚ w Łodzi do całkiem całkiem miejscach były po 100 zł... a kiepskich nawet za 35 można było kupić... No i na GP F1 na Węgrzech po przeliczeniu na nasze wychodziło za bilet jakieś 40 zł...

To może tak: Ludzie (a raczej koniki) - opamiętajcie się!

dk91

  • Trener/-ka
  • *****
  • Wiadomości: 2784
Odp: PRAWDZIWI kibice Resovii! Zacznijmy w końcu walczyć z "konikami" !!!
« Odpowiedź #11 dnia: Lutego 18, 2010, 18:21:14 pm »
chcesz to mogę ci urządzić tani film sensacyjny, z tobą w roli głównej, ale nie wiem czy dla ciebie to będzie śmieszne

Ja bym zaryzykowal... :D Gwarantuje Ci, ze ubaw bede mial po pachy ;D

dk91, wystarczy rodzinne pokrewieństwo z panem w mundurze i sprawa załatwiona po prostu(...)

No jezeli to pokrewienstwo wykorzystujesz takze w innych celach niz lapanie "przestepcow" to nie wiem kto sie powinien bardziej bac... ;D

dzień, miejsce i godzina i taki delikwent zostaje przyłapany oczywiście zgodnie z naszym polskim prawem ;D (...) chcesz sie przekonac?

No to ja Ci pomoge: sobota, godzina przed meczem z Zaksa, przed glownym wejsciem na hale Podpromie (jezeli sobie dobrze przypominam, to ul. Podpromie 10).
Tak, chce sie przekonac! Moze nakrec jakis filmik? Zatuszujesz potem twarze i wszyscy zobaczymy jak scigasz groznych przestepcow! :D

Czekam, az w sobote wieczorem pochwalisz sie wynikami, spoleczniku :D :D

PS. Sorry, majer, znowu nie moglem sie powstrzymac, mam slaba sila wole...
« Ostatnia zmiana: Lutego 18, 2010, 18:41:18 pm wysłana przez dk91 »